Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 243>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 23:07
I meni je isto tako, ćak i jako veliko lišće prekrije cijele lojtrice, tako da se cvijetovi manje vide! Cry
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2008 u 08:29
Triša ti baš imaš svega Thumbs%20Up kod mene isto tako volim natrpati svašta i onda kad me nema događa se svašta i spašavam kaj se da pomalosmile55
sutra je novi dan
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2008 u 08:37
Ljepo ti je sve! I moj slak je trć-bljuć. Još ni jedan cvijet nema! no nadam se da bu bar jedan do kraja godine!
Valjda je za njih ova godina nepovoljna!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2008 u 08:43
I kod mene slak ima vise lisca nego cvetova,ipak nek se zeleni.Surfinije su ti super!Moja jedna jedina je otisla u vjecna lovista(pepelnica).Sta radis zimi s lantanom,ostaje u dvoristu ili je unosis u kucu?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2008 u 09:03
Prvi puta je imam ove godine, savjetovali su mi da je iz vrta premjestim u posudu, koja je pa recimo dosta velika 35 x 35, pa mislim da ću je ipak po zimi spremiti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2008 u 09:42

Cvijeće ti je baš lijepo. Malo se izmorilo u naglom proljetnom rastu, zastalo, skupilo snagu i sad će ponovo zablistati u punom sjaju.

Ne brini za slak, njegovo vrijeme tek dolazi. On najintenzivnije cvjeta od kolovoza pa do mraza. Baš je neumoran penjač. Imam osjećaj da bi se doslovno vidjelo kako raste, kad bih gledao u njega jedno pola sata.Tongue
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2008 u 11:11
trisa surfinije su ti prekrasne(obozavam to cvijece),ma sve ti je preljepo.smile55
jedna moja surfinija je bila poput one tvoje ljubicaste,prikratila sam ju na trecinu,i sad nakon 15 dana iman potpuno novu biljku,punu cvijetova i pupova.je da me srce bolilo dok sam otkidala postojece cvijetove,ali sad mi nije zao.toplo se nadam da bi se i tvoja preporodila,pa da probas,mozda...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2008 u 14:30
Triša - paničariš a to radiš jer previše voliš svoje cvijeće...(što mi je opet jasno)
Ali iskreno ti kažem da ti je cvijeće super, a surfinije su ti zakon, ja ih obožavam i moje dosta dobro napreduju...
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2008 u 14:47
Triša, ova druga tura cvijeća ti je feeenoooomeeeenaaalnaaaa!
Tebe samo uhvati panika prez vreze!Wink
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2008 u 16:41
Što jest, jest Proljeće i Bergenija su u pravuWink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2008 u 19:52
Ma hvala vam svima. Cvijeće se malo oporavlja, a procvjetao mi je po treći put ove godine clematis "multi blu".
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2008 u 21:42
Joj draga Triša, clematis ti je savršen...najiskrenije, predivan je! Stvarno možeš biti ponosna!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2008 u 07:51
Originalno poslano od člana mali gogo mali gogo napisao:

 

Ne brini za slak, njegovo vrijeme tek dolazi. On najintenzivnije cvjeta od kolovoza pa do mraza. Baš je neumoran penjač. Imam osjećaj da bi se doslovno vidjelo kako raste, kad bih gledao u njega jedno pola sata.Tongue
 
Baš sam sretna što je to istina, i u pravu su. Jutros ima valjda 20 cvjetova. Pravi puta mi se otvorio bijeli - ma prekrasno.
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2008 u 11:22
Trisa prvo clematis ti je savrsen!Nameravam da kupim jos dva-tri,pa me interesuje kad ih je najbolje posaditi?
Taj beli i svetlo plavi slak je predivan,i moji su polako poceli da luduju,pogotovo onaj sto je posadjen kod fontane.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2008 u 11:25
kako je lijep ovaj svijetlo plavi Approve
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 11:48
Noćne frajle cvjetaju i prekrasne su, a na jednoj koja je u potpunosti žuta procvjetao ovakav cvjetić
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 13:36
Baš je prava frajla ta noćna frajlaTongue Kao da je ravnalom podijelila cvijet na dva jednaka dijela.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 14:29
Ova frajla je prekrasna! Bilježim se sa štovanjem za sjemenkice! 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 13:17
Evo nakon jutrošnje akcije u dvorištu nešto staro, nešto novo:
Počele su cvjetati Lijepe kae, ali izgleda da će sve biti roze
 
 
Točno iz djeteline izvirila pasiflora, neće joj to biti stalno mjesto, ali za sad je tu
 
Uvijek zaboravim ime ovom sekulentu - no znam da ćete mi pomoć
 
 
Kadificama u šupljim ciglama ništa i nitko ne može nauditi,
 
 
 
Mislim da ovo zovemo kameni cvijet - jako otporan sekulent ako je?
 
 
Verbene su se baš oporavile, nakon što me Proljeće savjetovala da ih s nečim pošpricam (s pitroidom).
 
Sve hortenzije posađene u proljeće su jako bujne samo je jedna cvjetala, a sada sam dvije preselila u tegle - dosta velike i stavila na stepenice, jedna još uvijek cvjeta.
 
 
Ukrasnu tikvicu sam zbog pepelnice morala maknuti, ali darovala mi je jednu tikvicu, vjerojatno neće biti trajna jer još nije vrijeme, no sad je tu.
 
 
danas je slobodno nedjeljno jutro pa sam ga kako vidite iskoristila za druženje s mojim cvijećem i s vama.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 18:55
Ajd malo latinskog. Onaj zeleniji ti je Aeonium a onaj sivlji Graptopetalum. smile184
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.