Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 174175176177178 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2013 u 06:52
Korjenčice moja draga, kako je lijepa tvoja hacijenda... Nigdje ni travčice u cvjetnjaku!! Uživam u pogledu na tvoje grote, cvjetnjake....
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2013 u 00:40
Prelijep je tvoj vrt, a najviše su me oduševile male perunike!
 
ClapClapClapClapClap
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 14:48
Hvala ma posjetama curke Hug....vidim da su grote i dalje hit pa da stavim par slika najljepšeg grota -kamenjara iz mog vrta......










Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 14:50







Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 16:47
prekrasno.što je ovo bijelo na zadnjoj slici
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 19:14

Prekrasno je!
Kad se priroda i ljudske ruke udruže nastaje savršenstvo  Smile Clap.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 19:37
Prekrasno smile57
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 22:43
Kamen procvjetao , to može samo na škrtoj primorskoj zemlji, što ima ljepše od kamena i šake zemlje. Svaka čast hacijenda je za divljenjesmile120
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 23:37
Sada drugačije gledam tvoje grote, onako kao "poznamo se mi" makar su svaki puta drugačije. Kao sve prave dame pomno biraju (i često mijenjaju) nakit, a ne znam koji im bolje pristaje. U svakom su izdanju predivne. 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 23:51
Draga Korjencice , zatvorim oci pa zovem vlastite slikice u sjecanje pa ih opet otvorim i promatram tvoje ! Za mene je tvoja hacijenda neopisivo bogatstvo prelijepih boja , mirisa i formi cvijeca svih mogucih vrsta ! Sretna sam da sam to smjela dozivjeti i ako Bog da mozda ne i zadnji put !
Kud hodam pricam i sanjam o tvojem vrtu !  smile79
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 10:12
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

prekrasno.što je ovo bijelo na zadnjoj slici


To je iberis ili njevica, strašno se širi, u bijelom vrtu ću ga već na jesen morat čupat jer se u 3 godine jako proširio....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 10:15
Anastazija, štefica, aralija....hvala na posjeti i pohvalama....nekim biljkama je stvarno potrebna samo šaka zemlje i kamen da po njemu pužu Thumbs Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 10:18
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Sada drugačije gledam tvoje grote, onako kao "poznamo se mi" makar su svaki puta drugačije. Kao sve prave dame pomno biraju (i često mijenjaju) nakit, a ne znam koji im bolje pristaje. U svakom su izdanju predivne. 


To je točno i meni je sve drukčije kad upoznam nečiji vrt u živo, neki kažu da je na slikama ljepše, ja se ne slažem jer gdje god sam bila uvijek je u živo bilo puno ljepše Big smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 10:28
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Draga Korjencice , zatvorim oci pa zovem vlastite slikice u sjecanje pa ih opet otvorim i promatram tvoje ! Za mene je tvoja hacijenda neopisivo bogatstvo prelijepih boja , mirisa i formi cvijeca svih mogucih vrsta ! Sretna sam da sam to smjela dozivjeti i ako Bog da mozda ne i zadnji put !
Kud hodam pricam i sanjam o tvojem vrtu !  smile79


Gute... ovaj tvoj komentar me je sjetio na jučerašnji popodnevni obilazak vrta, prvi put u sve ove godine jučer sam prvi put posvetila pažnju samo  mirisima. Ništa nisam čeprkala samo sam šetala, sjedila, promatrala a najviše njuškala Wink . Nevjerojatno koliko raznih mirisa.... a na nekim mjestima i tolika koncentracija da ne možeš niti ocijeniti koji je to cvijet. Prije nisam niti primjećivala kakav intenzivan miris imaju perunike. Prolazila sam ispod njih do pčelinjaka  a mirisiiiii.......divotaHug

Jako mi je drago da ste ti i TM bili moji gosti i naravno da to moramo ponoviti, nadam se da ću i ja jednom prošetati tvojim imanjem koje je svaka vam čast za kapu skinut Clap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 19:56
Nisam često na tvojoj hacijendi moram priznat iz jednog jedinog razloga a to su te vaše grate iliti kamenje. E da mi je samo jedan takav veliki u dvoru...niko sritniji od mene! Ti i priroda ste tako lipo zaokružile grote u jednu prilipu cjelinu!
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 21:05
Ove grote  je Majka priroda namijenila baš tebi, znajući da ćeš ih ti oplemeniti na najbolji mogući način ! Sjajno  !!!
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 22:31
nacionalni park....slapovi.... auuuuu ....prepredivnooooosmile57
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 22:34
moran se još jednom javiti.....OVA zadnja slikica je ...... smile64 spoj Božjeg prsta i tvoje ljubavi Clap
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 22:52
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


Prekrasno je!
Kad se priroda i ljudske ruke udruže nastaje savršenstvo  Smile Clap.


potpisujem Anastazijusmile55
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2013 u 00:21
smile141PREKRASNO !!!!
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 174175176177178 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.