Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dorinin početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dorinin početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 22>
Korisnik
Poruka
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:25
da bar mm nosi čipkaste bokserice kak bi to tek zgodno bilo smile96
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:38
Pa kupi mu....moš zamislit njegovu facuWink.....a tebi onda ostanu cijele bokserice za rokovnike,kutije,čaše...ma za svaštaLOLLOL
Sporo ili nikako mi se ne otvaraji smajlići pa traje dok dođe do tog ležećeg......zato koristim ove iz prvog reda
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:41
Joj već zamišljam facu i valjam se po podu LOL dobro bum i ja koristila te jednostavne.
A zamisli kad bi bilo čipkaso-leopardasti uzorak, to bi bilo ludilo Tongue
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:45
WOW to je već hard core......ne bi ja o tome,smile60ja sam jedna tiha,mirna i pristojna ženaEmbarrassed
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:54
je je i ja isto, samo imam malo uvrnutu maštu Wink
Uvijek mi padne na pamet slika iz filma Štefica Cvek u raljam života.....
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 14:00
Jel misliš na onu legendarnu rečenicu ....sad ću da jedem......
Mogle bi ti i ja skupa s tobom,zajedno LOLLOL dobiti malo po prstima zbog skretanja s teme
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 14:10
Rolovnici su me oduševili, prekrasni...a dobro mi sjela i razmjena komentara s marom...super ste Thumbs%20Up
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 14:13
Mare e da ta legendarna rečenica.......
ValliSa vidim i ti si jedna od nas......
Morat ćemo negdi privatno brbljati.......
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 14:19
valisa takve smo ti dorina i ja....ko one dvije iz vica što su bile 20 god. zajedno u zatvoru.......gdje god se sretnemo po forumu krene priča....a ti samo uskoči kad nas negdje snimiš u punom naletuWink
Privatan brblj?može,može
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 14:35
Nemoguće ste! A tko bi vas normalan spriječio?!?! Tongue Dorina, rokovnici fantastični! Morat ću i ja koji dan žrtvovati nešto od svojih zaliha čipke (pri čemu napominjem da zavjesa i stolnjaka u stanu nemam!)... Kako ste blesave! smile42
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 14:39
Izzy smile96i palac gore za nedostatak zavjesa i stolnjaka Wink
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 14:51
rokovnik za recepte je prekrasan, ali i ova pločica sa tulipanima...... moram pod hitno probati nešto slično
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 15:02
nemam ni ja zavjesa,a bome ni čipkastih gaćica......WackoWacko
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 15:04
Tangi u kineskom po 5 kuna koliko hoćeš! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 15:05
I Mare, MOLIM TE, par ti je rosa2 tako da znamo da ćeš dobit sigurno diiivnu lepoglavsku čipku za swap i da se nisi usudila sprejati preko nje!!!!!!! smile232
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 15:07
Idem do kineza po xxl veličinu Wink
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 15:12
Tange? pa ja se cijeli život borim da mi gaće ne ulaze u ......Wink
A za čipku ne brini,lepoglavsku ću čuvati ko oko u glavi.Rosa2 jesi čulaaaa!!!!
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 15:25
Osim gaća stradale su i stare jastučnice s čipkom i tak ima svega Tongue
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 20:37
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

Tange? pa ja se cijeli život borim da mi gaće ne ulaze u ......Wink
A za čipku ne brini,lepoglavsku ću čuvati ko oko u glavi.Rosa2 jesi čulaaaa!!!!
cujem cujem ja to draga mare LOLLOLWink
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 21:21
predivnosmile71i jako dobro potrošene gaće!mama mora da je jako sretna na divnom poklonusmile92
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 22>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.