Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Laboratorij žica i perlica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Laboratorij žica i perlica

 Odgovori Odgovori Stranica  123 20>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Izzy: Laboratorij žica i perlica
    Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 18:22
Ovdje sam prebacila sve moje radove vezane za izradu nakita... Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 18:24
Da ne mislite da nisam bila vrijedna (kao svi ostali) preko produženog vikenda, prilažem dokaze! Embarrassed Nije decoupage, ali moja također velika ljubav a to je nakit - sve sam radila mami, zaslužila je! Pronašla sam prekrasno poludrago kamenje i bilo je šteta ne iskoristiti ga... Također se malo vježbam u Photoshopu pa se nadam da mi nećete jako zamjeriti...

Narukvice (charm bracelets iliti "zveckalice" LOL)...










Pa naušnice... Nisam puno komplicirala jer mi je kamenje prekrasno samo po sebi...











Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 18:26
Bila sam koliko - toliko vrijedna ovih dana pa bih s vama podijelila nekoliko fotki mojih novih uradaka... Nisu decoupage (to je u pripremi za ovaj vikend!) već sam se malo opuštala uz izradu nakita, ovaj put uglavnom za sebe... Ako bude potrebe, premjestit ću ih u novi topic...

Jedna sunčana drvena narukvica na memory žici... Suncatcher...




Ova "zveckalica" je idealna za moj orijentalni ples... Shimmy...




Ogrlica kakvu si duugo priželjkujem, obožavam tirkiz i malo glomaznije stvari... Oceano...



Na "modelu"...



I uz moju ljetnu do poda duuuuguuu haljinu....




I na kraju naušnice koje su našle udomiteljicu (a to nisam ja)... Desire...




Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 19:28
Prelijepo! imaš divne ideje!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 19:53
Ma da bi čovijek riječ rekao...ludice mala imali li išta da tebi ne ide od ruke..ajme ajme..ma zakon si..eto opet si me navukla i sad opet smile157pokušavam doći k sebi..Smile
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 20:27
Monna - nemoj mi govoriti o dovnim idejama, tvoje vile nisu s ovoga svijeta! Heart
Vilavita - još uvijek mislim da si jedna šašavica! Hug
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 18:11
Prekrasno! Postoji li nešto što tebi ne ide od ruke!? Ja svašta volim probati, a već dugo razmišljam o izradi nakita...možda jednog dana kad budem pri parama, jer kad čovjek školuje djecu, malo što ostane (student i maturant, dakle, uskoro dva studenta).
Ipak je to trošak, posebno u startu kad treba kupiti raznorazna klješta i sva moguća čuda koja su potrebna za izrađivanje nakita...do tada ću uživati gledajući tvoje radove. Stvarno si prava umjetnica! Ne znam što ti ide bolje, salvetna tehnika (posebno ure) ili nakit..
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 18:54
Prekrasno,da ovo vidi moja sestra,ona je luda za naušnicama i ogrlicama,mislim da ni ona nezna kolko ih ima.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 19:37
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Prekrasno! Postoji li nešto što tebi ne ide od ruke!? Ja svašta volim probati, a već dugo razmišljam o izradi nakita...možda jednog dana kad budem pri parama, jer kad čovjek školuje djecu, malo što ostane (student i maturant, dakle, uskoro dva studenta).
Ipak je to trošak, posebno u startu kad treba kupiti raznorazna klješta i sva moguća čuda koja su potrebna za izrađivanje nakita...do tada ću uživati gledajući tvoje radove. Stvarno si prava umjetnica! Ne znam što ti ide bolje, salvetna tehnika (posebno ure) ili nakit..


Ma ja ti svagdje volim gurnuti svoj nos, i tamo gdje mi nije mjesto, i volim svašta probati, samo se bojim da se ne izgubim putem u svim silnim hobijima i tehnikama i metodama! Dada, svakako pokušaj, nemaš što izgubiti! Nemoj kupovati sve materijale odjednom - malo pomalo, kako na što naletiš... Kliješta su znala biti u Lidlu, neko ludo pakiranje od 5 komada za sitne pare, a ista kao i ona koja se prodaju po hobby dućanima po 30ak kuna svaka... Ni ne moraš krenuti sa žicom - uzmi flaksa (strune) i perlica i niiiiiži koliko ide! Poseban je osjećaj kad nešto napraviš pa to nosiš, rijetko tko te neće pitati gdje si kupila taj komad nakita, kad ono - tvoje ruke unikat! Nisam neki stručnjak, ali ako ti bude šta trebalo - samo viči! Big%20smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 19:38
Originalno poslano od člana SLAVONKA SLAVONKA napisao:

Prekrasno,da ovo vidi moja sestra,ona je luda za naušnicama i ogrlicama,mislim da ni ona nezna kolko ih ima.


Ah, pa mi Slavonke se volimo "đinđati".... LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 19:06
Nove narukvice... Zabavno mi ih je raditi... Smile

Naknadno postiram komentar -  i ova je udomljena... Cure se raspištoljile! LOL





Ova je "udomljena".... Smile


Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 09:53
Izzy super su  ti i ove narukvice!!! Bravo!!!
 
Lijepa mi je i ova druga ali bi mi prva sada više odgovarala uz novi sat.Wink
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 19:05
Draga, ova osvježavajuća zelena još nema vlasnika pa ako ju želiš udomiti, morat ćeš ispuniti nekoliko formulara i dati koju epruvetu krvi za svaki slučaj... Tongue
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 20:18
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Draga, ova osvježavajuća zelena još nema vlasnika pa ako ju želiš udomiti, morat ćeš ispuniti nekoliko formulara i dati koju epruvetu krvi za svaki slučaj... Tongue
 
Trebala si čuti ovu provalu smijeha iz mene kada sam pročitala uvjete...Ivan me je u čudu gledao, valjda dijete misli da je mama prošvikala!!!
 
A šta je sa "izjavom o nekažnjavanju"???
Bez nje nema pregovora, ma ne dolazi u obzir...traži novoga ulagača!!!LOLLOLLOLLOLLOL
 
Ponesi sve  što ti je viška u nedjelju, kupujem  na veliko i uredno plaćam (virmanski)LOLLOLLOLLOLLOL
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 20:22
Nije izjava, već POTVRDA o nekažnjavanju! Ma, to neću tražiti jer znam da to ne možeš dobiti ni pod razno! LOL OK, stavit ću sve što mi je viška na sebe pa ću zveckati na putu do birca! Još malo pa nestalo! Hihi... Tongue
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 20:26
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Nije izjava, već POTVRDA o nekažnjavanju! Ma, to neću tražiti jer znam da to ne možeš dobiti ni pod razno! LOL OK, stavit ću sve što mi je viška na sebe pa ću zveckati na putu do birca! Još malo pa nestalo! Hihi... Tongue
 
Draga  moja pa ti znaš na kakvom ja radnom mjestu radim!!!
Šta misliš koliko je to sve provjeravano, pa onda znaš da sam "čista  k'o suza"...TongueTongueTongue ma vidi me samo kako ti se smiješim!!!
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 13:44
Prekrasnan nakit,a i nasmijale ste me sa tim smajlićima
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 13:50
mada inače ne nosim nakit ove tvoje narukvice su mi pregenijalne. tako su lijepe....  ja bi to sad sve navješala na sebe pa nek zvecka.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 14:33
Hvala na lijepim komentarima... Smajlići su očigledno presitni za neke ljude, je li Proljeće? Big%20smile
Anastazija, znam da je lijepo gledati nakit, ali nositi ga je tek posebna priča! Doista bi trebala pokušati, barem sa sitnijim i diskretnijim komadima za početak! Ja nisam neki ekstravagantni tip i volim jednostavnu odjeću koju onda iskombiniram sa šalovima, nakitom, remenima - i to stalno možeš mijenjati i usklađivati u odnosu na priliku! Postoji nešto u "psihologiji" ženskog ponašanja kad nosi nakit, moje skromno mišljenje... Embarrassed
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 14:33
fantastični radovi!smile141 samo tako nastavi. da si bar blize pa da mozemo organizirati jednu radionicu u Splitu kod mene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.