Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj stan u cvjetnom odijelu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj stan u cvjetnom odijelu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516>
Korisnik
Poruka
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 23:41
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 23:43
drago mi je da si ozdravila i odmah se bacila na posao,bravo majstorice.smile71
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 23:53
Ja još vidila nisam da je netko obuću dekupažirao i iznutra-e to je stvarno volja i trud!
Ostala sam zabezeknuta!
Na slikama sam uočila starinski telefon, a nije u mojoj kući
Ova zadnja slika ..... ...ne nosim ni ja tange, al ne kužim...ovo je nešto novo za tebe-bijelo donje rublje se suši...a ja plavuša pa nikako skužit o čemu se tu radi.
Kolikogod si me s tim dočekala nespremnu, ipak sam ja uočila ovaj prekrivač kraj rublja -nije valjda da si i njega radila?!
E pa ako jesi...mislim stvarno...opet ć ostat bez teksta.
On mi je zbilja pogođen!!!
Vidim da se i ovdje čestita rođendan...a ja mislila da se to mora u temi "Sve najbolje želimo..."
Iako, priznajem, meni je nekako ovo čestitanje po galerijama više po mom guštu
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 23:54
Jel,me netko tražio?Iz zdravstv,razloga nije me bilo.Sigurno sam puno toga propustila.Iako mi "ambalaža"nije baš nešto,duh,ideje,volja,inspiracija ludi.Smile
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 00:04
Zaboravila sam napomenuti,da su mi totalno favoriti neke lude instalacije ,ne nosim baš onaj bapski dolnji veš,imam super ideje za dalje,malo decoupage,a puno ludosti ,mašte .Onaj stari stol tako simpatičan jadan nađen je na nekoj livadici,i skoro ga ne želim preuređivati.Jedva čekam imam miliojon ideja.Voli vas Mima.Opet sam u sedlu!smile51
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 00:24
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 00:28
A....može i ovako....
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 02:14
Ma, lipo, lipo....al ono prvo rublje, instalirano na štriku...premca nema!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 10:56
Odlično mi je ovo
Čime si radila cipele..kojim ljepilom i čime si ih poslije premazala.. ja sam radila jedne tenisice platnene.. radila sam ih s Art Potch ljepilom za tkaninu i salveta mi je popucala a tamo di je bilo ljepilo mi se kao siva prašina zaljepila..kroz neko vrijeme..
Druge sam presprejala akrilnim lakom..i popucao mi je.
Vidim da su tvoje cipelice sjajne.. čime si to radila? Odaj mi tu tajnu
Inače..salveta(valjda je salveta)..baš po mom ukusu..prekrasno!!!
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 11:07
smile181jel ovo san ili java ili je ovo potpuno nova linija donjeg rublja u nastajanju skupa sa svim ostalim modnim dodacima smile128
da te nema trebalo bi ti izmisliti smile141
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 12:29
slaže se sa Filom!!!smile64
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 21:40
Mare, Mare
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 01:04
Sretan povratak i da te zdravlje služi što bolje i da priređuješ što više iznenađenja.Ovo što sam vidjela je zapanjujuće,opiši postupak,ako nije tajna(cipelice)
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 11:40
Htijela bih se barem na ovom mjestu zahvaliti svima dragima,koji su mi čestitali rođendan:nisam niti znala da postoji neko mjesto specijalno za čestitke.Ja idem samo na galeriju,naime toliko sam voljna osloboditi vremena na te aktivnosti,tako da dalje od toga i ne znam što se događa.Moja greška.Hvala,svima šteta da za to nisam znala onaj dan kada mi je i bio rođendan,jako bi me razveselile sve one prekrasne slikice.Nadam se da će moja zahvala doći do svih,nikada nije kasno za dobre i lijepe željesmile79
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 11:47
ajme sta izdvojim posle one krasne vitrine cipele remen novcanik fakat neznam sve mi je za pet plus a tek onaj donji ves
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 12:09
Maredelmare simpatična si mi na svojoj spontanoj iskrenosti i komentarima.


Slavice tvoji mi komentari laskaju.



Renn,već sanjam da stalno šivam...peglam...i bavim se nekim strašnim poslovima poput takvih.Imaš li neku slikicu .....tipa ajmo na ples....npr




Kika 56,i Lolippop(koju ne poznajem)
Ja sam u svemu velika ziherašica osim ovoga što radim za svoju dušu.Tako su i ove ugodne cipele koje su prošle puno kilometara bile za otpis.Pa prije nego sam ih odlučila bacit ,htjela sam u njima još jednom prošetati po Korzu.Ideju sam dobila upravo tu na  ovom forumu na kojem je dozvoljena i sasvim legalna"krađa"ideja.Dakle cipele će možda bit samo za ovu sezonu,i ne bi mogla garantirati njihovu trajnost.Dakle,podloga ono što je bilo bijelo pofarbano je fasadnom  bojom(????)Uzorak jedne novootkrivene salvete koja mi se ful sviđa.Zaljepljeno ljepilom za tekstil.Dobro osušeno.Na kraju prelakirano 3 puta sa nečim na čijoj staklenki piše Lacca Alcolica.To bi ja voljela znat što je točno.Ja sam samo skužila da se jako sjaji i da sve ispadne kao poštirkano.Uzorke na isto tako staroj i odbačenoj košulji i na pojasu,prelakirala sam sa sjajnim lakom KOji se zovr Kiva marke Tikkurila.Sa njim sve prelakirano izgleda prekrasno sjajno.Njega svima preporučam koji žele taj zrcalni jako sjajni efekt.Kupljen je u dućanu gdje se prodaju boje i lakovi.Nadam se da sam objasnila sve što vas je interesiralo.Na vama ostaje da iz sebe izvučete malu dozu drskosti,i hrabrosti i upustite se u avantur.To svemu daje najljepšu draž.Ja sam u svojem kompletu prošetala i dobila super komentare.Wink
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 12:13
U
 međuvremenu se pojavila Katarina ,pa se i njoj zahvaljujem na posjeti...Smile
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 13:21
Vidjela sve u živo i moram reći da sve izgleda tako lijepo veselo, sve puno cvijeća i veselih boja. Prava rascvjetana livada.
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 13:37
Ne poznajemo se..dosta sam nova na forumu..
Puno, puno hvala na ovako opsežnom odgovoru!!
Pokušat ću i ja tako.. nadam se uspjehu.
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 13:39
A kad napravim i naučim stavljat slike onda ću vam pokazat.. iako mi se stavljanje slika čini komplicirano..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.