Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 133134135136137 176>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2014 u 21:12
 
 
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2014 u 21:14
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2014 u 21:14
Nije samo radi crvenila..a ni stara ni mlada koža nisu bitne
Ja isto brzo i jako pocrnim ali bez faktora bi bilo
svejedno se stalno mažem i ostavljam masne tragovepa mi se skliže..
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2014 u 21:19
staro - novo
 
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2014 u 21:24
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Nije samo radi crvenila..a ni stara ni mlada koža nisu bitne
Ja isto brzo i jako pocrnim ali bez faktora bi bilo
svejedno se stalno mažem i ostavljam masne tragovepa mi se skliže..
 
Baš me nasmijavaš sa svojim sajlićima ali vjeruj još nisam osjetila da mi nešto smeta i u životu see nisam mazala ničim pa se ne skližem , a i djecu nisam mazala već ih privikavala na sunce u rano jutro i kasno navečer pa sam im izvukla pigmentaciju da i oni danas nemaju problema mada ženska mladost voli kremice a muška samo kaže brrrr
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2014 u 21:27
Ovo je za sve one koji vole dubrovačke koralje - ruseliju
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2014 u 21:32

I za kraj osladite se, trešnje već prošle, ma ima ih još ali dobile proteinske podstanare (to ne škodi momim malim susjedićima koji su stalno na škalama) marelice stigle

 
 
 
a ove će kad se prve pojedu, nih je manje jer ih je bura u cvijetu malo pomazila s posolicom
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2014 u 23:04
Svaki kutak tvog vrta nudi ugodu promatraču i osvaja. Sve je na svom mjestu, brižljivo njegovano i planirano, a opet sve djeluje tako nenametljivo i prirodno. I još sam nešto primijetila (osim metli koje su uvijek u pripravnosti)- teglice na terasi su lijepo usklađene, vidi se da o tome vodiš brigu. Jako lijepo.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2014 u 07:36
Znaš da sam sva u poslu pa ne stignem ni pogledati vrtove.Bila sam sigurna da znam gdje ti koji cvijet stoji i kako izgleda.E,sad sam i sama ostala iznenađena kako si to lijepo uredila.Sukulenti su ti,ne znam da li uvijek ovako uzdahnem,posebni,divni,onako lijepo složeni.Najviše me očarala slika ruselija,jedne pored druge.Balkon zove na kavu koliko lijepo izgleda.Sad kad imaš više vremena,sigurna sam da si to dovela do savršenstva.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2014 u 08:38
Prekrasno, draga moja. smile71 Toliko ljepote u tvom malom - velikom vrtu. Uvijek rado prošećem ovuda i razgledam potiho, uživam u mirisima i bojama. Izdvajati ne želim, jer sve je cakum pakum. Heart Sada te pozdravljam do slijedećeg puta.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2014 u 09:52

smile120
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2014 u 12:15
Ajmeeee lipote!
Dolazim kod tebe kampirat
pogled je fantastičan ako se ljuljaš između 
marelice i trešnjeWink
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2014 u 13:10
Tvoje slike definitivno mame uzdahe.Kod tebe je užitak za sva osjetila, ljepota boja, mirisi, slasni okusi voća... prava bajka.Na tvoje sukulente čovjek ne može ostati ravnodušan, sklad i ljepota u svakom kutku.Vrt i kamenjar uređeni sa toliko pažnje i ljubavi, može izgledati upravo kao kod tebe.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2014 u 20:36
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Svaki kutak tvog vrta nudi ugodu promatraču i osvaja. Sve je na svom mjestu, brižljivo njegovano i planirano, a opet sve djeluje tako nenametljivo i prirodno. I još sam nešto primijetila (osim metli koje su uvijek u pripravnosti)- teglice na terasi su lijepo usklađene, vidi se da o tome vodiš brigu. Jako lijepo.
 
lucy drago mi je da ti se sviđaju moja dva kvadrata, teglice su moja strast pa kad ih vidim ne mogu odoliti ali "molim" uvijek čekam nekakva sniženja jer bih brzo bankrotirala kupujući ih po cijeni na prvi pogledWink i zato na sniženjima uvijek kupujem bar tri je su onda tri za jedanLOL
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2014 u 20:40
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Znaš da sam sva u poslu pa ne stignem ni pogledati vrtove.Bila sam sigurna da znam gdje ti koji cvijet stoji i kako izgleda.E,sad sam i sama ostala iznenađena kako si to lijepo uredila.Sukulenti su ti,ne znam da li uvijek ovako uzdahnem,posebni,divni,onako lijepo složeni.Najviše me očarala slika ruselija,jedne pored druge.Balkon zove na kavu koliko lijepo izgleda.Sad kad imaš više vremena,sigurna sam da si to dovela do savršenstva.
Zove, zove na kavu nadam se skoro, a znam da je breg prepun poslova a ručica malo. Što se tiče vremena da li ga je sad više baš i neznam još se nisam organizirala sve ono ima vremena a kad dođem u škripac po starom na ho-ruk, valjda ću se priviknuti da organiziram sve odmah izjutra a ne po starom popodneLOL
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2014 u 21:00
Bugicaza5Hug
AnastazijaHug
MiskaHug
TemziHug
 
Hvala Vam na lijepim riječima, nešto mesmile228 zeza pa ovako svimasmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2014 u 21:02
Ako uspijem postaviti- evo terase koja je malo zanemarena ali ipak se drži
 
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2014 u 21:10
kalanhoa nakon prošle cvatnje ne samo da nije propala, već ponovo počinje cvijetati, u pazuhu lista rastu nove a u podožju su već velike
 
 
 
 
 
i cotylendon će ponovo cvjetati
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2014 u 21:19
ovo je mali div echeveria lilaciana
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2014 u 21:21
Kalanhoa je za 5!
Ogromna jesmile71
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 133134135136137 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.