Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik mojih planova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik mojih planova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 24>
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 10:47
Kontesa problem je u tome što mi uvijek fali barem još 8 sati u danu...skratila sam spavanje na 4,5 sata ali morati ću ga malo produžiti jer neću dugo izdržati tim tempom...samo neznam odakle da uzmem što ću ovdje dodatiConfused
Ili se ja neznam organizirati, ili imam nenormalno puno toga za obavitiConfusedConfused
Da li i vi imate slične probleme?
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 20:40
Ukratko-posao-standard. Poslan paket za DančiSmile. Uplaćeno zdrastveno. Došla kući, ručak na brzaka, oprala sve prozore i vrata (to je nevjerojatno kako se zaprljaju a peru se svako malo)Confused
Posadila sam sve biljkice koje sam jučer donijela od BrankiceClap
Posadila šafrane, visibabe, zvončiće
Prepikirala:
-cosmos
- vučiku
- ukrasni slak
- puzavac (od po tri sjemenke u čaši nikla samo jednaConfused)
- cinije
- krastavce
-crni paradajz (dio- ne mogu vjerovati koliko ga je niklo)
I trenutno samDead i uskoro ću u krpe, još moram pod oprati.
 
I naravno opet nisam slikala, jer mi se nije dalo fotić dirati s rukama od zemljeAngry
 
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 22:06
mama da i meni su uvijek bili prekratki dani - falilo je nekoliko sati dnevno i uvijek sam to riješavala ne spavanjem. Nemoj to raditi nije dobro za zdravlje, a moraš doživjeti penziju kao i ja da vidiš kako je lijepo kad se možeš usmjeriti na ono što želiš, a za to imaš cjeli dan ako hoćeš i još spavaš obaveznih 8 sati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 10:32
I ja sam si skratila san u zadnje 2 godine na 5-6 sati, jer mi je dan stvarno prekratak za sve obaviti...ali morala bi se prisiliti opet spavati barem 7 sati, nije zdravo....a i razdražljiva sam kak ris u zadnjih par mjeseci...(ili je to radi zime i nedostatka zelenila? Wacko)
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 14:26
Ja bi rekla da je uzrok razdražljivosti nedostatak sunca i vanjskih aktivnosti smile106smile158smile161
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 21:00
Današnji dan u crticama:
- na poslu gužva strašna nekako riješeno u zadanim rokovimaWink
- doma me dočekao ručak. Z je napravio bolognese i tjesteninu
- išla van da se primim čišćenja svoje đombice s teglicama i inim potrepštinama -šok-Z ju je zametao totalno...igrala se rudara i nekako je opet poprimila prethodno naličje
- nisam stigla srediti dvorišnu prostoriju- ali od sutra se ona pretvara u rasadnikWink
- na kraju nisam opet sve stigla poslikati...očigledno će slikice ići na rateConfusedAngry
- dvije vešmašine oprane -tri suheSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 21:02
Glavno da budu slikice, pa makar i kasnije, bume se strpiliTongue
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 21:06
Čisto jedan mali pogled na vidljive posljedice uređenja cvjetnjaka:
Svako malo prokrvariCry
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 21:09
Ovako je izgledao Brankin stol prilikom moje posjete - ovo je naravno sjemenjeWinkLOLWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 21:10
A ovo je naravno preslatka Gita, koju su moji klinci toliko izmorili da se jadna samo prevrnula i zaspalaSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 21:11
Danas me ugodno iznenadio izgled nekih biljkica za koje sam mislila da su Dead
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 21:21
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

Čisto jedan mali pogled na vidljive posljedice uređenja cvjetnjaka:
Svako malo prokrvariCry
mora bit malo dokaznog materjala,zar ne?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 21:22
majko mila,koliko sjemenja.... Thumbs%20Up
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 21:23
kako je ljepo kad te cvjece iznenadi! Smile
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 21:24
Rose pa naravno da mora -žulj se bar vidi, kak da vam kičmu i mišiće slikam smile198
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 21:25
A pazi sad iznenađenja - moja vučika od prošle godine - raste li ga raste ne smeta joj ništaSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 20:42
Za danas je bilo mnogo toga planirano, ali ništa novo nisam opet sve uspjela odraditi
Bila na poslu, pokupila dečke, došla kući, Z je skuhao ručak (đuveđ-prva liga), otišla van poslikati nešto, pa se primila krčenja prostorije za presađivanje...i onda me ulovio mrak, pa sam opet dužna slike...sutra pod hitno moram pikirati biljkice...
Ukratko od jučer sam dužna slikice svoje đombice. Ona je visoka cca 1,60 m i naravno u njoj treba stalno biti sagnut...ali za odlaganje idealno...doduše preko zime je bila natrpana dupkom, a sad konačno izgleda prvobitno:
Standardni pogled-da dobijete dojam o (ne)visini
 
  Kao što vidite tu ima sve i svašta. U kartonskim kutijama tijekom godine se spremaju flaše (staklenke) za razne zimnice, pokraj su flaše za sirupe i sl. A na lijevo je ostava za teglice
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 22:08
mamaa jako si vrijedna bila Thumbs%20Up ali sa premalo sna,energija će brzo okopniti,a i zdravlje strada Sleepy 
silvek,nervoza i razdražljivost lako mogu biti povezani sa manjkom sna..zato fino u krevetac i nanati Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 22:35
Hvala konteso, potpuno si u pravu. To su slikice od jučer, današnje sam dužna-dobite ih sutra. Morala sam raščistiti prostor za presađivanje, niću mi biljčice i jako su tanjušne, pa ako ih ne raspikiram budu mi propale, a to neću dozvolitiWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 13:17
Evo i mene (napokon) do tebe!!! Koliko posla uspiješ obaviti i sve stigneš. A tek kad te biljčice nagrade svojim šarenilom............ jedva čekam slike!!!!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,189 sekundi.