Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rainovi vrtni prijatelji
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rainovi vrtni prijatelji

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 39>
Korisnik
Poruka
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 14:06
sve je predivno ali šapicceeee... joj predivni su
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 17:14
Jezušsmile39smile39 ....pa ovo je divno!!!!! šuma beba adeniuma!!!! smile70smile91Super su, oduševljena sam!!! (vjerojatno i malo jalna, ali nebumo sad gledali na sitniceTongueWink)....fenomentastični su, kaj drugo da velim!!!! Uglavnom, ja baš i neznam kad bum svoje opet poslikalaEmbarrassedEmbarrassed...sram me pred tvojima ih uopće pokazivat!
Snjegovićka je mrakClap....dobro kaj ste joj instalirali demižonkuLOLLOLLOL....da se malo "okrijepi". Rainić i Grožđica su strašni! Pusa velika od mene za sve vas! smile79
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 17:54
Dakle, rain, 56 komada adeniuma, svaka čast, čestitam.
Milostiva Snjegović je zanosna i čarobna u svojoj monumentalnosti, a živine preslatke.
Lijepi pozdrav
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 19:11
Dakle gđa snjegović je predivna, prava jedna fina dama s kišobranom, a vidim da se slaže i s ljubimcem, jedino macu baš briga, ona je u svom svijetu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 22:57
Znate kaj ima novoga drage moje?K meni stiglo P od proljećenca! R stiže za jedno desetak dana.
Evo dokaznog materijala











Vojska u prekomandi jedva čeka da vidi kaj je to pravo sunce





Pozdrav svima koji nose sunce i pluseve!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 22:59
podrav vojsci...dobro si ih postrojila! wooow,krasni su
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 22:59
Ono prvo žuto je krasno!!! SmileNaletjela sam na te lukovice pred par godina, ali nikad nije niknulo nikaj...poslije nikak da opet naletim na nekaj takvo.
Vojska adeniuma je zakon!!! Clap
Budi promjena koju želiš vidjeti.
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 23:05
To je Eranthis.Ja ih stalno sadim,a one stalno nestaju umjesto da se šire.Valjda ih nekaj jede,nemam pojma.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 23:06
Krasno proljetno cvijeće, ali ova tvoja vojska adeniuma oduševljava Clap, ja se nadam da će brzo na sunce...
život je more
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 23:16
Wow, Wow....P je fenomenalno, R valjda stiže, čekamo ga za desetak dana.....a adenium brigada je mrak! Kakvi će to primjerci biti kad osjete pravo sunašce!  smile120
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 23:22
Eto vidiš, kod nas na moru krene malo ranije, ali nas brzo sustignete.

Adeniumi Thumbs%20Up , moji  izgledaju dobro, ali ne mrdaju dalje od dva listića
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 23:25
Dakle ako je ovo samo P, što će biti kad stigne R pa O itd. A adeniumi, za tu cijelu vojsku nemam uopće riječi osimsmile141

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 09:28
Potpisujem Loru!Big%20smile
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 09:37
Draga rain, da nije tebe nebi ni ja imala malu vojnu desetinu. Ali tvojoj vojnoj brigadi moj: Po-zdrav  smile176 !
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 09:50
Dobro jutro rain, koje pusto proljeće, propustila si snježnu mećavu. Čuj, kaj ti radi taj crveni 'šrafenciger' na lampi? Priznaj da si mi 'ukrala' patent... samo moja lampa ima šilo (alat za buženje plastičnih kutija i čaša).

A sad ozbiljno. za adenijume, uspjela si. Kaj si na heuhere zaboravila?
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 13:32
vazno je da je pocelo cvjetanje,a valjda ce stici i pravo proljece
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 14:03
smile120za adeniume....nema šta prava vojska ....dobro si ih istrenirala...moji nisu tako poslušni.....vidim ja da je kod tebe već stiglo i r smile78
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 20:44
Ha,ha,Baka Bea,ja sam mećavu pametno prespavala,već je bilo sunčeko kad sam oživjela.Šrafenciger je usmjerivač sunčevih zraka u potrebnom smjeru.Na heuchere nikad ne zaboravljam,pa vidite da su na skoro svakoj slici,kod mene su one svuda.
Otočić,sad adeniumi hvataju zalet za prve prave listiće,poslije njih ide malo brže do 6 ili 8 listića,a onda opet malo mira...spora stvorenja!
Curice,hvala vam svima na obisku,u srijedu dolazi opet snježić,već ga dugo nije bilo,čisto mi već fali.Bum ga malo uslikala,sigurno bu i vas razveselil!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 21:04
Predivno, pravi rasadnikClap
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 13:09
Predivno..i kod tebe je stiglo proljeće, vojska adeniuma je super..ali daj mi reci što je ovo..oduševile su me boje..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,233 sekundi.