Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zelenka - nudi, traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zelenka - nudi, traži

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Zelenka - nudi, traži
    Objavljeno: 08 Studeni 2010 u 13:31
 Evo ovako moja orhideja bijela(to je sve nažalost što znam o njoj pokušati ću naći negdje fotku ako sam ju uslikala dok je cvala) je dobila dvije bebice pa ako ih netko želi poklanjam ih!

Voljela bih ali nije uvijet naravno ako imate u zamjenu pelcerić onog krumpirovog grma ako ne nema veze svejedno poklanjam bez ikakve razmjene.

Malce sam odrezala danas pa mislim da nebi smjeli dugo čekati sadnju dakle molim brze ponude! [
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2010 u 19:52
 Bebice su rezervirane! Smile  
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2010 u 20:23
 Ako ima koja dobra duša da ga ima višak,pelcerić,reznicu,sjeme bilo što molila bih na poklon taj dugo željeni cvjetak ! Može iznjeti i možda svoju željicu za nekim cvjetkom pa ako slučajno imam ja to ili netko koga poznajem ima rado dajem za zamjenu! Unaprijed zahvaljujem ! Smile
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2010 u 21:32
Evo tako dugo željela i ponuda stigla treba samo pitati... naša draga forumašica Lovro mi je ponudila reznice tog dugo željenog grma od srca zahvaljujem ! Heart
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 11:19
Drage moje dobre duše foruma nadam se da će se bar par mojih željica ispuniti vašom pomoći jer nisam nažalost u mogućnosti baš sve kupiti Cry Zauzvrat imam ponuditi neke biljkice a bit će ih i više u ponudi kad vidim zapravo što se primilo i što moja mama ima Smile Lista mojih želja je poveća Embarrassed ali kažem bila bih sretna da dobijem i dvije biljčice koje si želim Tongue

Dakle lista mojih želja: - magnolija soulangeana ,vajgelija( weigela) crvena-bijela,biserak,hoste,kale,viburnum opulus(bijeli žganci,snježne grude),bijele hortenzije,krumpirov grm Tongue
Imam za ponuditi: -jasmin,japansku dunju,jorgovan,rozu vajgeliju,gliciniju,tekomu(narančastu),perunike u raznim bojama,trajnice za kamenjare(razne),sadnice maline,ogrozda..zasad toliko dok ne vidim još šta se održalo od jeseni pa nadodam Smile

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 11:31
u mene će za tebe biti biserak i krumpirko, tek kad olistaju, sada su tek u fazi pupanja!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 12:04
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

u mene će za tebe biti biserak i krumpirko, tek kad olistaju, sada su tek u fazi pupanja!
Joj hvala hvala eto vidim ima dobrih dušica Tongue .
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 12:08
Na svoju ponudu nadodajem još bergeniju,bijele ljubičice,phlox-nježno plave i roze boje,vinca 
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 22:14
Ja ću ti poslati ljubičastu magnoliju!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 10:15
Ja bih ogrozde, jesu ogrozdi zeleni?, i zanimaju me boje perunika koje imaš...pozdrav...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 10:25
I dali su plodovi ogrozda s dlačicama ili ne....pozdrav....
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 10:53
ja bi ce pribilježila za malinu  .....
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 19:59
Originalno poslano od člana LOVRO LOVRO napisao:

Ja ću ti poslati ljubičastu magnoliju!!!
Hvala! Tongue
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 20:04
Mane zanimaju isto perunike, da li imas negdje koju sliku?
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 20:04
Antune ogrozdi nisu zeleni nego plavi i nemaju dlačice tako bi bar čovjek koji ih je dao kaže kod mene još nisu rodili jer sam ih posadila jesenas i lijepo su se primili. Perunike ima mama i rekla mi je ovako-ima plave boje neba velikog cvijeta,žute,svijetlije ljubičaste boje,tamno-ljubičasto-crne,žuto-tamnoplavo-ljubičaste,sa bijelo zelenim listom ljubičaste !
Nata pošalji adresu na pp !
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 20:06
I da nažalost nema slike perunika :((( potražit ću na kompu ali mislim da ih nisam uslikala.Moram mami podhitno nabaviti fotić :)))
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 22:32
Perunike otišle Smile 
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 22:35
[QUOTE=Zelenka]Perunike otišle Smile  i ostala jedna stabiljka ogrozda u ponudi!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 00:41
Ja ti mogu poslati: snježne grude, hoste, kale i zakorjenjeni krumpirko !!!smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 11:08
Originalno poslano od člana freeland44 freeland44 napisao:

Ja ti mogu poslati: snježne grude, hoste, kale i zakorjenjeni krumpirko !!!smile78
Jupiiiiiiii krasnih li vijesti Tongue čini se da je danas moj sretan dan usto mi je i rođendan ovo nije puka rima nego zaista! Big%20smile Od srca bih bila zahvalna da dobijem sve troje posebno se veselim  snježnim grudama i krumpirku Hug smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.