Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 118119120121122 184>
Korisnik
Poruka
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 07:45
predivno povrće-vjerujem da je fino kao što lijepo izgleda smile50
smile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 09:23
nisam i sumnjala da imas svega
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 09:46
Ovo su thuje?? Predivno izgledaju.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 10:23
Ajmo pogađati - ja mislim da je to ljetni čempres
Smrčko, što je?


Moram te pohvaliti, zaista ti sve tako lijepo raste i uspijeva i cvijeće i povrće
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 10:32

Sad ću se ja praviti važna u smrckovom vrtu. Anaida, to ti je ljetni čempres i ja ih uvijek imam u svom vrtu jer su mi predivan ukras ljeti. Nezahtjevni za zemlju i vodu, predivni za tvoje otoke ...

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 12:36
sijala sam te ljetne čemprese dva puta proljetos i ništa...možda je sjeme staro bilo Confused
ovi baš dobro izgledaju Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 13:14
Svega kod tebe ljepog ima
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 21:58
Pa stvarno, mislim da će kod vas biti zidam kuću trokatnicu.....,a ono svaka etaža jedna soba jer mora biti tlocrtno mala kuća da imaš mjesta za cvijeće LOL.
Ovi ljetni čempresi stvarno famozno izgledaju, a tek povrće..... ja dans pojela zdnje svježe krastavce iz moga vrta Cry.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 22:41
Namirisala sam se cvijeća, najela krastavaca i pomidora, spremila si mrkvicu za doma - mogu li sada otići iz tvog vrta ili da čekam kavu?
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 22:46
Bravo Smrcko, prekrasan ti je ljetni čempres, samo ga ostavi u vrtu poslije će srkoz pocrveniti, onda je isto intersantan, a onda ga možeš za Božić staviti u neku kantu, pošpricaš sa onim umjetnim snijegom, malo okitiš i imaš bijeli bor na ulazu ili na terasi. Tongue
život je more
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 00:56
Da Baka to ti je "Šmrckić institut"za poljoprivredno poticanje i buđenje poljoprivrednika u Fužinama. I svi misle da smo dva luda znanstvenika,pogotovo kad smo sanduk i komposter pravili.LOLLOL

Je to je ljetnji čempres i crveni. Dobila sam ga od HojčekeHug Da i istina u tvom vrtu bi bio prekrasan AnaidaSmile

Možda Kontesica nešto nije bilo uredu sa sjemenom ili uvjetima u kojim se naklijavalo. Morat ćemo pitati stručnjakinju koja mi je dala svoje sadnice što i kako

Hajde Hojčeka tajnu na sunceWink

Hvala Bromica, Gijica, Otočica, Štefica.

Triška otišla si kavu nisi probala, a ni sarmuWink

Katica pametna si ti. Ja sam proektirala kuću, arhitektica je samo precrtala moj dizajn. Tlocrtno i je najmanja dozvoljena dimenzija za taj kraj, samo 80 m2LOLTongue. Kad sam objašnjavala zašto, jer su me ubjeđivali da napravimo veće, objašnjenje je bilo da moram smjestiti povrtnjak , cvejtnjak i voćnjakLOL

AaaaaaShocked Lantanica zar može dočekati Božić u vrtu.

Morate me izvjestiti kad da kupim sjeme da ne pobjegne.

Hvala vam svima na posjeti i lijepim riječima, lijepo je kad se nekome svidi ono što radite. Inspiracija su mi vaši vrtovi i savjeti, mada u mom osobnom izdanju. Ali ipak sam dobar učenikWink
smile79
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 01:12
Pobrkala sam lončiće kad sam napisala od kog su koji pelcići. Moram ispraviti grešku. I jedni i drugi su prekrasni i dragi .smile79

Ovo je od Lore + nešto i od moje mame.



A ovo je od Korjenčice.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 01:34
Jedna, ali vrijedna za laku noć.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 09:10
Ljetni čempres je predivan, nadam se da skupljaš sjeme...Wink
Ovo proljeće sam ga sijala, i od dva pakovanja, ništa nije izrasloConfused
 
Kadifice su toliko lijepe i zahvalne-tvoje su posebne!
Mrkva je smile227, kao i ostalo povrće.
 
Smrcko-predivno, doći ću opet prošetati!
smile78
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 23:45
Samo ti navrati Hug
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 09:53
Šmrsko draga, tako sam jutros uživala u tvome vrtu, ali i u tvojim komentarima...
Za krumpirka se ne moraš truditi, jer sam jučer dobila i plavi i bijeli na kavici, a kat.rea mi također bila donijela ( ali nisam mogla biti tako nezahvalna, pa sam predložila da ga uzme netko tko ga nema) . Tebi najljepša hvala na želji da mi ga pokloniš, ali ne brini već ću ja nešto naći kod tebe...
recimo ove tuje su ti prekokrasne!!!!
 
Nije mi jasno, kako sve to stigneš, vrt ti izgleda kao sa naslovnica nekih časopisa, a ti si stalno na forumu, stigneš na svaku kavicu...pa kad spavaš i kada " griješ bubrege suprugu"???LOL  LOL  LOL
 
A za mrkve samo mogu reći smile227
 
A krastavci i paradjz su mi zamirisali iz monitora...
 
Nema šta postaješ pravi majstor!!!
smile79
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 15:09
Imaš krasno povrće, ko sa place..... ja imam već dvije godine žutu mrkvu mi ju zovemo (prašća) zato jer mi ova narančasta uvijek ostane sitna.
 
I ja imam ljetni čempres, dala mi je Hoya, sad čekam da počne crveniti, kako je to lijepa biljka, ja nisam za nju ni znala..... a ću ih nasaditi druge godine...
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 18:55
i meni je zapeo za oko ljetni čempres
 
a sve ostalo je krasno samo mi reci zašto ste odustali od sanduka sa povrćem?
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2009 u 01:03
Proljeće i jesmo se prepoznale na čudan način . Krv nije voda te zato i uživaš u mom vrtu

Draga kako ne znaš kako stignem sve , pa ja sam ti ženski supermen
Ma vrt me sluša , imam hrpu paukova i bubamara tamane mi uši i ostale napasti,malčiram , MM natjeram po vodu. Što je najbolje ništa nisam očekivala , a puno sam dobila i to je najveće zadovoljstvoHug

Hvala što si prošetala mojim vrtom i namirisala se svega
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2009 u 01:09
Hvala Korijenko. Možda i ja kupim sjeme te žute mrkve, pa probam.
Moj vrt je šokirao sve u kraju, a tek neobične biljke koje će i da crveneHug

E Hana odustala sam jer moraš biti svaki dan i pomalo zaljevati. Sve je nabujalo i iznenada stagniralo. Mrkva iz sanduka me iznenadila, ravna i dugačka. Mrkva u običnoj zemlji je sa rašljastim ne ravnim korijenom. Ma bitno da sam dobila mrkvu uopće, mislila sam da će biti kao dlake.LOL

Hvala vam na šetnji i pohvalama
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 118119120121122 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.