Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićne dekoracije u mom domu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićne dekoracije u mom domu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 55>
Korisnik
Poruka
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 14:47
Bijelo ljepilo , mislim da bu dobar drvofix. Špaga u čvor i tak ju zakeljiš na čvoru. 
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 14:51
Ne mogu rupu napraviti jer je to malo,kalupi nisu originalni nego neka tanka plastika i ako jače stisnem sve se razlije.Ma probala sam svakakosmile42
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 14:56

Ukrasi su zaista lijepi, ali o rupicama je trebalo prije razmišljati...Sa gipsom još nisam radila pa ti na žalost ne mogu pomoći. A zašto ne biste na jednom isprobali naj,naj,naj tanji borer, možda uspijete?

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 14:59
Problem je u tome što ja jesam odmah radila,tj.probala raditi,rupe no  nije to bilo dobro.Ništa,budem smislila nekaj i ljepilaWink
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 15:00
probaj drugi puta kad izlijes i kad se smeksa slamke narezati i ugurati u smjesu-napraviti ce se rupa, u slamku ce uci onaj visak....
 
a sad nalijepi iza s lijepilom, ila u chemacu prozirno lijepilo za nakit, ja ga koristim za sve
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 16:32
mi smo prije dvije godine isto izljevali u kalupiće od adventnog kalendara, u gips smo odmah motali i male špagice tako da se i špagica se stvrdne, i imaš hakliće odmah u komadu, možda ti je jeftinije probati odliti ponovo nego kupovati ljepilo ako ga nemaš jer ti neće sve ljepilo držati gips
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 22:02
Ma to mi je trebalo Ančice,špaga odmah u gipssmile79
Inače,i ovo su kalupići od tog adventnog kalendara,zato i jesu maleckiWink
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 22:34
Originalno poslano od člana Anabella Anabella napisao:

hvala vam cure... uskoro cu staviti radove....dada, kupila sam one kalupe za svijecnjake, pa nista ne razumijem. od koje si ih mase napravila??? gips ili ceramofix? ja sam kupila ceramofix.. i da, to se samo smijesa s vodom, ili treba jos nesto??? :)



Oprosti, tek sad sam vidjela tvoju poruku...da, ceramofix se samo smješa s vodom, isto kao i gips, ali sigurno si to već i sama otkrila (kad moraš danima čekati odgovor)
Ja sam opet bila vrijedna, baš kao i svi ovdje i napravila sam još svijećnjaka...mislim da je to sve za ovu godinu...
Ovdje su svi na okupu, a ako nekoga zanimaju detalji, fotku svakog svijećnjaka ću staviti pod temu:" Moji radovi-sve na jednom mjestu"...









Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 07:22
svjećnjaci su ti krasni, ali ubi me moram reć, zašto si ih zapakirala u vrećice za meso???
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 08:22
Bravo Shahsa i dada.. lijepo ste to napravile!!
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 16:38
Originalno poslano od člana ančica ančica napisao:

svjećnjaci su ti krasni, ali ubi me moram reć, zašto si ih zapakirala u vrećice za meso???



Zato što mi je celofan skup, a to će se prodati na Katarinskom sajmu za jedan vrtić...Prošle godine sam sve pakirala u celofan, pa me je to skupo koštalo...bit je u zaradi...pa tko voli, nek izvoli.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 16:51
shasha zašto ne zalijepiš magnete, pa mogu i tako poslužiti ukoliko bušenje ne uspije.....i inače stvarno su prekrasni ukrasi.....
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 18:04
dada28

s čime si farbala te prekrasne svjećnjake i pošto ih prodaješ...
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 18:15
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

dada28s čime si farbala te prekrasne svjećnjake i pošto ih prodaješ...
   



Farbala sam ih akrilnim bojama za salvetnu tehniku, a za cijenu ne znam...sve ću darovati za jedan vrtić, pa nek sami odrede po kojoj će cijeni prodavati...eto, sretno im bilo!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 18:59
Vidiš,to mi nije palo na pamet,magneti!! Možda zato jer ih baš ne volim no mogla bi od ovih magnetiće napraviti,ko zna možda klinci voleWink
E sad mi držite palčeve jer ovih dana sam "licitarka".Pokušavam napraviti licitarska(naravno ne prava jer nitko pravi recept neda)srčeka za bor.Sad sam u fazi isprobavanja najboljeg tijesta(bar budu susjedove svinje sretne,koliko hraneeeLOL)
Čim prije nađem dobro tijesto,prije ću početi adventne vjenčiće raditi,pa možda i stignem do 12 mjeseca Big%20smile
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 19:19
Shasha.. to s licitarskim srčekima je super ideja!!

Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 19:21
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 20:09
spring, ti si pitala za kuglice od špage...izradila sam par komada, koristila razrijeđeni drvofix i zadovoljna sam kako je ispalo, a ovako izgleda





Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 20:50
Dada... super je ispalo!! smile171

Ja sam neki dan isto kupila drvofix i pronašal balone pa možda i navalim ovaj vikend.. pa pokažem i ja svoje!!
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 20:57
Dada - super je kuglica! Ovaj vikend me svašta čeka za raditi!
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.