Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj kamenjar i vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj kamenjar i vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 70>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 14:33
Predivan vrt, posebno kad se kroz njega prošeće!!!

smile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 23:36
Cvijeće je stvarno raznoliko, uvijek vidim nešto novo, a miceki su pre preslatki
Smile


Ovo je za sad bez imena - da nije možda neka vrsta lunnarie?
 

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 23:56
Imamo istu ruzu
a Helianthus mi simpatican zbog lisca
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 19:01

Horti  od zadnje posjete opet puno svega lijepoga.

Imaš predivnog cvijeća, toliko raznoliko, ma predivno.....

Ali mačkonje su preslatke!Big%20smile
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 14:29
Silvek, nisam sigurna za ovu biljku. Još uvijek istražujem.
 
Shasha vidjela sam da i ti imaš slatke male napasti. Ako su samo upola tako zločesti ko moji ne vjerujem baš da bi ih ukrala LOL.
 
Vidjela sam Gioiaa tvoju ružicu, ali tvoje su sve lijepe ne samo ovakva.
 
Hoya bilo bi mi drago da jednom dođeš uživo videti kamenjar kad ti se tako sviđa Smile.
 
Hvala Smrcko, i nemaš razloga svoj vrt smatrati skromnim.
 
Ne znam Rose hoću li ići k Triši. Bit će puno ljudi a to nije još za mene. Ali neću o tome javno.
 
Andrea veseli me što te mogu povremeno provesti kroz svoj vrtić, koji baš i nije tako prekrasan ko što slike vele. Vidjela si uostalom Wink.
 
Štefica, Bako i Iris - zahvaljujem vam na lijepim riječima.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 14:47
Draga moja Astibe su prekrasne, a Asclepias još neviđen (gdje si ga nabavila i ja bi?), a "familija" je svakim danom sve ljepša i slađa. I da još jednom hvalasmile78
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 14:50
andrea draga pa nije valjda da buš opet brža od mene? smile42
vrtek je sve ljepši...sve više cvijeteka se otvara,a miceki znaju gdje se najbolje odmara,ako hoćeš donesem ti ja još jednog nek se svi zajedno igraju LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 19:33
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

andrea draga pa nije valjda da buš opet brža od mene? smile42
vrtek je sve ljepši...sve više cvijeteka se otvara,a miceki znaju gdje se najbolje odmara,ako hoćeš donesem ti ja još jednog nek se svi zajedno igraju LOL

Samo se ti pitaj kaj je ostalo iza mene!!!  Već počinjem razmišljati o rasadniku pakujaca! smile102 LOL Gazdarica je uživala kaj su moje ručice same brale sjemenkice!

A i mene je oduševilo kako sam je uspjela razveseliti!!! smile79
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 21:46
Tija draga, pa kaj pitaš gdje ćeš nabavit? Rekla si da ćeš doć k meni Wink.
 
Kontesaa moja, opet kasniš. A znaš kak se veli: ko prvi... Borila sam se rukama i nogama da ti Andrea bar nešto ostavi LOL. Al ako budeš predugo čekala doć će ona opet, tu više onda ne bude pomoći smile60.
Andrea, ne da si me razveselila, skroz si me raspametila svojim poklonom smile78. Ali mi je najveći poklon što mi dođeš.
 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 06:31
krasno, ali valjda pobrala sve sjeme, znam ja nju smile102 (Andreu mislim, i šalim se da se krivo ne shvati)
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 08:57
Predivno vrt izgleda...
A jadne mace ,baš im je teško u životu SmileLOL
Baš su slatke!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 10:58
Horti kod tebe je iz tjedna u tjedan sve ljepše, puno novih cvjetova, a puno smo i naučili od tebe, ali nisi nam odavno pokazala kamenjar.
život je more
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 11:52
nema mi druge,nego put pod noge vidim ja LOL  
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 12:25
Željka hvala što si svratila smile78
Pravo kažeš Kontesaa, nema se tu više što odugovlačiti LOL.
 
Nisam već dugo slikala kamenjar Lantana, jer sam ga malo zapustila. Ima puno za obrezati ocvalog cvijeća, počupati nešto trave. Moram ga srediti malo i ušminkati za slikanje jer je sad stvarno neuredan. Ali u zadnje vrijeme sam se više posvetila vrtu. Okapam, pljevim, malčiram... Dok sredim jedno, drugo zaraste. Idući tjedan sam na godišnjem pa ću malo nadoknaditi zaostatke nadam se. Jedino mi se prognoza ne sviđa Cry.
Na vrh
seni View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 12:37
Horti, sve je prekrasnoClap, a tvoj kamenjar je poseban! Zasjat će on opet u punoj ljepotismile55
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 21:48
Baš sam danas Seni radila na tome da kamenjaru povratim sjaj. 
I zato Lantani kojoj nedostaje mojih kamenjarskih sličica stavljam ipak jednu novu. Nadam se da će i Baka Bea biti zadovoljna ako naiđe na ovu sličicu.
 
Eryngium
 
 
Procvala su još dva Hemerocallisa ( sad malo selimo u dvorište )
 
 
 
A evo jedne i iz vrta
Rudbeckia ( nadam se da će draga djevojka koja mi ju je poklonila navratiti jednom na forum, i vidjeti da se dobro brinem o njenoj krasotici )
 
 
 
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 23:08
Rudbeckia je predivnasmile64
Kako nebi kod tebe svo cvijeće bilo tako krasno kad je i kod mene tvoje cvijeće prelijeposmile78Nije mi stolisnik još procvao no vjerojatno će sutra ili prekosutra ali sam danas vidjela da se boja nazire i morala sam ti doći raportirati.Mislim da će biti crveniiismile213
smile79
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 00:00
smile227koje boje cvijećaClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 13:40
Ma Smrcko, znam ti ja uskladiti boje - što šarenije to bolje Big%20smile.
 
Drago mi je Shasha da si zadovoljna sa biljčicama Thumbs%20Up. Zar sam ti samo jedan stolisnik poslala? Već sam zaboravila Confused.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 21:35
super je rudbekia i ja čekam andreinu da procvate,al u mom vrteku Wink
sasha nema mrdanja,već sa aparatom čekati pored cvjeteka..znam da ti to jaaaako voliš  smile156
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,168 sekundi.