Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 126127128129130 272>
Korisnik
Poruka
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 23:24
Ovo si baš zgodno napravila - dekorativno, a praktično jer je puno biljkica stalo u svaku posudu.

 

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 07:11
Bigmama, baš tako - šta im bog da!
 
Lantana, ja ću, kad sredim vaze samo staviti malo sjemenja -  čitala sam da su sasvim dugačije kad niknu pa treba paziti!
 
Proljeće, još mi je malo sjemenja ostalo. Vidjet ću kad pošaljem obećano, ako mi ostane šaljem i tebi.
 
Cimi, možda sam ih mogla i van saditi - u stvari trebala sam, ali bilo bi mi žao zimi ostati bez njih, a uostalom, ovako ću ih svakog trenutka imati na oku!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 08:45
puno si toga navukla u vrt sd ćeš imati i puno brige kako to održavati
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 10:05
Hoya draga, ništa se ti ne brini, ja dihondru već na velike tražim po Zg.
 
Smile
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 10:59
Mari, pssst da te MM ne čuje. On tvrdi isto što i ti, a ja odmahujem rukom, kao lako za to. A uvijek su ljeti jadikovke!
 
Proljeće, i treba imati tu dihondru. Moja sada izgleda mrtvo i jadno, ali da je vidiš na ljeto: Ljepša od ove na gornjoj slici - stvarno srebrna!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 12:20
Baš je prekrasno .---------po koliko si biljaka stavljala u te vazne---da im neće biti potijesno kad poćnu da rastu -a baš dobro izgledaju
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 16:29
Bez obzira bilo gusto ili ne, tijesno ili ne, bit će vremena na ljeto rasađivati ili čupati. Sad sam u cajtnotu!
Danas sam došla samo na kratko kući, obišla vrt i pregledala sadnice i vidite što sam našla!
U vazicama gdje sam pokušala ožiliti dihondru niknule su male. Ne znam da li je od sjemenki koje su pale u vazu ili od sjemenki koje su ostale na granama. Uglavnom ovako vam izgledaju mlade dihondre:
 
Evo, podijelila sam malu radost s vama i sad idem nahraniti gladna usta ukućana i gibam natrag na posao
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 16:41
Sva sreća da ih tu ima, jer moja je još uvijek nekako otužna, strah me da neće biti ništa od nje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 16:43
Triša, i moja osnovna je otužna, ali kažu da se oporavi. Naravno ima još klijanaca, nisu samo u ovoj vazi nikli!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 17:47
Super draga, ma znaš da uvijek računam s tobomsmile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 21:12
Hoya, baš sam danas u jednom dućanu našla dihondru ali običnu zelenu, ove silver nemaju...Smile
 
A tebi držim fige da ti se i ove male lijepo razrastu, a i mama da se oporavi.
P.S. pa koliko ti sati dnevno radiš???
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 21:49
Evo me poljeće, sad sam došla kući - nama se sezona zahuktava.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 22:51
slatke su male dihondrice.Clap Možda i meni niknu od pelcera šo si mi dala.
No nema frke, danas sam posijala tvoje/moje sjeme. Vjerujem da će niknuti.
Već pravim  stotinu kombinacija a zec je još u šumiWink

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 10:07
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Evo me poljeće, sad sam došla kući - nama se sezona zahuktava.
 
Kažeš sezona se zahuktava, a kako če tek onda biti u pravoj sezoni ( ako pričamo o turističkoj)???Smile
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 11:16
WOW hoya kako su divne saksije a tek sadrzaj sukulenata u njima 
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 11:17
Svaka čast imaš veeeliki pozdrav od mene smile79
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 12:01
draga moja sve ti je divno evo pregledala sam sve
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 12:16
Lora, niknut će mora, a ako i ne nikne ... Wink
 
Proljeće, nije posao direktno u turizmu, ali ugostitelji i hoteljeri koji se spremaju za sezonu sređuju dokumentaciju - i to nas udavi do početka sezone.
Forzicija i inaja - hvala vam i vama velika smile79
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 19:02
al si upicanila pitare Smile sretno sa dichondrom...divna je Smile
p.s. nikle su mi moje-tvoje lukovice Big%20smile
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 07:42
Iris, hvala - neka niče, nadam se da će jednom još nešto moje nicati i rasti kod tebe !
 
Ovoga imam pun vrt. Predivan mi je zimi kad je bordo, u proljeće kad zazeleni, a najljepši kad ljeti cvate!
Ove ću godine pokušati poslikati sve vrste koje imam. Otvaraju se u različito vrijeme:
 Na žalost i jutros nisam mogla slikati po dnevnom svjetlu. Takav mi je horoskop:
Magnolija bi za koji dan mogla sva rascvasti. Jedino mi je žao što najavljuju kišu i znam da će joj latice oštetiti:
A ovo malo zeleno svjetlo što blješti budno je oko glavnog krivca što nemam vremena za vrt i forum:
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 126127128129130 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.