Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - piramida
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


piramida

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 33>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 10:39
Ah, te moderatorske ovlasti! Nema ti spasa, napravila sam print screen, dokazi su kod mene, hahahaha! smile191
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 10:39
Tongue
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 10:40
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

piramida super je sat....a još su suncokreti na njemu a njih obožavam Smile
 
Izzy sad vidim da sam se zaletila....a da ja obrišem te svoje izjave i pravim se da ih ni nisam napisala  LOL
 
 
Kasno draga moja, ja već napisala kilometarski post poslije tebe!!!LOL
Imam ti i suncokrete i to ču ti dati, samo da ga probaš napraviti....vjeruj mi znam zašto te forsiram!!!
 
Postat ću glavni diler za stakloLOLLOLLOLLOLLOL
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 10:43
suncokrete imam ali ako imaš neke trave ili tablete protiv lijenosti to mi pošalji LOL
 
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 10:46
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

suncokrete imam ali ako imaš neke trave ili tablete protiv lijenosti to mi pošalji LOL
 
 

 

Za to ne poznajem lijek LOL

Ma riješit ćemo mi tebe toga problema!!!
Mi ispitujemo tako dugo gdje su radovi dok ti na kraju ne popustiš...
Tako je i kaća...LOLLOLLOLLOLLOLLOL
 
P.S. jučer sam dobila cikasicu!!! Tako sam sretna...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 10:47
TRAVA protin ljenosti?! Mogu ti ja nabaviti neke, imam veza posvuda... Šaljem poštom! Poslala bih ti po Proljeću, ali nekako me strah.... smile42
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 10:48
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

TRAVA protin ljenosti?! Mogu ti ja nabaviti neke, imam veza posvuda... Šaljem poštom! Poslala bih ti po Proljeću, ali nekako me strah.... smile42
 
 
 
smile52 
smile52
 
Ništa ti ne šalji poštom, ti ćeš to sa Proljećem osobno nositi dolje!!!LOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 10:50
I izzy ne piše se protin nego protiv lijenosti!!!smile102
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 10:51
pošalji što prije...ali nemoj neke protuzakonite LOL
 
ma ček....jel vi to dolazite u negdje blizu mene? Smile
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 10:51
Možeš meni poslat,postala sam užasno lijena.Sad sam na godišnjem i napravila sam popis kaj budem sve napravila,ali od svega toga niš,samosmile50,smile135 ismile49
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 10:53
piramida pa na godišnjem odmoru si...znači prvo trebaš odmarati pa onda sve ostalo Big%20smile
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 10:53
OK cure, onda zovem svog diler......ovaaaaaj, prijatelja pa ću nabavit te travulje, možda nam ubaci i kakvih tableta za mršavljenje da budemo zgodne na plaži, ono kao testere! Adrese molim na pp! smile96
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 10:54
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

pošalji što prije...ali nemoj neke protuzakonite LOL
 
ma ček....jel vi to dolazite u negdje blizu mene? Smile
Blizina je relativan pojam, ali mislim da  Split i Zadar nisu daleko???smile61 
Možda nekih 1-1,5 vožnje...LOLLOLLOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 10:55
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Možeš meni poslat,postala sam užasno lijena.Sad sam na godišnjem i napravila sam popis kaj budem sve napravila,ali od svega toga niš,samosmile50,smile135 ismile49
Piramida pa takva i trebaš biti na godišnjem, kaj ne???LOLLOLLOL
 
Maksimalno se odmaraj, ništa ne forsiraj i radi samo ono što voliš!!!Smile
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 10:55
pa Split je predgrađe Klisa LOL tamo se lako skotrljam....do Zadra mi je već malo teže jer ne vozim  
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 11:00
Pa znam ja da je Split predgrađe Klisa, to stalno spominju na vijestima LOL
A što se tiče auta, to bar nije nikakav problem, negdje ćemo organizirati ili predgrađe Klisa ili Starigrad-Paklenica jednu veselu kavicu!!!
 
A čujem da te vaše kavice budu super!!!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 11:05
onda ja navijam da bude u St jer kao što sam već priznala drži me lijenost pa mi je tako najlakše Big%20smile
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 11:10
 
Joooj, sat je prekrasan! A što se tiče lijenosti, pridružujem se....... Nisam na godišnjem, ali svejedno ne radeim ništa. Ova vrućina je za mene katastrofa!
ANĐELKA
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 11:10
a sad da se vratimo na temu Big%20smile
 
ovo je sat koji je piramida napravila:
 
 
morala sam ga ponoviti jer ga od naših ćakula neće pronaći Tongue
 
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 11:11
split je i predgrađe stobreca,ako niste znaleLOL..a sve tri cete mi se dokotrljat do stobreca,inace ne razgovaram vise s vamasmile52
a sad ono najvaznijeWink,piramida sat je prpreprekrasan,jako mi se sviđasmile141smile141
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,174 sekundi.