Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Otpadni Bio Enzim - Novi život za vaše biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Otpadni Bio Enzim - Novi život za vaše biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 51>
Korisnik
Poruka
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2014 u 18:38
Evo i ja sam imala voća pa sam danas složila, bilo je 3kg. Sada vidim da Monstera kaže da je bolje napraviti mješani. Monstera  i druge cure koje ste radile ( za svih važi pitanje) smijem li,  povrh 3 kg otpada od voća da odmah  dodam još otpada od povrća? Neće to biti previše? Koliko povrća da dodam?
Rijeka

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2014 u 19:09
 
Miro, ne vidim razloga zašto ne bi smjela odmah dodati i povrće, ali tada pazi da ako će to biti isto 3kg, jednostavno poduplaš sve i to je to.. ( znači 20l vode 2kg šećera i 6kg povrtno-voćnog otpada.)


 Kad već pišem, važno je napomenuti za one koji su već pravili enzim.. potrebno ga je također povremeno procjediti jer na dnu boca uvjek sjedi gusti talog koji ako stoji duže vremena ne miriše baš najbolje...stoga vodite računa da povremeno procjedite i profiltrirate svoje buduće gnojivo ili kao sredstvo širokog spektra namjenjeno za kućanstvo.Smile






Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2014 u 22:15
Monstera, ostaje mi da poduplam ili ostavim ovako jer već sam stavila 3 kg voća, 1 kg šećera i 10 litara vode. Nemam tako veliku posudu za više... Ova mi je do vrha puna pa neznam na šta će to sličiti kada počne da kuha... Idem čitati sve postove da vidim što ste pisale... Hvala ti na savjetu.Hug
Rijeka

Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2014 u 11:42
Monstera ja ne procjedjujem pa mi opet mirise lijepo,aima na dnu bovi onaj sitni talog.
Kod mene ova tura ulazi u drugi mjesec,vocna od samih jabuka,a mislim bure od sto L nakisaliti kad krene razni otpad pa da imam za na godinu u basti.Eh da pitam sta bih sve mogla stavit u to bure,primjer bi li bilo lose od kukuruza ona ljuska sto se oguli i kosica,mrkvin dio lisca,persun isto?
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2014 u 12:31
 Kukuruzna komušina ne, također ni kukuruzna svila ne, mrkva i peršin može...Smile

 Mira K ! Hugsmile84


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
meja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Srpanj 2014
Lokacija: osijek
Status: Offline
Bodovi: 23
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje meja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2014 u 10:55
Pozdrav svim štovateljima bio enzima, posebno monsteri (šefici od enzim savjeta) na ovom forumu, nova sam ovdje i za početak imam problem sa enzimom, dakle radila sam u dvije kante  i istim sastojcima, poklopac probušila i stavila vrelnjaču, silikonirala rubove da ne ulazi zrak i kad ono treći dan jedan dobar, a drugi sluzav...balav kao balavac... gdje sam pogriješila...možda savljamo povrće koje izaziva sluzavost, pomozite.. jeste li imale takav problem. Znam samo da sam jednog izmiješala
rukama kada sam usula šećer prije sipanja vode, možda je to pogrešno.Napominjem da sam pazila na omjere i da mješani su oba povrtno-voćni.
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2014 u 13:56
Ne mogu vjerovati da do danas nisam naišla na ovu temu!   smile42  
To će mi biti prva zadaća sljedećeg proljeća!
monstera, puno ti hvala! smile79
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2014 u 14:08
zašto čekati iduće proljeće? najbolje ga napraviti odmah, pa će biti spreman za proljeće ili za sobne biljke ili za čišćenje,sad ima hrpa voća i povrća Smile
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2014 u 16:21
Originalno poslano od člana meja meja napisao:

Pozdrav svim štovateljima bio enzima, posebno monsteri (šefici od enzim savjeta) na ovom forumu, nova sam ovdje i za početak imam problem sa enzimom, dakle radila sam u dvije kante  i istim sastojcima, poklopac probušila i stavila vrelnjaču, silikonirala rubove da ne ulazi zrak i kad ono treći dan jedan dobar, a drugi sluzav...balav kao balavac... gdje sam pogriješila...možda savljamo povrće koje izaziva sluzavost, pomozite.. jeste li imale takav problem. Znam samo da sam jednog izmiješala
rukama kada sam usula šećer prije sipanja vode, možda je to pogrešno.Napominjem da sam pazila na omjere i da mješani su oba povrtno-voćni.

 Meja to se znalo događati i meni, mislim da ima veze sa šećerom, u početku sam bila malo skeptična i paničarila, ali kasnije kad je sve prevrelo, nestalo je i te čudne sluzi, stoga ti preporučujem , ostavi ga na miru još neko vrijeme i svakako dodaj još malo šećera...Smile Ako ni to ne pomogne tada dodaj još malo vode ( ne znam do čega je, da li do viška ili manjka šećera ili manjka vode ali ja kad bih dodala još šećera ili ako je možda razlog višak šećera, tada bi dodala još malo vode i ostavila sve još neko vrijeme na miru, tekućina bi se popravila i sluz bi nestala. )




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2014 u 16:23
Originalno poslano od člana sunceeee sunceeee napisao:

Ne mogu vjerovati da do danas nisam naišla na ovu temu!   smile42  
To će mi biti prva zadaća sljedećeg proljeća!
monstera, puno ti hvala! smile79

 Nema na čemu draga, tu sam da pomognem koliko je to u mojoj moći .smile79smile84


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2014 u 16:27

 Evo nešto čisto da se uvjerite koliko je........ ili možda nije Wink otpadni enzim koristan... Ovaj grah je pred  samu cvatnju tretiran enzimom, ne moram puno nešto pisati o tome, slika govori sama za sebe. Smile  Nema niti zrno bilo kakvih kemijskih sredstava.





Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2014 u 16:29
Originalno poslano od člana macorka macorka napisao:

zašto čekati iduće proljeće? najbolje ga napraviti odmah, pa će biti spreman za proljeće ili za sobne biljke ili za čišćenje,sad ima hrpa voća i povrća Smile

 Ja ga imam već tri ture koje će završavati proces po redu..jedna je gotova idući mjesec, druga u 9mj. a treća, količinski i najveća u 10 mj. Smile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2014 u 20:50
Monstera dobre su ti te mahine,i kod mene su iste mada iako ja pripisujem enzimima pripomoc ipak mahunama godi kisno vrijeme.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2014 u 21:35
 Pustili smile60nisu ovo mahune, ovo je niski grah trešnjevac...




 ( Posuđene fotke..)


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2014 u 12:35
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Originalno poslano od člana macorka macorka napisao:

zašto čekati iduće proljeće? najbolje ga napraviti odmah, pa će biti spreman za proljeće ili za sobne biljke ili za čišćenje,sad ima hrpa voća i povrća Smile

 Ja ga imam već tri ture koje će završavati proces po redu..jedna je gotova idući mjesec, druga u 9mj. a treća, količinski i najveća u 10 mj. Smile


      

O, da, da, napravit ću ga već sad, neće odmoći, ako ništa drugo vidjet ću kakav će ispasti pa ću do proljeća znati ako nešto neće biti u redu i to ispravljati.
Hug
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2014 u 15:13
Monstera i ja sijem taj grah,pa me zanima kako si ga tretirala,špricala ili zaljevala i u kom omjeru.
Moj  jedan sad cvjeta a drugi je još kasnije posijan.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2014 u 16:02
 Zova isto kao i sve ostalo... jedna čaša od 2dcl ili malo više enzima na špricu od 5l vode..Smile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2014 u 16:04
 Sunceeee, ja i ti bi mogle nešto dogovoriti, neku trampu ako si zainteresirana za enzim..WinkHeart


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2014 u 23:48
Ako sam dobro pročitala na prvim str. ( ispravite me ako griješim ), ide šećer- može i bijeli, voće i povrće ( svo voće i povrće mora biti zdravo ) te voda.
E, sad, da li se voće i povrće mora prati- recimo uberem peršin i mrkvu a na njima ima još zemlje, ima i suhog lišća...?
Na koliko velike komade se mora rezati?
Da li se obavezno mora posuda otvarati svaki dan nakon 1 mj. ili funkcionira i cjevćica koja je u posudi ( zasilikonirana ) te spojena u flašu s vodom?
Da li se obavezno kod razrjeđivanja- kod primjene gotovog enzima, mora striktno držati određenog omjera kod određenih stvari i kod prihrane i zalijevanja biljaka?

Joj, mene, joj, opet će moji reći da sam prolupala a i tak mi baš puno ne fali da skroz poludim- mislim u dobrom smislu.
Molila bi vas odgovore da ne čitam sve stranice.
Unaprijed se zahvaljujem!
 Hug   smile138    smile79
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2014 u 09:47
 Sunceeee sve si dobro rekla, dijelovi voća i povrća moraju biti zdravi . Thumbs Up  Bijeli šećer također može ići, osim ako baš nemaš onog pravog smeđeg (ne obojanog). 

Voće i povrće ako je baš dosta prljavo dobro bi ga bilo oprati  jer ćeš u protivnom dobiti gadnu mutnu i blatnu vodu. I da, potrebno je sve izrezati na dijelove ( neke srednje veličine , ni presitno, ni prekrupno) jer će se bolje izvući maxium (vitamini, minerali) iz svega što povrće, odnosno voće sadrži.

Posudu je dobro često provjetravati, osim naravno ako imaš taj patent s cjevčicom, tada nema potrebe za otvaranjem.

Ja osobno, uopće se ne držim određenog omjera, a ni što se tiče vremenski nisam ograničena jer s enzimom smije špricati kad god se sjetiš, roka ograničenosti nema, isto tako ni karence....rekla bih to ovako, možeš odmah nakon špricanja izravno s gredice konzumirati svoje povrće..Smile... ili ako se radi o voću, isto vrijedi....Tongue


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 51>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.