Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Aeonium
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Aeonium

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 41>
Korisnik
Poruka
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 09:02
Natalija prekrasan je,neka si ga kupila,stvarno je lijep.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 10:34
Stvarno je prekrasan primjerak i to u ovo zimsko vrijeme. Vidi se da je stajao na sunčanijem mjestu kad još uvijek ima crvenkasto-smeđu boju i još uvijek tako bujnu rozetu   
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 16:25
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

ja prije neki dan nisam mogla oprostiti ovome ljepotanu i nije mi ni mrvicu krivo



iako me neko nagovarao da ga ne uzimam jer sigurno već imam ovakvog doma... e pa nisam imala ovakvog, ali sad ga imam LOL

smile71predivan je,al da si mene pitala i ja bi ti rekla imas takvog doma..stvarno sam mislila da ga imas...znaci i njih ima razliciti
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 17:29
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

ja prije neki dan nisam mogla oprostiti ovome ljepotanu i nije mi ni mrvicu krivo



iako me neko nagovarao da ga ne uzimam jer sigurno već imam ovakvog doma... e pa nisam imala ovakvog, ali sad ga imam LOL
 
Ne da je lijep , nego je preljep kapitalac, a da šapneš gdje si na njega nabasalaCry
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 18:23
Ja kasnim s razgledavanjem, ali evo me pasem oči, prekrasni su vam redom i Mali kaktus, i Moon,i Pinus i ovaj lijepi novi koji je tebe osvojio Natalija. Ma tko bi mu uopće i odolioHeart
belica,zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 18:59
...Natalija, da mi je samo znati tko te pokušavao odgovoriti  od kupnje takvog zanosnog primjerkaLOL...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 21:09
drage moje, tajne nema - mbm, znači nizozemac, dopingiran više no lance armstrong u najslavnijim danima LOL

znam da za neko vrijeme neće ličiti na sebe, ali... opet će biti lijep, samo na drugačiji način
naravno, ako poživi
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2013 u 05:42
Ha ha, baš si me nasmijala jutros Natalija, baš i je točno tako kako si opisala, ali kad se ponovo oporavi biti će ljepotan. Svi naši sukulenti su porijeklom Nizozemci.
belica,zagreb
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2013 u 13:41
natalija predivan ti je!

iščitala sam cijelu temu i nisam našla podatak o prihranjivanju! prihranjiva li ih itko i sa čime!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 21:28
Odbačeni aeonium nađen na put se primio i sa sunčanim zrakama razvio rozetu, baš se veselim
 

 

 

 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 06:08
aralija baš je divan smile71
izgleda ko da je odbačen iz aviona koji je putovao iz nekog nizozemskog rasadnika Wink

moja prinova - "lance", gubi dosta listova, ali to sam i očekivala, to je i normalno, no još uvijek sasvim dobro izgleda
jučer sam mu dala piti prvi put otkad sam ga presadila
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 06:11
Prekrasno izgleda Aralija !
Natalija, brzo će i on ponovo biti krasan, to je i za očekivati, nažalost kad kupimo te nafilane biljke.
belica,zagreb
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 20:54
Moji se konačno malo sunčaju
 
 
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 21:37
Cure, super su, kako su samolijepo formirani !!!
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2013 u 05:39
u u kaktusiću i tvoji su krasni ! U puno boljem stanju nego moji definitivno !
belica,zagreb
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2013 u 17:21
Ova stranica me ponukala kad sam vidjela kaktusov aeonium da ponovo pomno pogledam svoga , u ova tri tjedna zbilja me iznenadio , pa pušta nove rozetice valjda će u dogledno vrijeme biti kao i kod MK i Natalija
 

 

 
 

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2013 u 17:26
svi odreda odlično izgledaju, kakvi li će tek biti kad zatopli kad su sad divni
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2013 u 17:28
Aralija,lijep je i brzo ti raste,a još će ljepši biti kad ga staviš van na sunce!
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2013 u 19:10
Čekajte malo cure, ovaj od Aralije po meni je jako izdužen, ima predugačke listove......
MK, tvoj mi se čini ok.
Moj je toliko jadan da ga neću ni slikati, ima samo neke male frcokle na vrhovima. Taj ide pod nož čim malo zatopli.
Zar oni ne bi trebali imati zgusnute rozete ?
Aralija, nemoj se molim te naljutiti na mene, samo sam primjetila da tvoj raste, čini mi se prenaglo i bez dovoljno svjetla.
I kao što rekoh, moj je katastrofa.

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2013 u 19:24
Ma ne ljutim se, ako se vratiš samo malo natrag vidit ćeš ga da je u dva tjedna se udvostručio, presadila sam ga a svjetla ima napretek, zašto je tolike rozete neznam, našla sam ga ljetos na putu, bio male rozete a sad je podivljao , nisam ga tjedan zalila pa je spustio malo listove , čekam ovaj tjedan da prođe najavljena bura pa ide van a usput cijelu zimu je na prozoru na istom mjestu u negrijanom
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 41>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.