Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 104105106107108 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 13:30
Nemam rijeći osim predivno..A ova slika me oduševila, mogu se zamisliti na toj terasi uz prvu jutarnju kavu uz šum mora..stvarno nešta prelijepo..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 13:30
Lantana.......obriši malo starih PP...ne mogu ti poslati slijedeću! smile113
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 13:38
Flavia, obrisala sam i hvala.
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 14:01
Draga moja sad sam baš pogledala onako kako treba joj šta mi radiš ---a onaj ti kaktus bio bi ljepši kod mene -smile155-onako jadan sam stoji a za ovo ostalo nemam riječi . Mene tu postaviti ja ne bi lako izašla iz toga cvijeća i bože moj ko zna šta se sve tu može odigratismile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 15:10

Evo ljeto je iza nas a jesen počela predivna kako sa temperaturama tako i sa suncem, jedan dan ljepši od drugoga, kod tebe se to baš lijepo vidi na prvoj slici, sa terase a i po vrtu. Drago mi je da konačno odmaraš, lakše dišeš i da se zabavljaš u vrtu koji ti je savršen... Za tebe vrijedi ona ko iz serije - Odmori se, zaslužio si....!!! Smile

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 16:32
Kamanjar, cvjetni zid prekrasno, bijela kraljica ruža posebno lijepa, a mjesto za piti kavicu, rado bih bila tu s tobom, naravno nikad se ne zna.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 16:49
Istina je da nam se kod drugih sve čini ljepše, ali mislim da smo se svi već složili da je tvoj vrt, sa još nekolicinom ovdje,  zbilja čudesan!Thumbs%20Up 
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:02
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Dzo, izgleda da je to neka vrsta thymusa, samo mene mući što je ovaj ogroman.


 

Lantana Tongue a da probas pogledati da nije slucajno Myoporum parvifolium...?! Ti ces najbolje moci usporediti jer si vidjela grm Tongue...a mozda ti pomogne i ovo- cvijet mu mirise na med,ljeti mu je cvijet bijele i roza boje dok u jesen ima bobice lila boje...! Lice mi nenormalno Tongue...javi mi rezultat Tongue!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:07
Rado bi se zavalila na tvoju terasicu i promatrala prekrasni vrtsmile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 22:58
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Draga moja sad sam baš pogledala onako kako treba joj šta mi radiš ---a onaj ti kaktus bio bi ljepši kod mene -smile155-onako jadan sam stoji a za ovo ostalo nemam riječi . Mene tu postaviti ja ne bi lako izašla iz toga cvijeća i bože moj ko zna šta se sve tu može odigratismile96


Vjerujem ja Niho da bi onom kaktusu bilo bolje kod tebe, prvo ti bi napravila barem 10 od njega, a i zemlju bi mu promjenila, ovaj jadnik je unutra već 5 godina.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 23:00
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Evo ljeto je iza nas a jesen počela predivna kako sa temperaturama tako i sa suncem, jedan dan ljepši od drugoga, kod tebe se to baš lijepo vidi na prvoj slici, sa terase a i po vrtu. Drago mi je da konačno odmaraš, lakše dišeš i da se zabavljaš u vrtu koji ti je savršen... Za tebe vrijedi ona ko iz serije - Odmori se, zaslužio si....!!! Smile



Korijenko hvala ti ,doma je gotovo, ali na poslu je još ludnica, imamo puno kongresa, turnira, pa sad brzo imamo onu dodjelu Turistički cvijet, posla preko glave, ali još malo...Wink
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 23:01
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Kamanjar, cvjetni zid prekrasno, bijela kraljica ruža posebno lijepa, a mjesto za piti kavicu, rado bih bila tu s tobom, naravno nikad se ne zna.


Ja se nadam Triša jednom toj kavici, pa makar na pola kanala. Wink
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 23:02
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Istina je da nam se kod drugih sve čini ljepše, ali mislim da smo se svi već složili da je tvoj vrt, sa još nekolicinom ovdje,  zbilja čudesan!Thumbs%20Up 


Hvala Baka, ti me uvijek tako ishvališ da mi je Embarrassed
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 23:03
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Dzo, izgleda da je to neka vrsta thymusa, samo mene mući što je ovaj ogroman.


 

Lantana Tongue a da probas pogledati da nije slucajno Myoporum parvifolium...?! Ti ces najbolje moci usporediti jer si vidjela grm Tongue...a mozda ti pomogne i ovo- cvijet mu mirise na med,ljeti mu je cvijet bijele i roza boje dok u jesen ima bobice lila boje...! Lice mi nenormalno Tongue...javi mi rezultat Tongue!!


Dzo, mislim da nije, ima drugačije cvjetiće i lišće, liči na taj tymus samo što je velik.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 23:04
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Rado bi se zavalila na tvoju terasicu i promatrala prekrasni vrtsmile99


Hvala Smrcko, nebi ti bilo loše, to je sigurno...Wink
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 23:07
Danas sam išla gedati podraneu i ima puno pupova, još par dana i procvjetat će Smile









život je more
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 23:29
wow,koji pogled sa terase! a vrt predivan,pravi mali raj na zemlji! a navečer kad uključiš te vrtne lampe,šum mora,nebo puno zvjezda....
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 06:52
pandorea može li kod tebe opstati u vrtu??

tvoj vrt mi je smile120na forumu
Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 07:18
Kod tebe se mora uživati.
Cvjetove podranee čekam s nestrpljenjem.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 11:10
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Draga moja sad sam baš pogledala onako kako treba joj šta mi radiš ---a onaj ti kaktus bio bi ljepši kod mene -smile155-onako jadan sam stoji a za ovo ostalo nemam riječi . Mene tu postaviti ja ne bi lako izašla iz toga cvijeća i bože moj ko zna šta se sve tu može odigratismile96


Vjerujem ja Niho da bi onom kaktusu bilo bolje kod tebe, prvo ti bi napravila barem 10 od njega, a i zemlju bi mu promjenila, ovaj jadnik je unutra već 5 godina.
------------ Pet godina smile39----------pa ja mislila stvarno ti dobrica------Lantana ---lantanasmile232LOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 104105106107108 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,346 sekundi.