Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - spring - moje decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


spring - moje decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  123 15>
Korisnik
Poruka
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: spring - moje decoupage
    Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 14:33

Evo mojih radova.... ja sam ipak početnik i još mi treba puno puno žganaca da napravim nešto kao naše majstorice!!

Podložak za ljubičice...



.. za neka pomagala u kuhinji...



.. zamišljeno kao vaza za pozlačene šibe i dodani neki viseči ukrasi..





.. u ovom bi sljedeče godine trebala stajati osušena lavanda (trenutno je nemam)..






Eto da se nekaže da ja ništa ne radim!!Wink

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 14:41

Radiš, radiš, i to dobro.

Ja sam nešto pokušavala s tom plavom salvetom i ništa mi nije dobro ispalo. Ova tvoja posuda za ljubičice je baš dobra
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 14:58
I ja se slazem s Otok da radis i to dobro. Ove morske teme su za prizivanje ljeta. Wink
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 15:06
Super ti to radiš....a ovaj suncokret ti je zaista izvrstan
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 15:15
Hvala vam na potpori.. ja ću se truditi i dalje da iskopam tu umjetnučku notu iz sebe!!Embarrassed
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 15:22
ne trebaš ti draga duboko kopati...to ti je već iskopanoWink 
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 15:27
Evo još se puši....

..moja kutija za salvete...





Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 15:29
hehe, tak sam i ja krenula...sad imam 3 kutije za salvete, dvije za boje, jednu za kistove, jednu za ljepila i crackle lakove  i jednu za sprejeve...LOLsmile61 mislila sam pitati svog frizera ima li koju onu frizersku policu na kotačiće rashodovanuLOL
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 15:33
To ti je dobra ideja!! Thumbs%20Up
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 15:37
navodno s vremenom i to postane premalo i kotačići olabave od silnog teretaLOL jel tako, hippy?Wink
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 16:16
bravo spring...Thumbs%20Up

dobro ti ide...samo tako nastavi......
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 16:17

jako lijepo spring, samo tako

Na vrh
Mali žabac View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mali žabac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 16:23
wow teta spring...jako lijeposmile94
sve me više privlači da i ja probam...svrbe me prstići..
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 18:44
Draga moja Spring.....došao mi tvoj paketić..baš si me razveselila....
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 18:47
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

navodno s vremenom i to postane premalo i kotačići olabave od silnog tereta[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" /> jel tako, hippy?[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />


Meni više ni stalak ( visine 1,80m sa 12 košarica ) ..nije dovoljan.
A nekad su mu tako dobro funkcionirali kotačići...
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 19:09
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Draga moja Spring.....došao mi tvoj paketić..baš si me razveselila....


To mi je drago za čuti!!Wink
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 19:38
Kako vi cure to radite......ima li koja stranica o tome ovdje?
Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 08:47
wow, meni se sviđa ClapClapClap
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 08:52

Spring ti si čekala i sada nas pravo iznenadila!!!

Radovi su više nego dobri, samo tako nastavi!!!
Bravo!!!
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 08:24
Jučer sam počela raditi na staklenim tanjurima.. naravno još nije gotovo jer nemam vremena koliko ja hoću ali jedan tanjur sam i oprala jer mi se boja nije svidjela!!Cry
Dva se suše pa ih poslikam i stavim!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.