Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zvrkov vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zvrkov vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 63>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 18:33
šećem vrtekom i guštam Thumbs%20Up
od nedavno sam primjetila hoste i postala njihov obožavatelj,a tek kad sam vidla kakvih sve ima pff smile42
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 21:16
eh, ja samo uzdišem ( od ljepote )
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 21:30
Evo stigla i ja prije spavanja da se malo nauživam, baš su mi posebne ove plavkaste hoste ili mi boja na slici tako izgleda, kao da su zeleno-plave i ove šatirane su bujne Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 09:38
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Evo stigla i ja prije spavanja da se malo nauživam, baš su mi posebne ove plavkaste hoste ili mi boja na slici tako izgleda, kao da su zeleno-plave i ove šatirane su bujne Thumbs%20Up
 
Da , boja izgleda plavkasto -zelenaWink, ustvari me cudi kak su tako mini u usporedbi sa ovom bijelo zelenom hostomLOL.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 09:44
bila sam na čaju kod tebe(jučer u 17.00h)  i uživala sam
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 09:53
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

bila sam na čaju kod tebe(jučer u 17.00h)  i uživala sam
 
Sorry, sto nisam popila caj s tobom , bila sam u vrtu LOL.
Ovo vrijeme u Engleskoj je nenormalno, nismo imali vec normalnu kisu oko dva tjedna.
Zamisli ja ustvari trebam zalijevati cvijece Shocked(umjesto kise LOLLOLLOL)!
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 10:03
Ajde da se i vama preko kanala i to desi, čovjek se zapita zašto postoji uvriježeno mišljenje da je u Engleskoj non-stop magla i da pada kiša. Ili to samo pada dok je Wimbledon?
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 10:30
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Ajde da se i vama preko kanala i to desi, čovjek se zapita zašto postoji uvriježeno mišljenje da je u Engleskoj non-stop magla i da pada kiša. Ili to samo pada dok je Wimbledon?
 
Znaci bit ce kise za mjesec dana LOLWink.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 10:42
vi o kiši a ja mislila da ima novih slikica pa odmah skrenula u obilazak. ali nema veze, obnovila sam turu po vrtu i malo napasala oči
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 15:11
Evo hana slika Wink, primila sam se ciscenja staklenika i pripremanja posuda za posaditi rajcice
 
Na ociscenom dijelu su jutros bile i kosilica i go-kart moga sina
 
 
Za sadnju povrca u stakleniku ( za sada rajcica, jos rastu u malim posudama chilli, patlidzan) koristim ove posude koje obicno koriste zidari
 
 
Na dnu posuda sam probusila nekoliko rupa sa busilicom
 
 
Te posude stavim u niske posude (dodajem vodu samo u nisku posudu pa se polako upija u duboke posude)
 
 
Home made kompost Cool
 
 
 
 
Jos ima puno zacina za presaditi
 
 
 
 
 
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 15:27
I nesto cvijeca Tongue
 
Honesty (Lunaria) vec polako proizvodi sjemenje , ispred nje narandzasti mak
 
 
Aquilegia (nje nikad dosta Approve)
 
 
Euphorbia
 
 
Honeysuckle (lonicera)
 
 
Stara klupa koje je u muzevoj obitelji vec jako dugo
 
 
Jucer smo je slozili (preko zime je sklonjena u garazi, preko ljeta je u vrtu), sastoji se od 6 velikih dijelova koji su spojeni drvenim cavlicima
 
 
 
 
 
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 15:36
klupu ću pokazat svojim muškima nek  probaju bar slično nešto napravit-ova ideja sa sklapanjem je super
 
a vrt i cvijeće i povrće ma čista petica
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 16:35
Originalno poslano od člana cvetlin cvetlin napisao:

klupu ću pokazat svojim muškima nek  probaju bar slično nešto napravit-ova ideja sa sklapanjem je super
 
a vrt i cvijeće i povrće ma čista petica
 
Klupa izgleda jako jednostavna (slozili smo je moj sin i ja za dvije minute), napravljena je od teskog drveta (budem pitala muza kojeg).
 
 
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 17:45
klupa je super i po izgledu i po ideji!
 
 
a i biljčice!StarHeart
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 18:10
Uživam šetati tvojim vrtom. Baš sam se malo odmorila na klupi!

Clap A pakujci su mi prepredivni!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 19:15

Kad vidim tvoju pedanteriju sa sadnicama posramim se. Jest da uspiju i moje, ali tvoje je krasno za vidjeti!

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 21:18
Sve zanimljivo i lijepo. Staklenik kao tvoj mi je želja, pa može i manji(teren mije mali). Klupica mi se jako sviđaThumbs%20Up.
 Koliko je vremena trebalo da dobiješ takav kompost i što si sve stavljala u njega?Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 21:33
bas sam se odmorila uz tvoj vrt ,ispruzila se na klupici
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 22:42
Kod vas je već ozbiljna poljoprivreda i cvjećarsto, a meni se nekako najviše omilila ona klupa, da je samo malo sjesti u uživati u pogledu na vrt.
život je more
Na vrh
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 08:28
Joj zvrk uvijek kad dođem na tvoje stranice ima nešto što me oduševi. smile211  

Prekrasno je, domaći ugođaj... često vrtim u glavi tvoje slike. Šteta što nisi blizu. Ova klupica je...zastao mi je dah kad sam je vidjela. Sad ju moram svima pokazati.  
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.