Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zrinka nudi-traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zrinka nudi-traži

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Zrinka nudi-traži
    Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 15:41

Pozdrav cure

Kako sam tek nova ovdje, bila bih Vam zahvalna ako ima kakvih biljčica za mene Cry

Kako sam iz Varaždina, sve kontinentalno dolazi u obzir Wink U Zagrebu studiram, pa nisam toliko stigla skupljati sjeme, malo ću napraviti inventuru po dvorištu čega imam, pa nadopišem





Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 15:58
Imaš tu moje oglase pa pogledaj,ako te šta zanima od sjemenja ili za biljke,e to buš morala virnuti u moje dvorišće(podforum je"moj vrt u slikama" a tema"moje dvorišče") pa se javi.Budući da smo"susjede"bumo isporuku dogovorile negdje u gradu na kaviciWink
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 17:04
pozdrav i dobro došla pogledaj i pod moju temu micemo lako razmijeniti nismo daleko ja sam iz LepoglaveTongueWinkSmile
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 10:10
Kako sam rekla javljam se sa onim što mogu ponuditi:

japanska dunja
jorgovan (tamno ljubičasti)
hibiskus
vajgelija
lovorvišnja
bijela magnolija
glicinija ljubičasta
tekoma
voštani cvijet
lavanda
ružmarin
(agava i mimoza sa mora kad bude)

(ostalo još nije procvalo, pa neke vrste neznam determinirati)

Vrste koje zasad tražim:
papučica
neven
ivančica
dalija
šumarica
vučjak
đurđica
pampas trava
lantana

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 11:46
smile94Bijela magnolijaaaa!!! Joj ja bi lijepo molilasmile143
Za uzvrat imam Neven,dalijama ću sad sakupljati sjeme,đurđice, i lantane.Od lantana sakupljam sjeme pa ako hoćeš a najesen ću grane rezati pa bude pelcera.(dodano popisuWink)
Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 12:12
Ma zlatna si !

Bijela magnolija nema problema, dobiš je koliko hoćeš, moja je ogromna, budem stavila slike kad dobim galeriju.

Nego, to ti je najvjerojatnije Magnolia denudata ili Magnolia kobus, pa pogledaj slikice na net-u.
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 17:36
zrinka pozdrav!mogu ti ponuditi velike ivančice i  sjeme vučike, a molila bih te za bijelu magnoliju i weigelu.javi mi adresu na pp.Tongue
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 22:33
Mi bumo morale neku kavu na jesen ugovoriti Big%20smile, ja sam iz Čk Wink
Imam biljčice ivančice i na jesen budu "reznice" lupinusa (vidi temu, tamo sam pisala o tome) - imam doduše i sjemenja, ali kad smo blizu i ne treba poštom onda radije biljčice pripremim, imam i sjeme nevena i dalije, ali me je tu Shasha preteklaSmile
A ja bi jako htjela imati tamnoljubičasti jorgovan, bijelu magnoliju i voštani cvijet Big%20smile


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 22:35
joj sve me prestigle...i ja bi magnoliju....al sve sta su cure ponudile to imam i ja...Confused
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 22:47
 I JA BIH MAGNOLIJU AK IMA JOS GLICINIJU I JORGOVAN AK MOZE
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 23:01
Silvek,ja već razmjenu dogovorila.Kako je i Rosa2 tu blizu a i špancir bu ubrzo,bumo na španciru mjenjale.
No,Zrinka,htjela sam ti reći,da prije razmjene pogledaš u moj vrt pa ako ti išta od grmova treba a da imam,reci(susjed vozi kamion,pa bumo nekak utrpali šta trebaLOL)
Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 08:04
Svega bude cure, svega, sve ste na popisu! Smile

Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 12:33
imam i bijelu ivancicu, a molila bih te jos za tekomu
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 20:10
Zrinka potražuje:

biserak (Symphoricarpos)
dojcije
karanfile (kaj fino mirišeju Tongue)
budleja
facelija
pasiflora

Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 23:33
Bok Zrinka, ja ti nazalost imam samo pasifloru, jer imam mali balkon! Al dala bi ti ju cijelu za vostani cvijet i bijelu magnoliju!!!!
Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 08:38
Tweety potrudit ću se da ti stigne voštani i magnolija (na popisu si) Tongue

Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 12:25
Joj hvala ti puno!! Kad ti bude trebalo poslat adresu javi pa saljem na pp.. i mozes poslat svoju, da ti mogu poslat komad pasiflore. Razgranata je dosta, nastojat cu jedan dio izvuc iz korijena, da ti bude veca, i naravno da se lakse primi!!
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 13:22
a ja bi lovorvišnju ako još ima! uostalom nemojte me zaboraviti pozvati na razmjenu kad bu špancirfest.....
imam ti sjeme noćnih frali-roza ako želiš??
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 08:11
Zrinka nudi sjeme:

patuljasti suncokret
crnjika (djevojka u zelenom)
klokočika ( Staphylea pinnata)
lijepi dečko

pa ako ima zainteresiranih za to...Wink
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 08:51
uvijek kasnim Confused Zrinka jel ima još koja grančica magnolije? ili da čekam drugu godinu da potjera nove? Embarrassed
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.