Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Osijek u slikama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Osijek u slikama

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213>
Korisnik
Poruka
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 23:00
ajama biti će ih uskoro. Nakon onih hlaaadnih dana kada smo bili toliko u minus, danas je bilo čak 24 u plusu,Tongue. Čekam da se parkovi malo cvjetno obuku i eto mene s fotkama, a do tada velika vam smile78svima.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2012 u 07:24
Lana, malkoc si zakazala. Jučer i danas eko sajam, nadam se reportaži za one koji nisu u OS ili rade (kao ja).Wink
Moj Osijek pun je sunca!
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 22:04
Procesija na Tjelovo u DGO
 
 
 
 
 
 
 
 
 
i naravno prazna baterija, ali sam zadnje snage bez blica potrošila kako bih uslikala gospođu sa prekrasnom zlatarom. Slika je tamna ali se ipak ljepota vidi.
 
Moj Osijek pun je sunca!
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 22:05
Slike baš nisu kao Lanine, ali sam nešto ipak doprinjela, zar ne?
Moj Osijek pun je sunca!
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 22:39
Jesi svakako! Godinama nisam bila na procesiji i lijepo je to vidjeti. Ako ideš za antunovo  u tvrđu slikni poneku sliku za nas koji moramo raditi
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 08:31
Draga, na žalost zbog pljuskova ovih dana, obaveze su mi se sve nabile na današnji dan. Tako da ću samo skoknuti u kapelicu Snježne Gospe i to je to.
Moj Osijek pun je sunca!
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 15:08
Praznik je pa sam prije jutarnje kavice na promenadi uslikala nekoliko detalja.

Nakon dugog niza godina obnovljen je 109 godina star secesijski zdenac koji je jedinstven primjer vrtne arhitekture. Na osječkoj promenadi se nalazi protekle 43 godine, a davne 1903. godine Osijeku ga je darovao grof Pejačević. Prije toga, punih 65 godina zdenac se nalazio u perivoju Gradski vrt, odakle je premješten zbog prenamjene prostora.





Osijek prelijepi grad na Dravi
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 15:14
Grb grada Osijeka napravljen od cvijeća. Šteta što ga nisam mogla slikati iz ptičje perspektive jer je uživo zaista prelijep.



Ulaz u Sakuntala park čuvaju dvije sfinge. Nemaju ih samo egipćani, jest da su naše daleko manje ali su naše. Wink Nadam se da će i one uskoro doći na red za restauraciju jer su u ratnim razaranjima i one pretrpjele oštećenja.




U Sakuntala parku novi cvjetni uradak







Osijek prelijepi grad na Dravi
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 15:19


Pješački viseći most "Most Mladosti". Uvijek me ponovno oduševi njegova ljepota i elegancija.










Osijek prelijepi grad na Dravi
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 15:27









Osijek prelijepi grad na Dravi
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 15:33
Pliva patkica preko DraveWink


Veslači Iktusa vježbaju na Dravi




Prekrasne fasade starih zgrada dodatno uljepšavaju cvjetni stupovi






Osijek prelijepi grad na Dravi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 15:54
Krasne slike prekrasnog grada!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2012 u 21:59
To mi je prije 10-tak godina bilo susjedstvo.
Moj Osijek pun je sunca!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2012 u 16:53
lana2 hvala za slikeClap predivan je Osijek
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2012 u 13:26
Skoro svaki dan sam tamo, ali kad ga vidim na slikama svaki put se iznova zaljubim u njega! Vidi ga kako je krasan, ljubica moja lijepa! smile76
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2012 u 08:53
Prelep grad, ponosan sam što sam rođen u njemu!
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 20:58
OSIJEK DOBIO BRONČANI CVIJET EUROPE

Grad Osijek dobio je brončani cvijet Europe za uređenost i kvalitetu života. To važno priznanje dodjeljuje ugledna Međunarodna asocijacija za cvijeće i krajobraz a predano je sinoć na velikoj svečanosti u gradu Venlu u Nizozemskoj.

Osijek je nagradu dobio u konkurenciji devet europskih gradova koji su se našli u završnici izbora u kategoriji gradova s više od 10.000 stanovnika. Hrvatska u natjecanju sudjeluje od 2003. kao jedina zemlja izvan Europske unije.







Osijek prelijepi grad na Dravi
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 21:29
čestitam
Na vrh
IvanOs View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar
3. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IvanOs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2013 u 18:59
Osijek druga strana grada.







Bolje biciklom u ribolov nego mercedesom na posao.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2013 u 20:20
IvanOs predivna slikaClap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.