Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik mojih planova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik mojih planova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 24>
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2009 u 12:42
Evo da s Vama podijelim događaj vezan uz slikice konja koji me baš razveselioSmile
Gospon i gđa, vlasnici- konja sa slika su me molili da im isprintam slikice ako može- platiti će koliko god želim. Naravno da sam isprintala slikice besplatno.
I danas ljudi prolaze, stanu pred tvornicom i traže mene, donijeli su mi bajadere u znak zahvalnostiSmile baš slatko iznenađenje- pitaju da li bih željela doći kod njih s dječicom- imaju puno raznovrsnih životinja. Jako dragi ljudi - eto kako jedna sitnica ili samo znak pažnje prema drugom ljudskom biću može biti početak jednog lijepog prijateljstvaSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2009 u 12:45

LOLmamaa briši privatne poruke..

Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2009 u 12:51
bože kako se samo brzo napuniConfused
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2009 u 17:27

nadam se da si našla kako doći do roze pampasice?Tongue

Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2009 u 18:59
Nisam još Cry ja nikako ne mogu za zg, a dok budem mogla nje sigurno više neće bitiCry
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2009 u 21:41
a na dolcu sam danas vidla roza pampasice za 35 kn Unhappy
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 13:49
Mamaa jesi ti u potrazi za rozom pampasicom????smile134
Poznajuč tebe možda je već posađena..smile161
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 20:04
Drage moje ja u zg nemogu tako skoroCry- da stvar bude bolja i mlađi sinek mi se razbolio- kuri skoro 40Cry- tak je hrabar i ne da se, ali znam šta me noćas čeka- nije bitno za mene, samo da mi njemu bude bolje.
Naravno ja ću dočekati sve koji dolaze- ali neću se zadržavati kod bešlića- dijete je na prvom mjestu. Nažalost obično se uvijek nešto ispriječi kad si nešto lijepo isplanirašConfused
Danas sam primila paketić od Cvetlin -smile79 tako da mi je uljepšao dan. Kak sam ujutro stala u pošti da ga pokupim- naravno vozio se samnom do posla - i nisam mogla dočekati ja s njim na stol da vidim šta ima - hehe stol poslije pun zemljeLOLLOLLOL baš me razveselio sadržaj - slikice bum stavila čim poslikam.
 
Stala sam kod bešlića - Rose ono šta si me pitala je Aechmca fascinata iz roda Ananasovki.
Sutra mu moram odnijeti svoju "crvenkapicu" da ju proba spasiti - izgleda da sam je kupila smrznutu i propadaCryCry no rekao je da će je probati spasiti pa ćemo vidjeti.
 
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 20:30
Mamaa upravo sam bila kod Zvonkice, pun mi je bunker u autu biljaka za tebe i kaže Zvonkica nek najprije odabere mama, a mogu i ostali. Tu hrpu svega i svačega zbilja nije mogla poslati poštom, a Vera4 će past u nesvjest kad joj napunim bunker.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 20:41
smile84smile84smile84joj drage moje vi neznate kako me usrećujete svojom pažnjomCry (ovo je od sreće).
 
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 19:28
Današnji dan me iscrpio - ali od srečeSmileSmileSmile
Obavljena kavica i posjet k BešlićuSmile.
Dobila sam toliko darova da nemrem vjerovati da mi nije rođendan.
Lilly mi je donijela dva kaktuseka, divna mala bucmastasmile84
Božikovine su mi donijeli davno bezicirane sadnice, ali i moju tihu patnju već godinama - sjemenkice ricinusa crveni i zelenismile86
Branka mi donijela vrbu i pampasicu -normal-ne rozu, rozu još tražimsmile78
A riječanke pošiljku od zvonkice smile93.
I poslije svega toga me netko pita šta sam ušutila- pa kako ne bi zanijemila - sad sam malo sadila i pikala na ukorijenjivanje - trebalo mi je 4,5 sata
Ma šta da vam pričam- gledajte ovo
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 19:32
Hvala bogu sinek mi još ima temperaturu, ali nema više onog velikog kurenja do 40 u roku svaka 4h- ovo je sad već standard- svakih 6-8h terapija (ako baš treba- ali budemo mi to prirodno) i do pon ćemo se izliječitiSmileSmileSmile Jedino je tužan jer sam išla stričeku s kaktusima bez njega i morala sam svečano obečati da ćemo ići tamo da on sve vidi ćim bude lijepo vrijemeSmileSmile- mamino dijete- uh što sam ponosna
 
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 19:34
Zvonkice - šta je ovo??????
Ma sve ćeš mi pomoći identificiratiWinkConfused
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 20:16

Ovo je samo jedan mali dio posađenoga:

ukorijenjivanje  

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 21:30
Dakle - danas sam na poslu poludila- od onih crvenocrnih buba propadne mi svo cvijeće koje donesem na posao - tako mi se bijela kalanhoa skoro posahnula sva nekako- imala sam prvu pomoć, odstranila svo sjemenje, očistila korijen, promijenila zemlju- podijelila na tri- dvije sam ostavila u uredu a jednu sam donijela kući, čisto za usporedbu. Također imam dvije paprati- isto su na samom rubu smrti- njih sam isto donijela kući da ih spasim- luda viđše od tih buba koje mi svaki cvijet uništeCryCryCry
Dođem doma - kopali kanal i svo blato pobacali po nasipu, sve do kuće, gospodarske zgrade- poludila skroz naskroz- a jadna Rose sve moje ispade "nježnih" riječila trpila preko telefona jer smo baš smile134
Produžila po klince, i odlučila iskoristiti dan kad je muž danjska- mi k tropiju na kavu i po čičokeSmile
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 21:35
Dakle  iznenađenje br. 1- ja sam mislila (sudila prema znanju i stručnosti) da je tropi jedan postariji gospon- kadli mladić najboljih godinaSmile
Iznenađenje br 2- još je veći znalac nego što se preko foruma dobije dojam
Iznenađenje br 3- supruga je toliko divna i ženstvena da ja to naprosto moram istaknuti
'đenje 4- koliko biljakasmile93smile93smile93smile93smile93smile93hoćeš u kući hoćeš vani, sve ljepše od ljepšeg.
Prvo nisam mogla vjerovati da se tako nešto može sakrivati usred grada- a kad ono pravi živi herbarij.
pokraj jezerca s japanskim ribicama (nadam se da jesu?????Confused) cvate prekrasna kamelijaShocked - u našem podneblju- vaniSmilesmile94
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 21:41
A vrt - sve u malom- nema čega nema- a sve uredno- a divno.
A onda kuća- nešto fantastično- biljkice posvuda- zastor od visećih teglicasmile79smile94
Joj ljepote može čovjek pasti oči nekoliko života - a neznalica poput mene učiti još preko nekoliko.
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 21:45
A još bolje- životinjice u kući- ima tu akvarij s ribicama, ptičice, roditelji i bebe hrčci , kameleonka, ma prekrasno smile84
Dečki su se odmah opustili do te mjere da su bili pomalo prerazigraniEmbarrassed
 
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 21:49
Ukratko - prekrasno- a i kavu sam dobila Smile di ćeš više?
 
No bilo je više- dobila ja na kraju izgleda svih 10kg čičoke - sad ju cijelo vrijeme grickamLOLLOLLOLLOL mužu se ne dopada - viče da mu je bezveze
 
Tropi me nadijelio sa sjemenkicama a za nju uopće neznam kad ju je u vrečicu gurnul - sad mi još moraš napisati koji joj je točan naziv Confused
 
Ukratko ako netko želi upoznati biljkice od tropija i supruge mislim da je najpametnije da uzme godišnji - da bi sve stigao proučitismile79
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 21:51
Eto ja sam jako sretna što se tako divni ljudi i ljubitelji cvijeća i životinja nalaze u mojoj blizini SmileSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.