Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Začinsko i ljekovito bilje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nagradna igra: pogodite ljekovitu biljku
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nagradna igra: pogodite ljekovitu biljku

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101112
Korisnik
Poruka
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2012 u 19:45
Solar, reci nam da li se radi o ljekovitoj biljci?
Naime, ova tema je zamišljena kao igra pogađanja ljekovitih biljki.
Sadržaji o kojima pišem su informativnog karaktera.Za korištenje mojih savjeta i recepata pitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
cenarius View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 116
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cenarius Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2012 u 20:11
Da nije djumbir (Zingiber officinale) ?
Korov je biljka cije vrline jos nisu otkrivene!!!

Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2012 u 20:18
Originalno poslano od člana rosa2 rosa2 napisao:

vidi vidi sasvim sam slucajno tu zalutala i usput nasla kako se zove moja dugogodisnja ruza koju imam u vrtu,a i jos je k tome ljekovita ako ko treba tu vrbovicu bit ce je najesen jer se jako razasije


Rosa2, malo ti je post nejasan.O kojoj ruži govoriš?I kakve veze ona ima sa vrbovicom?
By the way, kad bude cvjetala ta tvoja vrbovica svakako je slikaj i zalijepi ovdje ili na temu vrbovice (ako je nema, bit će je ).
Naime, pravu vrbovicu baš nije jednostavno identificirati.A osim toga ona cvjeta prije jeseni.
Sadržaji o kojima pišem su informativnog karaktera.Za korištenje mojih savjeta i recepata pitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Na vrh
SolarWindKiss View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SolarWindKiss Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2012 u 20:32
Cenarius je pogodio/la ! Svaka cast!
U pitanju je djumbir i to bas Zinzibar officinale!
Jako malo ljudi zna prepoznati biljku od koje obicno koristi i vidja samo jedan dio, bez obzira koliko je biljka poznata...ipak, uvijek ima onih vise upucenih kao sto je u ovom slucaj bio/la Cenarius :)
Na vrh
SolarWindKiss View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SolarWindKiss Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2012 u 20:36
Evo nove:

Na vrh
cenarius View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 116
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cenarius Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 21:58
Bilo bi lepo da vidimo cvet... Mada mogu da pokušam i ovako. Da nije cimet? Big%20smile
Korov je biljka cije vrline jos nisu otkrivene!!!

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101112
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,230 sekundi.