Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - monstera nudi - traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


monstera nudi - traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 14>
Korisnik
Poruka
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2013 u 21:53
 
Mjenjam dvije,tri dobro ukorijenjene sadnice Pepina za reznice šarenolisnog krumpirka...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2013 u 12:13
 Dragi moji, treba mi malo više sjemena Ehinacee Purpuree i Monarde, ima li netko ? Embarrassedsmile84


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2013 u 13:44
 Ima li netko sjemenkicu, dvije zvjezdastog anisa? EmbarrassedHeart


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2014 u 18:35
  Poklanjam sjeme vrtnog sirijskog hibiskusa ( bijeli s crvenim okom )...






Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2014 u 18:37


 Prodajem Bio Enzim, tekući i Bio Enzim emulziju....količine su ograničene, cijene za članove našeg foruma su snižene....dogovor na pp...EmbarrassedSmile




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2014 u 16:55
 




 
  Tražim reznicu, dvije uskršnjeg kaktusa  Rhipsalis gaertneri u rozoj ili bijeloj boji...EmbarrassedHeart




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 20:51
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:



 Prodajem Bio Enzim, tekući i Bio Enzim emulziju....količine su ograničene, cijene za članove našeg foruma su snižene....dogovor na pp...EmbarrassedSmile





                           Rasprodano do iduće ture !!!!!




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2014 u 21:12
  
    Razmjenjujem sljedeće sjemenje koje mi je viška, vaše je da ponudite ovdje ili u pp, što imate, ako mi se svidi to što nudite, možemo napraviti razmjenu : SmileHeart

   Pa krećem,  većina sjemena je isključivo iz mog vlastitog eko uzgoja :

       Nudim, mjenjam:  Mješavina salate Kristal i Slovenska ledenka
                                       Kiwano
                                      Romanska Ovired salata
                                      Visoka gaillardia
                                      Lijepa Kata niska, svjetloroza
                                      Vrtni crni ukrasni sljez
                                      Dature mix ( žuta, bijela ljubičasta )
                                      Hokkaido tikve, narančastocrvene
                                      Raštika
                                     Paprika paradajzara
                                     Peruanska jabuka, plava -Iššš muhe!- biljka
                                     Crvena veća ljuta feferona
                                     Slatki komorač
                                   Krastavci mali pariški kornišon


                           
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2014 u 17:38
 Kako imam viška Kombucha octa odlučila sam jedan dio staviti na prodaju, naravno i ovo je količinski ograničeno. 

Ako me pitate, Kombucha ocat djeluje i tretira se isto kao i Bio Enzim.. Prepun je bogatih tvari, vitamina i minerala, samo što u ovom slučaju Kombucha gljiva otpušta te korisne tvari u čaj koji fermentira,  što je također idealno za sve biljke ( cvijeće, voće i povrće, začinsko bilje ), kućne i vanjske...Spomenut ću ovdje samo kako su ljudi Kombucha čajem i octom izliječili 100 godina stare i bolesne hrastove..

 Ako vas još nešto zanima, dogovor na pp...EmbarrassedHeart


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2014 u 14:32
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

  
    Razmjenjujem sljedeće sjemenje koje mi je viška, vaše je da ponudite ovdje ili u pp, što imate, ako mi se svidi to što nudite, možemo napraviti razmjenu : SmileHeart

   Pa krećem,  većina sjemena je isključivo iz mog vlastitog eko uzgoja :

       Nudim, mjenjam:  Mješavina salate Kristal i Slovenska ledenka
                                       Kiwano
                                      Romanska Ovired salata 
                                      Visoka gaillardia
                                      Lijepa Kata niska, svjetloroza- Nema
                                      Vrtni crni ukrasni sljez
                                      Dature mix ( žuta, bijela ljubičasta ) - Nema više
                                      Hokkaido tikve, narančastocrvene
                                      Raštika - Nema
                                     Paprika paradajzara
                                     Peruanska jabuka, plava -Iššš muhe!- biljka
                                     Crvena veća ljuta feferona-Nema
                                     Slatki komorač
                                   Krastavci mali pariški kornišon


                           
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2014 u 23:19
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

 Dragi moji, treba mi malo više sjemena Ehinacee Purpuree i Monarde, ima li netko ? Embarrassedsmile84




Monstera imam ja nešto tog sjemena. Moram malo pretražiti pa ti pošaljem. PozzWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2014 u 23:39
  Hvala ti puno draga moja ! smile58smile78smile84


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2014 u 18:08
  Kako kod nas još nema crvenog Plumbaga , u potrazi sam za nekoliko reznica bijelog......EmbarrassedHeart




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 14:05
                    

      Ima li  netko par sjemenki ove paprike ( Marconi purple ) ?EmbarrassedHeart

        U zamjenu dajem nešto od svog sjemenja koje imam..





Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2014 u 01:03
  
   Prodajem 3l Kombucha octa za biljke, dogovor na pp...Smile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Gordana102 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 06 Studeni 2010
Lokacija: Slatina
Status: Offline
Bodovi: 244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gordana102 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2014 u 17:00
monstera dali je to kombucha za osobno korištenje.jer imam i ja mislim baš tu gljivu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2014 u 20:03

 Da, gljiva je za osobno korištenje, a kako sam saznala, ocat od Kombuche se može također koristiti kao zdravi ocat za salate ili jednostavno isto kao i bio enzim, kao gnojivo za biljke...U biti sve je skoro isto...Gljiva treba šećer, kad šećer preradi i odfermentira ( ako stoji dugo, pretvori se u ocat koji je isto prepun svakakvih hranjivih i zdravih tvari koje gljiva otpušta  ).




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2014 u 12:53
  Prodajem sjeme Kiwana ( 100 sjemenki u paketiću ) ili mjenjam za nešto od  ovoga : 
                                                                                                
                                                                                              Reznicu žute brugmansije
                                                                                     Reznicu mini plave brugmansije (Ionchorma)
                                                                                              Reznicu šarenog krumpirka
                                                                                      Reznicu ili sjeme ukrasnog slaka " Čehinje"
    Ako je netko zainteresirean, dogovor u pp....EmbarrassedHeart




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Gordana102 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 06 Studeni 2010
Lokacija: Slatina
Status: Offline
Bodovi: 244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gordana102 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2014 u 17:04
ja neki dan prolila par litara u sudoper jer mi bio jako kisel, dali zaljevaš istom kolićinom kao ivode ili manje.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2014 u 17:18
 Gordana trebaš ga razrijediti s vodom ( na početku može ići 1dcl na 10l vode, kasnije može i 2-3 dcl na istu količinu vode, u principu sve je isto kao i s bio enzimom, samo ovo znači nije dobiveno od povrtnog ili voćnog otpada, nego procesom fermentiranja Kombuche). Imam i ja nekoliko litara kiselog čaja koji će izvrsno poslužiti ili kao zdravi ocat za jelo ili kao bio gnojivo za biljke...Smile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.