Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lolla - moje šljaštave perle :)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lolla - moje šljaštave perle :)

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
sandrazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 09:29
stvarno ti je predivan nakit...samo tako nastaviThumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 10:02
Hvala, hvala cure , draga Primavera , tvoj komentar me jako veseli, ( moram priznati da je jedina galerija radova zasad koju sam pogledala, tvoja), radiš čuda sa fimom !!!!

jelika, sandrazg,  hvala , puno Tongue



Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 10:09



Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 10:10





Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 10:12





Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 10:12



Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 10:14





Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 10:17



Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 23:13
Dobro došla! smile73
Nakit ti je famozan! Vrhunski motaš tu žicu i imaš mašte i smisla za napraviti komade koji tako lako plijene pažnju. I dobro je da si ga pustila van - šteta bi bila da ga se ne vidi.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 20:44
Lolla i ja se pridružujem dobrodošlici.
 
Nadam se da ti je s nama ugodno, a što se nakita tiče, mene si oduševila ( što i nije teško napraviti jer obožavam nakit Tongue), i nadam se da ćeš nam pokazati i ostale radove.
Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 10:37
Hvala na dobrodošlici , anastazija, i na komplimentima:) Što se tiče motanja žice može to i bolje , voljela bih na primjer da sam mrrrvicu urednija :) , ali kažu da praksa čini majstora, pa još ima nade :)))

Drago proljeće, bolje vas našla,  malo se mimoilazim s vama svima jer očito većina vas navečer ulovi vremena za druženje , a ja jedino tijekom dana :)

Bez obzira, svima veeeliki pozdrav!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 12:41
Originalno poslano od člana Lolla01 Lolla01 napisao:

Hvala na dobrodošlici , anastazija, i na komplimentima:) Što se tiče motanja žice može to i bolje , voljela bih na primjer da sam mrrrvicu urednija :) , ali kažu da praksa čini majstora, pa još ima nade :)))

Drago proljeće, bolje vas našla,  malo se mimoilazim s vama svima jer očito većina vas navečer ulovi vremena za druženje , a ja jedino tijekom dana :)

Bez obzira, svima veeeliki pozdrav!
 
 
Onda ćemo se ti i ja redovito družiti, jer i ja sam više preko dana aktivna.Smile
Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 11:23
Ej draga Lola...Dobrodošlica i od mene sa zakašnjenjem.Sory.Gledam baš narukvice i nemam teksta . Preljepo i voljela bih da mogu i ja na sebe staviti neki primjerak ovog tvog nakita.Ali nažalost, mene ti opali alergija i ništa od toga. Mogu samo gledati i diviti se. Ja sam nešto malo u svom radu koristila žicu. Većinom sad   koristim samo gotove kopče i alkice. A što da radim....Sretno s tvojim radovima imaš stvarno bujnu maštu i dobro kombiniraš boje. Ja se mučim s tim pa samo da znaš koliko si ti dobra u tome.
Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 11:26
Probaj slikati vani na danjem svjetlu i na nekoj prirodnoj površini tipa list, drvo, panj, kamen. Meni iskustvo govori da slike ispadnu fenomenalno.
Ova narukvica na plavoj podlozi što si slikala , puno bi se više vidjela da je recimo na nekoj svjetloj podlozi. Ovako ju ta tamna boja guši pa se nevidi u potpunosti.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 14:01
...hvala ti puno draga Lolla na obilasku moje galerije Single%20Rose ...a evo i mene konačno i do ovih stranica, sve više vremena trošim na virtualne obilaske Wink ...mada znaš moje mišljenje o svojim prekrasnim narukvicama, niej zgorega ponoviti... prekrasne su mi sve, naročito kombinacija plavo-bakrenih elemenata, crvena nepravilna je posebno lijepa i zanimljiva, prozračna i pomalo viteška crno-siva također, no dva privjeska od crne žice i kamenčića definitivno moji favoriti... prelijepi radovi, bravo majstorice Bow%20Down
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
sandrazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 13:05
nemam komentara...prekrasne narukvice, ne znam koju bih izdvojila...svaka častsmile58
Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 12:44
Draga Čarapice , hvala na komentaru  i dobrodošlici smile73 što se tiče alergije, meni recimo narukvice ne smetaju ali zato naušnice me ubiju, jedan dan ih stavim na silu, pa onda tjedan dana čekam da se uši smire Smile.

Hvala na savjetu za fotkanje, nisam ni sama zadovoljna sa svim fotkama, baš ću probat fotkat na taj način, jer i tako fotka rijetko uspije dočarati svu ljepotu nakita  Wink
Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 12:45
Originalno poslano od člana sandrazg sandrazg napisao:

nemam komentara...prekrasne narukvice, ne znam koju bih izdvojila...svaka častsmile58


draga sandrazg , hvala ti

smile79
Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 13:22
Nije me bilo nekoliko dana , kako reče draga Primavera smile78, sve više vremena trošimo na virtualne obilaske i aktivnosti po raznim adresama i odredištima , ali ipak sam bila vrijedna pa evo još par novih žicotvorina :
omiljena crna žica i tirkiz + plus malo crnog kamenja kojem ne znam ime :)






Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 13:26
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.