Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 178179180181182 243>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2010 u 21:58
Draga Triša čestitam na svim rekordima koje si na forumu oborila Clap
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2010 u 23:31
smile199 kod tebe skrivečki, nešto me neodoljivo vuće kod tebe svaki put kada sjednem za komp!!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2010 u 10:20
Triška, nisam dugo šetala tvojim dvorištem, sram me bilo. Kod tebe sve šareno, rascvjetano, ma divota! A kaktusa i sukulenata! Stvarno zavidna kolekcija! Tebi treba tri dana samo njih da spremiš za zimovanje, a gdje su još i druge biljke. Šaljem ti puse iz hladnog i maglovitog sela mojeg malog.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2010 u 23:06
Lijepe želje, pohvala mojeg dvorišta, pa pohvala i mene kao osobe, ma ljudi ne mičem se s ovog foruma nigdje, ostajem mu vjerna zauvijek, a nadam se da će to biti još duuuuuuuuuugo, duuuuuuuuuuuuuuugo.
 
Evo moji noviteti dobiveni od Korijenka - valjda se sjećate da stalno pričam da neću proširivati kolekciju cvijećesmile96
 
 
 
Samo da znate jutros sam ih presadila, to nisu picmoljci, već vrlo lijepi primjerci, jako sam se razveselila.
E od Korijenkice sam dobila i šarenolisnu ajugu, koju nemam, već je u vrtu
 
 
Pred neki dan kupila sam neke lukovice, koje su isto već u zemlji
 
 
Nemam slike, ali od natali sam dobila plavi niski aster, kojeg nemam i bijelu kampanulu, koju doduše imam, ali nema MPk za vikendicu.
 
Evo još nekoliko slikica mojih kaktusa na zimovanju - prostorija je mala, ali dobro osvjetljena neonskim svjetlom i puštat ću kaktusima cjeli dan svijetlo cjelu zimu, moram malo eksperimentirati.
 
 
 
 
Osim te prostorije imam dvije ovakve police od siporeksa, na koje ide termopan staklo i tu će zimovati jedan dio kaktusa
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2010 u 23:31
Mogu samo reči svaka čast Clap
život je more
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 18:06
toliko o smanjivanju cvijeća, i ja sam ista
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 20:50

Ma znaš kaj bum ti ja rekla za kaktuseClapTrebaš napuniti tegle koje si ispraznilaSleepy

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 20:57
Uh, kad sam vidjela da si sklonila sukulente isti sam čas mislila otići po moje. Dobro je, kažeš zbog vlage.
I ti se isto spremaš upaliti svjetlo u zimovalištu. Baš sam to kod Otok napisala. Imam neku jaku žarulju, kad je vani upaljena kao da je dan! Valjda će koristiti.
 
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 21:27
prekrasno.........smile219
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 21:42
Hvala vam što posjećujete moj vrt. Sad su u điru kaktusi i briga oko njih.
Hoya u ambulanti MPK raste već godinu dana cvijeće pod živinom lampom i super je, a pročitala sam da i neonke daju dovoljan spektar boja, tj. svjetlosti, koje biljkama trebaju, pa sam odlučila staviti tajmer i po danu će svjetlo goriti 12 sati, a po noći neće.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 21:46
Ti i TM ste pravi majstori!ClapClapClap
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 21:59
smile52-nemoj i nju zaboraviti pripremiti za zimusmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 22:27
Wooooow za kaktuse

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 08:59
eto sve je receno
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 09:47
Samo da se javim da sam bila u tvom još uvije rascvjetalom vrtu. LIjepo si uredila spremišta za tvoje sukulente. Za razliku od tebe sad kad je zahladilo osjećam se kao sizifLOLLOL stalno hodam okolo s teglama i neznam kud bi s njima, a toliko sam puta sebi obećala da neću više donositi novo cvijeće.

Čestitam na 15000 i još nekoliko stotina postovasmile99

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 17:32
Drage moje, rado vas vidim u svom dvorištu i hvala vam na pohvalama. Polako radim reda, moje se dvorište priprema za zimu, ali još uvijek ima rascvjetanog cvijeća.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 22:38
Lipi pokloni,a lipo je i to što si posadila,a to što danje svjetlo zamjenjuješ umjetnim ja sam negdje čitala da može i biljke jednako reagiraju kao da je prirodno,a gledala sam reportažu na TV kako japanci uzgajaju povrće u podzemnim tunelima koristeći umjetno svjetlo i provedenu dobru ventilacijuThumbs%20Up
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 22:52
Lijepi pokloni, divni su ti kaktusi i sukulenti, kolekcija koju bi svatko poželio.      smile55
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 23:03

Triša, sve je prelijepo, malo sam šetala po ostalim stranicama tvog vrta i virila, plava gladiola pa ona vanilica..... ClapClapClapClap 

Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 12:10

Draga Triša lijepo si pospremila kaktuse na zimovanje samo si zaboravila da im uz svjetlo trebaš puštati i malo glazbe he,he,he..

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 178179180181182 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,346 sekundi.