Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtlarska brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtlarska brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 189190191192193 381>
Korisnik
Poruka
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 11:46
ovo vrijeme nije normalno, gledam prognozu iduci vikend opet snijeg, veci dio paradajza jos nisam ni posijala sva sreca, a vani vrt plivaaaa. morat cu izgurat papricice ispod lampi i krenut sa dajzekima, nema vise opcija kvragu... ma i spinat i ostalo isto tako...
jel zna tko od vas kad ce to u*rano proljece vise??
velika gorica
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 12:03
Wolfsbane, već svi pomalo gubimo živce....Ja sam podosta toga posijala u plastenik i sad što mu Bog da....Za čekati mi više nije, tako može cijelu godinu zahe.... kako se pokazalo otpočetka i ova godina bi mogla biti baš bez veze.. Zašto kažeš to za špinat? Pa bar njemu ne smeta zima. Ja ga nisam baš puno sijala, ali eno ga pod otvorenim nebom, nikakve zaštite nema , a preživio je zimu....    
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 12:08
Toliko sam ljuta na ovo vrijeme, da sad odoh iz inata sijati kaktuse!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 12:32
haha, i tebe peru zivci, i meni je vec pun kufer svega :D

nemamo vise zaliha povrca, pa se kupuje, i naravno da mi je sve fuj iz ducana.
spinat nisam sijala van jos, jer je kod mene glinasta zemlja, i staaaalno je pod vodom sad (jako su plitko podzemne vode, uokolo milijun rijeka i jezera). onda cim taknes to se zbetnoira ako je bilo mokro pa si zmrdam kasnije kulture... nije mi problem zima koliko faking mocvara... ma ono, bi uzela par kvadrata al tolko je mokro da ni motikom ni frezom nemres unutra. koma.
velika gorica
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 12:37
   Pa i kod mene je glinasta zemlja, pa eno špinat se drži...Čak i češnjak izviruje iz moje močvare!   
Ali izviruje i heb....vodena pirika i što sad? Da idem čamcem i čupat piriku, vrag je lijepi odnio!    
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 12:43
A da me peru živci, itekako me peru, osjećam se već ko dugogodišnji zatvorenik osuđen na kućni pritvor! I pun mi je neću reći kufer svega, nego autobus svega! Oselila bih se u južne krajeve gdje nikad nema zime!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 13:50
oh ta vodurina.ima je kao u tri priče.idem sada praviti veći jarak oko salate.čovjeće izgledat će ko mali grobovi,ali drugačije ne može,jer voda ne odlazi
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 14:08
Uffff Ajama, ja bar nemam još problema i sa salatom, moje se zelene dame griju u plasteniku! Čekaju povoljnije uvjete da se sele van....
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 14:57
Gle ona se meni smije, e poslikat cu ti kad dodjem doma susjedovu njivu odmah preko ceste do mog vrta, jutros si se doslovno brodom mogla vozat po njoj :)))
velika gorica
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 15:37
Ma tko ti se smije Wolfsbane?    Ja se smijem ovim mojim zelenim damama u plasteniku.... A za vodurinu znam da je svugdje ima, jer kao što vidiš po mojim postovima gore i ja mogu u moj češnjak ići čamcem....
Moramo ovo zlo vrijeme probati potjerati smjehom ako ne ide nikako drukčije....      
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 16:11
Pa jase smijem s tobom, jer je to doslovce da neznas dal bi se smijao ili bi plakao :)))
Mislim da cu iz obijesti posijat danas nesto ukrasnog cvijeca, nor petunije il tak nes, nesto sto vristi PROLJECE :D
velika gorica
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 17:15
Upravo tako, ne znaš da li se smijati ili plakati...Kod mene je upravo vrijeme pokazalo svoje luđačke pohode.... Najprije je bilo samo vjetrovito, zatim vjetrovito s kišom, da bi sad bilo i kiše i vjetra i grmljavine, neki crni divlji oblaci su proletjeli selom....Ma koje ludilo!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 17:18
Ja bih najradije iz obijesti išla ubiti oko i ne bih se dizala dok mi netko ne javi da je lijepo i sunčano!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 17:28
Ajmo ljudi, javite se , jel tko vidio PROLJEĆE? Da li je došetalo u zeleno cvjetnom kaputiću sa zelenim šeširićem na glavi?
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 17:41
Anybody?
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 19:21
nema ga .utopilo se u vodurini.valjda će izroniti ovih dana
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 19:47
Originalno poslano od člana PUSTOLOV PUSTOLOV napisao:

sad sam googlala i taj omar"s lebanese nadjoh da radja ovako [IMG">http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/ad7880af-68399f.jpg" /> ovakve ja zelim da mi budu dajzeci [IMG]smileys/smiley4.gif" align="middle" />





kod mene super nikao----dobio ga od svoje dobre prijateljice...Wizz..znaš!
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 19:48
wizz...znaš na koga mislim!
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 20:09
Zdravo raja evo i mene, imal kod vas viroze ovdje gdje sam ja prolivi,povracanje navalilo bolnice su pune.a vjetaaaar odnesene znam sta je ovo bas me strah bolesti da donese od svukuda.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 20:10
[/QUOTE]




kod mene super nikao----dobio ga od svoje dobre prijateljice...Wizz..znaš!   /> [/QUOTE]
e,super da znam od koga zicat na godinu od naseg Fikija he he
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 189190191192193 381>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,547 sekundi.