Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nica-Francuska
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nica-Francuska

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Nica-Francuska
    Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 16:55
Prosle godine u oktobru mjesecu sam bila ponovo u San Remu i kako sam imala par dana na raspolaganju odlucila sam da odem opet do Francuske koji me sve vise i vise privlaci Big%20smile..ovaj put se nisam zadrzala u Monte Carlu,koji zelim opet posjetitiWink..ovaj put sam produzila do NiceTongue!
U agenciji su mi rekli da pricaju italijanski i tamo..ali to se i nije pokazalo bas tako istinito LOL,jedini momak koji je znao reci par rijeci na talijanskom je bio jedan na zeljeznickoj stanici...ali to me nije zaustavilo da nevidim ljepote ovog grada Big%20smile..Kupila sam kartu,zaustavljala raju,zapitkivala i dobivala odgovore na prelijepom francuskom jeziku Big%20smile ali najvise smo se razumjeli s rukama LOLLOL !!
Nazalost dosta vremena sam izgubila prebacujuci se iz jednog voza u drugi (tri puta sam presjedala) tako da sam imala malo vremena za obilazak grada..al vratit cu se ja i ovdje Big%20smileWink..Kroz moje slike koje mozda i nisu nekog kvaliteta pokusat cu vam pokazati sve ono sto sam uspjela vidjeti u jednom danu..tj,u par sati Tongue..
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 17:32
U 10 h ujutro sam krenula iz San Rema,voz je malo kasnio tako da je dan vec dobro poceo Big%20smile



Po dolasku u Monte Carlo cekala sam sat vremena voz za Nicu..mozda je bio i neki prije ali moram priznati da sam ja bila sigurna samo u ovajBig%20smile..po dolasku u Nicu,kad sam vidjela da niko ne prica i ne razumije italijanski otisla sam do kioska i kupila kartu gradaBig%20smile..prvo sto sam posjetila jeste bila Ruska crkva,za nju kazu da je najveca ruska crkva u svijetu,van Rusije naravnoTongue









Dan je bio jako lijep-srecom-jer u to vrijeme je padala kisa...nastavila sam put prema centru..zahvaljujuci uvijek karti pronasla sam glavnu ulicu Avenue Jean Me'decin..tu sam zastala da osmatram raju..svi su kretali nekako smireno,bez zurbe...ulica je puna najpoznatijih prodavnica..neki idu pjesice,drugi na rosulama Big%20smile,treci na biciklu a mnogi od njih se prebacuju s tramom koji svakih 2-3 minute prodje pored tebe Big%20smile..












Naravno treba popiti i kaficu tako da sam se zaustavila u jednom kaficu preko puta katedrale Notre-Dame..,rekoh ko zan mozda mi se i zvonar pridruzi na kafi LOLLOL





Poslije kafice sam se uputila prema moru...prelijepo plavetnilo Tongue..slike ce reci same za sebe..







Bez prevelikog zadrzavanja jer vec je bilo negdje oko 14-15 h i znajuci da moram tri puta presjesti prije nego sto dodjem do San Rema a morala sam paziti i na red voznjeBig%20smile prije nego sto sam se vratila prema carsiji popela sam se uz jedne stepenice do jednog malog parka koji ti nudi prelijep pogled na cijeli grad







Vracajuci se prema zeljeznickoj stanici malo sam zavirila i na pijacu starog posudja



I jos par slika grada..








Toliko toga je jos ostalo za vidjeti,ovo je samo mali,mali dio prelijepe Nice ali kao sto mi pokusale objasniti dvije gospodje,koje sam srela kako sjede na klupi,hrane golubove i uzivaju u ljepoti mora Tongue, Nica je veliki grad i ne moze se sve obici pjesice a pogotovu ne u jednom danu Big%20smile...Za kraj sam pozdravila franuze na zeljeznickoj stanici i obecala sam sama sebi da cu se opet vratiti Wink!!


Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 17:59
Bravo za ove lijepe slike, krasna posjeta Nici
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 18:42
Predivno Džomba!Clap
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 18:43
bravo za lijepu reportažuThumbs%20Up
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2011 u 21:04
Hvala Vam najljepsa!! smile78
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2011 u 18:28























Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2011 u 19:03
Mnogo ti hvala na ovoj reportaži,baš sam uživala.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2011 u 20:42
ClapHval na lijepoj šetnji,uživala sam u prekrasnom krajoliku Nice,kao da sam sa tobom bila u šetnji i gledala staro suđe,po štandovima,
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2011 u 10:05
Hvala ti što ovo dijeliš s nama i odi još koji put, molim te. smile79
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2011 u 18:09
Hvala na prekrasnoj reportaži i slikama iz divne Nice! 
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2011 u 18:14

Lijepo! Clap

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2011 u 18:55
Ljepotice, baš sam uživala u tvom društvu, šetajući predivnim mjestima, i slušajući te kako mi pričaš.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2011 u 19:21
Hvala....do sljedeće reportaže smile78!
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2011 u 19:26
Kako je lepo sto si sve podelila sa nama...uzivancija   Clap
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2011 u 21:44
Volim kada vidim da putujes, tada znam da si dobro!
smile78Javi nam se opet, da uzivamo kao  ovaj put.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2011 u 21:50
jako lijepo prikazano
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2011 u 19:05
HVALA Vama Big%20smileBig%20smile..saljem Vam veliki,veliki smile79  do sledeceg putovanja TongueTongue!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2011 u 20:24
Ostalo je jos par slika koje zelim podijeliti s vama Wink Tongue..












Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.