Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121122123124125 159>
Korisnik
Poruka
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 09:09
Prava raskoš i bogatstvo biljčica.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 10:18

Fantastična pandorea, još ću više titrati oko svoje, samo da čim prije vidim cvijet!!

A gloriosa........mmmm, daš ti je divna!!  Neznam zašto je uvijek zaobiđem kad je vidim!!  Prvom prilikom je kupujem, i nazvat ću je ....Lora!

Lijepi mokri, jako mokri pozdravčić ti ostavljam!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 13:51
Novi vrt je baš živnuo od kada pada kiša, pa neka mu padne bar svaki tjedan, šteta bi bilo da toliko truda oko njega ne uspije. Uvijek me kod tebe oduševe neke nove biljke, jer si stalno u nekoj nabavci, prekrasne su crvene alstromerije, ali ipak ću izdvojiti voće u tvom vrtu, a veselim se smokvama, valjda će bit koja.
Tvoja se smokva u Bakarcu primila i vjerujem da će uspješno rasti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 14:13
Prekrasna crvena alstromeria,ruže su uvijek zahvalne jer stalno cvatu,a voće će ti uskoro biti preslatkoTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 01:34
Drage moje posjetiteljice, hvala vam što dolazite kod mene u obilazak...Ja sam dosta zakazala sa odgovorima i novim slikama, ali jednostavno večer mi prođe u trenu i ništa ne stignem...Budem i umorna pa i zadrijemam uz komp...Obzirom da kiša stalno pada vrtovi su u odličnom stanju, ali stalno ih obilazim...Korova ima ko u priči, pa čupanju nema kraja...Osim toga stalno nešto presađujem, obzirom da je zemlja mokra...
GUTE voliš plavo cvijeće, kao i TRIŠA, ali i ja ga volim pa uvijek nešto u toj boji imam...
FREE nadam se da će ti pandorea procvjetati, cvijetovi su stvarno lijepi..Gloriozu si kupi, cvijet je stvarno poseban....
TRIŠA drago mi je da ti moja smokva raste u Bakarcu...Slatkih plodova smokve biti će uskoro još , stići će i do tebe..Planiram da se nađemo u mom novom vrtu kad tamo budu smokve zrele, ima dva stabla tako da će biti za svih....
MALI KAKTUS dobro si napisala da su ruže zahvalno cvijeće jer stalno cvjetaju...Alstromerije su preljepe, ugodno su me iznenadile sa novim cvijetovima, iako je biljka bila napola propala. Seliti ću je u vrt na jesen, da rastu uz one Hoyine...Voće koje sam vam pokazala još treba pričekati, ali zato povrće iz novog vrta konzumiram svakodnevno...
GOSPINA TRAVA, ANASTAZIJA, MILICA7 hvala vam na posjeti, dođite mi opet...
Pokazati ću vam i nešto novih slika, slikanih ovih dana...Big%20smileBig%20smile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 03:04
Evo malo novosti iz vrta....
 
Neki sam dan sređivala terasu, koja je konačno ugodna za sjedenje i uživanje u cvijetnom okruženju....
 
 
Huernija je krenula sa cvjetanjem...Miro ovo će i kod tebe cvjetati iduće godine...
 
 
Roza diplademija je krenula...
 
 
Plavi streptocarpus je neumoran, ali voli biti u hladu...
 
 
Razne tradeskantije isto vole hlad....
 
 
Ova viseća košara i ljeti i zimi je na istom mjestu, obješena na smokvi. Ne znam kako se zove biljka uz ovu viseću begoniju...Ako netko zna napišite..
 
 
 
Konačno i grčki oleandar kreće sa cvjetanjem...
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 03:16
Zimska trešnja već se crveni...
 
 
Rudbekija sitnog cvijeta počinje cvjetati ...
 
 
Kleome kupljene u Austriji non stop cvjetaju...Zanima me hoće li one posijane u novi vrt isto uskoro cvjetati...
 
 
Dalija koja je već godinama u vrtu, kad je mokro lijepo cvjeta , ako je suša neće ....Sliči na onu koju sam dobila od Nataly..
 
 
Bugica posađena u vrt je krenula...
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 03:43
Pregledala sam kamelije koje su uspjele preživjeti onu groznu sparinu...Sada kada je manje toplo i kad često pada kiša pupovi su sve veći....
 
 
 
Lagostremija je krenula....
 
 
Astilbe su mi jadne i nikakve, iako sam ih smjestila u hlad. Imam ih prvi put i nemam iskustva s njima. Nadam se da će iduće godine biti bolje. Jedan se cvijetić ipak pojavio...
 
 
Ova se biljka od Bake Bee sprema cvjetati, ali joj ne znam ime...
 
 
Monarda od Nataly je procvjetala....
 
 
Sedumi polako dobivaju boju...
 
 
 
Anemone mislim da su uranile....
 
 
Mimoza iz Pordenona baca pupove...
 
Lupinusi kupljeni na akciji i oni od Triše iz Skradnika bacaju nove listove....
 
 
Ova rudbekija koju sam dobila u Rasadniku na poklon, dobro se drži, nadam se da će ostati i za iduću godinu...
 
 
Ljetni čempresi od Hoye baš su simpa...
 
 
Roza sljez cvjeta,a uz njega je posađen Lorin bijeli...Biti će to lijepa kombinacija...
 
 
Žuta kombinacija...
 
 
Beloperone je lijepo rascvjetan...
 
 
 
 
Kozmos donesen iz Holandije ipak mi je niknuo...
 
 
Vrtni dupli hibi u dvije boje...
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 09:08
Stvarno imaš krasnog cvijeća, balkon za uživanje
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 10:11
Potpisujem Otok.
Ipak biram terasu... baš lijepi kutak za odmor!Big%20smile
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 10:16
Na ovom balkonu moglo bi se divaniti..........................baš po mom ukusu!
A cvijeće je prekokrasno!
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 00:47
BAKA, OTOK i BERGENIJA  hvala vam na posjeti i pohvalama....Na terasi odnosno balkonu je stvarno ugodno, ovih sam dana to malo dotjerala pa volim tu sjestii pijuckati i čitati novine....Mogla bi tu pasti jedna forumska kavica, zar ne?WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 05:20
wow predivno je kod tebe, imaš puno različitog cvijeća...šteta što nisi bliže da popijemo kavicu na mojoj pa tvojoj terasi bio bi užitak Wink
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 06:46
balkon - kao bonbon!! I na slikicama se redalo mnoštvo ljepote, a vrtni hibići su prekrasni ovako dupli!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 14:58
jagoda prekrasno ti je na balkonu, nije ni čudo uz mnoštvo tako lijepog cvijeća
stvarno ti izdašno vraća za poklonjenu pažnju i ljubav
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 16:47
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 22:17

divna velika kolekcija njegovanog cvijeća smile186

Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 22:35
Malo sam zanemarila tvoje vrtove, iako znam da tu ima uvijek nešto novo.
Danas sam si dala truda i malo pregledala sve novosti. Kiša je zaista godila svim biljkicama. Prekrasne su i toliko raznovrsne. Prava si majstorica Balkon je jako lijepo mjesto za ugodno ćaskanje.

I kod mene izgleda da jedna Camelija ima pupove a i anemone je kao kod tebe nešto uranila.....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2011 u 01:00
Prekrasno ti je cvijeće draga Jagoda! Posebno mi se dopala  slika tvoje huerenije i nadam se da će i kod mene iduće godine procvasti, divna je!
 
 
A ovo je tvoja - mojaTongue
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2011 u 12:21
bome je terasa dušu dala za uživanciju, a cvijeće je za svaku pohvalu smile64
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121122123124125 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.