Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 129130131132133 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 19:38
Možda će i oni tvoji-moji biti barem upola lijepi kao tvoji!!!!Thumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 20:00
smile84....nemam što reći ali srce tuče ...
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 20:47
Samo sam po običaju prošetala po tvojoj ljepoti razgledala i ostavljam ti velikee pozdravesmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 22:40
Triša drago mi je za tvoju pacifiku i žutu neka samo rastu i budu veće od mojih.

Lika1 samo ti njih stavi van, jedino ako je cijeli dan ispod nule onda trebaju u kuću, a to je kod nas rijetko.

Zvonkice smile78
Niho evo za tebe par sličica kaktusa
Ovaj cvate


onaj što si gledala da li ga imaš...


jedan novi od kunjade (bratove žene)


i jedna eševerija s rosom u rozeti izgleda kao da je led unutra


sedum raste iz kamena



život je more
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 23:11
Ovi tvoji sedumi su me očarali.Koliko samo vrsta imaš?!
Dobro bi pristajali i u moj kamenjar.smile161
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 09:23
Sedum s rosom.. kakva divna slika!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
zagorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 688
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zagorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 09:37
ajme ljepote smile39Clap
super si sliknula cvjetiće pa je baš opuštajuće prošetati po tvojoj temi.
uživam Tongue

Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 09:45
Lijepo,ljepše,najljepše.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 10:33
Ma hvala ti najljepša -koliko mi drago što je za mene postavito toliko sam rasplakana ---hvala ti još jednom od srca . Voli te NIHOsmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 10:51

Lantana, više i ne znam što reći. Otok me pretekla: da nema Božićne zvijezde...

Kod tebe je cijelu godinu ljeto. Boje, cvijeće, kaktusi, nešto uvijek cvate. Predivno. I imaš oko za sitnice. Onaj drveni pitar je Thumbs%20Up

Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 11:16
Svaki se dan obavezno prošetam do tebe....najviše se volim šuljat po kamenjaru, i po onom dole na kosini gdje sama slažeš kamenje.....Heart
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 12:39
Predivno je sve..kod tebe se uvijek nađe nešto što cvate..prekrasna ti je božićna zvijezda
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2009 u 13:07
Neobično mi da te ne vidim ovdje gdje i pripadaš na prvoj stranici jer tvoj vrt ne zaslužuje da se miče sa ovog mijesta------Volim te kolegice mojasmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2009 u 13:12
krasni su kaktusići...i božoćna zvijezda.....
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2009 u 13:36
Fermina, normalno da bi pasali, samo javi koji Wink

Anaida, Zagorka, Štefica, Niho, Baka, Korijenko, Stefkaja i Nichll, hvala vam svima, kaktusa imam puno, ali slabo ih rasađujem, a seduma i krasula, eševerija, aloa i ostalih sukulenata imam sve više zahvaljujući i ovom forumu. meni su to jako zahvalne biljke jer ako i zaboraviš na njih oni se drže i po vjetru i po kiši i po žegi.

Ovaj pitar sam napunila s nekoliko svojih, a ostale sam dobila od Otok, ovo je bilo negdje na proljeće



a sada izgleda ovako, rastu ko lude i lako se razmnožavaju, već trebaju više prostora



Ovo je samo mali dio, jednom ću ih slikati svih pojedinačno, uh bit će slika...
život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2009 u 13:49
Na gornjoj slici, u gornjem desnom kutu raste crassula rosularis.
Na donjoj slici je ne vidim, je li je ugušila ona druga koja je puno narasla ili si je presadila ili je nestala?
A nema ni one s prve slike u donjem lijevom uglu.

Vidi vražje babe, imam nove naočale pa svašta primjetim Embarrassed.
Ma samo pitam, nećeš valjda biti bez njih LOL
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2009 u 13:55
otok, jest da imaš nove napčale, ali moraš se na njih priviknuti LOL
Tu su obadvije samo se ne vide moram ih rasaditi, ova dva što imaju crveno deblo su se baš raširili.
Samo mi je ova ljubimica otišla, neznam zašto, samo joj je počelo otpadati lišće, sada sam ono što je od nje ostalo presadila, pa možda krene, a bila je tako lijepa


život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2009 u 13:58
Rekla bi ti Niho - e imat ćeš je srce moje zlatno Wink
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2009 u 14:01
 A Niho bi odgovorila jupiiiii smile213
život je more
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2009 u 14:44
ljepo...ljepo.....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 129130131132133 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.