Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Proljeće- moj dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Proljeće- moj dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 19>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 12:27
Tu stranicu otvaram  u ponedjeljak, jer još malo sam na poslu pa gibam doma.Idem tražiti jedan hrušt po dućanima!!!I ovako sam po cijeli dan na našem forumu, strah me da se i na taj ne navučem, ali ne mogu odoliti idem samo malo škicnuti, pa javim dojmove!!!smile39
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 12:29
Ništa od toga ako mi ne kažeš gdje mogu prebaciti na njemački jezik!!!
 
Ich nicht verstehe, ich andere Bauschtelle!!!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 12:35
mislim da nema tu opciju...-šteta....al možeš gledati slikice :) 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 12:53
Pa ništa mi drugo ne preostaje ili da se pokušam snaći, ali tek drugi tjedan!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 09:49
Vikend prošao brže nego što sam i pomislila, nisam se ni okrenula a već sjedim na poslu i družim se  s vama.
Puno toga sam mislila napraviti ovaj vikend, ali nisam uspjela, što mi je jako žao.Uspjela sam posaditi verbene i maćuhice ali nisam poslikala pa možda slike budu sutra!!??Od moga cvijeća sam primjetila da mi benjamin tjera nove listiće, što me jako obradovalo, jer mi je onaj lijepi šareni od prošle godine uginuo!
 
Također mi se čini da se i moj gost iz Rijeke privikao na moj dom, što me jako usrećilo!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 09:54
Imala sam u planu u subotu ići na plac po cvijeće, ali mi se činilo jako hladno pa sam tu avanturu odgodila za drugi vikend!Ali svejedno me je MM jako obradovao!Naime, već neko vrijeme mi se po glavi mota jedna ideja, pa mi je u subotu ispunio želju koju ću vam sutra prezentirati!!!Više neću ništa o tome reći, neka to bude moje malo iznenađenje za vas sve, koji volite isprobavati svakakva čuda!!!smile162
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 09:56
Ah, skoro sam zaboravila!Ovaj vikend je pao jedan silver!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 21:34
Čuj Proljeće stalno obećaješ, ja već umirem od znatiželje a imam i jednu molbicu, daj stavi veće sličice, prati uputstva, da vidim kaj je to "silver" kad ga povećavam ne vidim dobro a izgleda zanimljivo smile78
U kojem si Kerumu kupila salvete?
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 21:36
Iznenađenje, kažeš!!!!smile70
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 21:57
Proljeće  daj neki od nas nose cvikere, sličice su ti premale, ali slatke, a vidim da napreduje i zeleni riječanin.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 22:14
Ja mrzim iznenađenjasmile191.Ma obožavam ih no ne volim iščekivanje.Sve je ok ako čekam 5-10min al sve što je duže od tog nemrem izdržati.PROLJEĆEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE reci koje je iznenađenjeeeeeeeesmile213
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 08:57

Idemo redom:kada kliknem na sliku meni je uveća, da li ste to probale ako ne onda mi javite da je uvećam da bolje vidite.Silver je ja mislim neki sukulent ako se ne varam, ispravite me ako griješim.U svakom slučaju meni je interesantan, a nije bio ni skup.Kupila sam ga za 5,50 u Bauhausu.Salvete sam kupila u Kerumu kod Ciboninog tornja!smile79

 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 08:59
A što se tiče obećanja, daj me malo prosvijetli.Sjećam se samo da sam rekla da ću staviti neke slike!!!
Ali nisam stigla jučer ništa poslikati jer sam kasno došla doma- išla sam malo kod moje drage mame!!!smile86
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 09:00
Cvikere nosim i ja Triša, ali ako ne možeš uvećati sliku, javite mi pa ću staviti veću!smile64
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 09:02
Shasha, ti si mi kao šlag na kraju.Mislila sam vas danas iznenaditi ali morate se do sutra strpiti, jer nisam uspjela slikati sinoć, ali vjerujem da će biti komentara, meni je u svakom slučaju lijepo i originalno!!!smile106
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 10:15
al nas voliš držati u neizvjesnosti :)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 10:57
Sorry, nije namjerno!!!
smile78
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 14:02
Dok ste u slatkom iščekivanju da vam malo popravim raspoloženje većim slikama!
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 14:12
Proljeće slike konačno odlične, a biljkice su baš za bolje raspoloženje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 15:32
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Idemo redom:kada kliknem na sliku meni je uveća, !smile79

....super se vidi, a tako se spara "prostor" jer kad su prepre velike opet se ne vidi dobro
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.