Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 194195196197198 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2012 u 15:15
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Prošetala sam po tvom raskošnom i raznolikom vrtu, uživala sam i lijepo te pozdravljam.


Otok, draga, hvala na posjeti !!  Za tebe stavljam sličicu mog otoka načičkanog sukulentima !!    Ipak si ti zaslužna za ovu moju ljubav !!  A tvoji malci od prije 2 godine već su prava gospoda i dame !!



Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2012 u 15:28
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:

Mladim curama se nalukavaju decki kroz kupaonski prozor, a nama starijima - cveteki.


Carol, upristojila sam ja svoje cvjeće, odmaknula ih od prozora, pa možda namamim i kojeg dečka na prozor !!

Zahvaljujem se na posjetama, drage moje, svakoj od vas i svakoj šaljem smile78  !!!


A sada vam stavljam par novih slikica !!!   Par . . . . hahahahhaha



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2012 u 19:28
Koje li je ljepše...? Ne znam!
Na vrh
alad View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 790
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2012 u 20:05
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2012 u 12:47
smile39
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2012 u 14:03
Šetam ja i gledam gdje će biti kaktus-garten ?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2012 u 14:54
Krasno kao i uvijek. 
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2012 u 23:25
krasno smile55
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2012 u 12:02
Originalno poslano od člana Free Free napisao:



Uploaded with ImageShack.us


Ova biljčica koja mi je zauzela i urasla u stalak  za rublje, došla je od Mire k meni kao mala-mala !!  Na ovom mjestu je bilo lani jezerce (al nije bio tu stalak za rublje ), a Mirina biljčica, neki helio....ccc, lani narasla nekih 50-60cm u visinu, a ove godine. . . . ode...nebu pod oblake, kao Blanka, preko 2 metra uvis !!  Dakle, najesen je na popisu za preseljenje na drugo mjesto i ona !!
 
Zar to nije rudbekija draga? Ma kolika ti je!!! Vrati malo nazadWink
Rijeka

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2012 u 12:35
Mirek, bokić, baš mi je drago kaj si svratila malo u moj vrtek, očito je proradila telepatija !!!

Ovo tvoje gore, ak i je rudbekija, nije samo rudbekija već superrudbekija !!  Prerasla je odavno ona i mene ali i 2 metra visine !!  Svakako da stavljam na popis, a ti samo pronađi mjesto za nju, neznam gdje je rasla prije neg si je dala meni, ali sada je naučila na hlad, jer raste ispod ogromne marelice,  pa je možeš smjestiti u Rijeci !! !!smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2012 u 14:09
došla sam ti malo posliniti vrt, za svaki slučaj ako treba zaliti LOL. Predivno kao i uvijek smile89
belica,zagreb
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2012 u 15:16
Hvala kaj si ga poslinila, toga nikad nije previše, osim kad je zbilja previše !!  Moj vrtek je natopljeni svako drugo veće !!  Pa ako si orna za zalijevanje, idemo iz solidarnosti u Istru malo zalijati, njima će se sve spržiti ako već nije !!
Belice, drago mi je da ti se sviđa !!

Moon, Dijana, Ajama smile78 hvala na posjeti a i na pohvalama !!!Embarrassed

Glikica, ima jedno mjesto u mom vrtu, baš tajno mjesto, od jutra do podneva se prži a dalje kupa u polusjeni sa pokojom zrakom sunca !!  Nakon šetnje po novoj kamenoj stazi drage nam Otok, da imam kraj sebe kamenje - krenula bi odma s radovima !!  Ovako, dok ne stigne kamenje ( tjedan-dva) razrađujem detalje !! 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2012 u 19:53
Free, a još ti ne vjerujem da ideš nekud..nemreš ti svoje cvjetno carstvo sam tak ostaviti
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2012 u 00:03
Free   smile181   pa to je prava oaza kod tebe ! Kod nas paziju susjedi jedan na drugoga da ne rastepa vodu ! Svaku vuru vremena opominjeju na radio kaj je sve zabranjeno !
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2012 u 17:41
Mari, ostavit ću ih na par dana jer baš moram . . . . moram po materijal za kaktus garden !!  Uh, kaj je dobro imati dobar razlog za otići na more !!  Idem po sina i usput dovezem materijal !!

Gute, kod mene ti je takva dobra zemlja da i malo vodice izgleda da je jako zalijano !!  A vode za sada, srećom, imamo dosta pa cijelo Međimurje je med dvije vode !!!Wink
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2012 u 08:35
smile57Hug
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2012 u 21:09
Prije novonajavljenog toplotnog udara, častim vas s malo noćnih ohlađenih slikica s ugrizima komaraca !!



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2012 u 21:13


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2012 u 21:16
Pogledala tvoje prekrasno cvijeće koje sam neki dan i u živo gledala,i brže bolje pobjegla da me koji komarac ne ugrize.Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2012 u 21:16


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

MK, nisi morala bežati pred komarcima, ja sam ih nahranila !!Wink
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 194195196197198 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,828 sekundi.