Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Laboratorij žica i perlica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Laboratorij žica i perlica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 20>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 14:37
Hvala draga! Ali nisam dugo vidjela tvog novog nakita, zaaaaašto? Nisi valjda odustala? Confused Ja sam ti terenac i puno putujem, ali nikako do Splita da dođem, zapnem kod Zadra i ne ide dalje! Ali ako me kakav put preko ljeta nanese dolje, sigurno se javljam splitskoj ekipi! A mogla bi ti i koji put u ZG, ha? Ono, u nabavu materijala i tako to...? Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 15:15
nisam dugo ništa radila,krenem pa stanem,inspiracija me napustila skroz. ne,ni na kraj pameti da bi prestala radit nakit,samo sad malo duže pauziram.

da samo znas koliko sam puta rekla da cu doć u zg,al svaki put me nesto spriječi,tako da nikad nemogu 100% bit sigurna kad cu doć. al tu si u pravu,trebala bi u nabavu kod nb da neplačam svaki put postarinu
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 15:38
Otkrila sam par drugih dućančića osim NBa koji imaju divne stvari, a u NBu imaju sad 15% popusta na Swarovski kristaliće (imaju diiiivnih), a i kroz mjesec dana će dobivati poludrago kamenje... Doista, MORAŠ se spakirati u ZG, ja ću ti biti odbor za doček - idemo zajedno! Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 22:09
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:


Anastazija, znam da je lijepo gledati nakit, ali nositi ga je tek posebna priča! Doista bi trebala pokušati, barem sa sitnijim i diskretnijim komadima za početak! Ja nisam neki ekstravagantni tip i volim jednostavnu odjeću koju onda iskombiniram sa šalovima, nakitom, remenima - i to stalno možeš mijenjati i usklađivati u odnosu na priliku! Postoji nešto u "psihologiji" ženskog ponašanja kad nosi nakit, moje skromno mišljenje... Embarrassed
 
e znaš da si u pravu što se "psihologije" tiče! dobro, nije da baš nikad ništa ne nosim, ali uglavnom ljeti. i najdraže su mi dvije srebrne narukvice koje su isto tako neke zveckave kao ove tvoje. šta si ono rekla... jel radiš po narudžbi?
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 00:44
Morat ću se malo raspitati kod svoje prijateljice psihoterapeutice u pogledu tog pitanja... LOL Anastazija, može narudžba, nema problema! Ako imaš kakvu želju ili ideju, samo pošalji pp... Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 11:08
da ja imam prijateljicu psihoterapeuticu nebi mi trebale ni narukvice ni salvetice smile96smile197
samo ti radi narukvice pa ću ja kod tebe u opskrbu kad dodjem u metropolu. ti si u ZG, jel?
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 13:33
Haha, i to je točno! Nema problema, samo se ti javi kad si u ZGu bez obzira na narukvice, bilo bi mi drago da se upoznamo! Hug
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 17:17
Jedan mali kompletić koji sam si uspjela složiti ovaj vikend, ciljano uz jedan komad odjeće koji imam... Ovo je prvi put da radim sa Swarovski kristalićima i moram priznati da su mi divni! Naušnice su puno ljepše u stvarnosti, nikako ih nisam uspjela uslikati kako treba! Foto model mi je danas bila moja Kaya... LOL
Summer Glow kompletić...







Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 19:18
Ogrlica je super ali naušnice su me oborile s nogu.
Tako su posebne
 
Prekrasno!!!!!
 
Već imam ideje....
 
Bravo majstore...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 19:22
smile180O, neeeeeee....!!! Opet ćeš me opelješiti, jel'da?! Ovo NE DAM!!! Mojeeeeeeee! smile103
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 19:33
šta ne daš? tko te pita? prvo nam pokažeš da slinimo kak je lijepo, a onda "to moje". joj kad ti ja dođem...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 19:39
smile156Joj, kako si me sad nasmijala! Čuj, ne znam otkud putuješ, možda budem imala dovoljno vremena da pobjegnem! Ne treba mi kofer s odjećom - samo onaj ormarić s perlicama, bojama, ljepilom, papirima itd.!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 19:44

ja ne odajem svoj položaj samo tako. ovako ću te lakše zaskočitismile51

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 19:46
smile58Bit ću dobra, obećajem....
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 19:59
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

smile180O, neeeeeee....!!! Opet ćeš me opelješiti, jel'da?! Ovo NE DAM!!! Mojeeeeeeee! smile103
 
Ma ne ne plaši se, ne želim tvoje!!!Smile
 
Kako ne kužiš, stiže ti nova narudžba.Tongue
Posao se polako zahuktava...
 
 
A osim toga Anastazija ti je dobro napisala....staviš nam da slinimo i onda nešt ne daš...e pa dat ćeš ti, dat!!! Samo što to još ne znaš...TongueTongueTongueWink
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 01:22
wow! fantastično!
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 16:27
Nakit ti je fantastičan,a ni foto model nije za baciti(slonić,moja omiljena životinja,tako ogroman,a tako mio i drag)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 12:36
Evo samo da se predbilježim za moju frendicu koja se oduševila onom narukvicom.
 
Znači naručujem još jednu narukvicu zveckalicu, ali mora biti malo manja jer ona je sva minijaturna, pa joj je moja malo velika.
Ništa nije hitno ali imaj u planu...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 14:57
smile176 + 10 sklekova na lijevoj ruci i suprotnoj nozi! Hu!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 10:32
Izzy ne stavljaš nove radove???
 
Nadam se da to ne znači da ih ne radiš...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.