Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kami, origami i ostalo
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kami, origami i ostalo

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 22>
Korisnik
Poruka
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 02:29
Pala sam već na prve dvije čestitke, onom cvijetku i violini, pa mi se ne da više padat na ove pozivnice...ma sve super, al boli brate!
Kami, sve skupa:
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moje orhideje View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moje orhideje Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 12:44
pogledala sam ti radove na globalnom...ali voće me oduševilo ili tako djeluje na mene na ovoj vrućini...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 13:40
delmare: hvala, drago mi je da ti se sviđa Cool čestitke su ispale uočljivije, ali pozivnice su i trebale biti naizgled jednostavnije i elegantnije Smile
ali samo nemoj padati u nesvijest, pogotovo ne po ovoj vrućini Tongue
moje orhideje: hvala na posjeti i komentaru Embarrassed ali koje voće?!? Confused kusudame?! ili je to asocijacija na nešto Stern%20Smile
i ovo 'na globalnom' nisam shvatila Tongue očito mozak ne radi pod 35 celzijusa...
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 14:01
Đizus...predugo me nije bilo tu....srećom da je tu bio tiramisu pa sam si podigla šečer u krvi inače bih pala u nesvjest.......sretne su tvoje frendice što te imaju, ovi ručni radovi su zbilja neprocijenjivi i prekrasni.
Na vrh
moje orhideje View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moje orhideje Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 16:30
sorry kami gledala linkove za origami i primaverin nakit pa mi se sve pomotalo. uglavnom preeeedivno mi svee
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 16:40
Tija: hvala, draga, nije ni mene stiglo biti često, a i zanimljivije je kad posjetiš galeriju sa zakašnjenjem Wink
moje orhideje: LOL ma, nema problema, najsmješnije što si gledala naše dvije teme u hrpu boja i motiva, a skroz druge tehnike Big%20smile
sad sam bar sigurna da među mojim radovima nema voća, uspjela si me zbuniti Cool i pazi koji ćeš Primaveri komentar ostaviti ako već nisi LOL
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 18:03
Ne samo da radi origami već i peče kolače koji su vizualno lijepi a vjerujem i fini.

Svaka čast kami na tvoj svestranosti

Beautiful, beautiful, beautiful.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 18:56
Linaaa, hvala za komentare o radovima, ali parfe je tradicionalno radila mama Smile
Volim ja petljati i po kuhinji i svašta fino isprobavati i vjerujem da ću u budućnosti puno više eksperimentirati s hranom.
Inače nisam tip koji baš voli packati kremaste kolače u više slojeva ili minjone i slično,
ali bila sam u par faza kad sam samo skidala i isprobavala najraznolikije recepte s Coolinarike Tongue
Često nemam strpljenja sve izvagati pa nekako uvijek dio sastojaka odmjerim odokativno LOL
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 22:42
Bravo kami , prelijepo je!smile89
Na vrh
moje orhideje View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moje orhideje Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 14:11
to ti tako kod surfanja
Na vrh
moje orhideje View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moje orhideje Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 14:37
kami i ultra ja sam jednom lkincima kupila u lidlu kolaž dvobojni mislim čak da imam negdi još toga papira ako vam odgovara nije bed poslati..
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 14:40
Hvala na ponudi, moje orhideje (super mi je nick Cool), meni ne treba, snalazim se s papirnicama po Zg-u, a ionako imam dovoljnu zalihu Tongue
A ultra nek ti se javi ako mu treba, on ipak teže nabavlja različite vrste papira Smile
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 09:59
A i ja sam tu - i uživam u svemu viđenom!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 10:25
Anaida: hvala na javljanju, drago mi je da uživaš Big%20smile
Evo malo pričice o pozivnicama za vjenčanje (inače ću biti kuma) Embarrassed Frendica je jako zahvalna što joj se kuma ponudila za pozivnice ;) jer se ona ne osjeća kao kreativna dušica i to bi nekom platila tek tolko da ih ima...Tako da je bila sve samo ne zahtjevna Tongue

Kako su se meni oduvijek sviđale one "američke" kombinacije kaligrafskih fontova sa malim štampanim slovima,
odlučila sam se za to, a prijatelji su se složili i s tim da bude neki kraći tekst pozivnice Smile
Tekst sam ispisala u Wordu i printala na papiru (200gr) na svom laserskom pisaču i iako je najjeftiniji u klasi, služi me odlično!

Evo, vidite i tu famoznu rezalicu kutova koja je jedina koju koristim,
dobila sam ju od frendice nakon njene svadbe i nema ih više nigdje :P
Kupila sam si i Maped klizni rezač za papir (60kn) i ne znam zašto to nisam imala ranije, baš je ispao praktičan...



Upute za kuvertu-omatalicu i kutijicu-spremalicu sam pronašla na Youtube-u i oduševile su me, a navodno su to neki tradicionalni modeli!
Isprva smo se prijateljica i ja odlučile za smeđe-rozo-bijelu kombinaciju, ali kako ona obožava plavu, izbor je pao na boje koje vidite :)
Malo sam teže uspjela naletiti na gramaže i nijanse boja koje sam htjela, ali imala sam sreće pa sam sve našla u centru grada



Šablonicu sam rasporedila na svaku kuverticu i tekst na različite pozicije da ne budu sve identične :)
Ove Vivine Paper-Soft-Color boje svim srcem preporučam svakome tko radi čestitke jer su za sjenčanje i šabloniranje odlične,
lijepo se daju nijansirati, nimalo ne moče i ne uništavaju papir, suše se momentalno, a čak ispadnu količinski isplative...

...tekst...

...kuverta...


Možda se slike u kolažima malo slabije vide jer su smanjene, ali to je čisto kao pregled kako je tekla izrada pozivnica...Big%20smile
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 22:51
Originalno poslano od člana moje orhideje moje orhideje napisao:

kami i ultra ja sam jednom lkincima kupila u lidlu kolaž dvobojni mislim čak da imam negdi još toga papira ako vam odgovara nije bed poslati..

Hvala ti na ponudi ali snalazim se ako mi ustreba svakako ću se dojaviti :D

Kami , strašno me fasciniraš radom u raznim tehnikama...jako si maštovita osoba :D cheers Big%20smilesmile58
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 22:48
čestitam kuma! odlično odrađen posao! koliko je bilo tih pozivnica?
samo .... znaš da me plašiš s ovim fotkicama ispresavijanog papira?
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 23:17
Ultra: hvala na zapažanju, nekako se uvijek više orijentiram na ideju i zamisao, a onda se tek posvetim izboru tehnike i izvedbi Big%20smile

anastazija: hvala draga (i za salvetinjose, iznenadilo me Heart), na preth. stranici sam napisala da ih je bilo 60-ak, tj. oko 5 tuceta jer sam radila tucet po tucet Wink
A što se tiče CP-a modela (crease pattern), tj. prikaza pregiba, citirat ću dobrog duha Caspera -> BU! LOL

Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2010 u 20:33
smile89tvoji radovi me uvijek iznova oduseve, predivne pozivnice, bravo 
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 10:19
Biljana: hvala puno, drago mi je da ti se sviđaju Big%20smile
Imam još toga za napraviti frendovima za svadbu, ali dio toga ću u rujnu koji tjedan pred vjenčanje, zasad su kawasaki ružice za revere gotove Smile
Osim toga, puno ideja stoji u blokiću, ali doći će i to na red kroz par tjedana Embarrassed
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 11:50
ajde molim te kada završiš sa kawasaki ružicama postaj da vidimo... :D nekako mi se čini da svatko od nas ima drugi stil savijanja istih :Psmile53
http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 22>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.