Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slike cvijeća iz mog vrta...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slike cvijeća iz mog vrta...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 14>
Korisnik
Poruka
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 23:35
I cvijece i slike cvijeca su extrasmile57
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 00:05
Predivne biljke! Samo ti nas zatrpavaj ovakvim prizorima, to nam je hrana za dušu...za želudac bi ipak bili bolji ćevapi.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 00:24
Prekrasno cvijeće Smile ja bi još slikicasmile184
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 07:31
Pozvana, cvijece ti je prekrasno, zaista.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 11:16
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Imaš prekrasno cvijeće, a slika nevena je fenomenalna smile141
Onaj bijeli cvijet je jedna vrsta haemanthusa, pogledaj na wikipediji. Gdje si ga nabavila, tragam za njim?


Hvala SilveK na informaciji, pronađoh dosta toga, iako malo teže s prijevodom na naše. Evo što nađoh, i za sve ostale koje zanima. Inače, ja ga dobila od svekrve. I ne cvate mi svake godine, vani ga držim preko ljeta (netko je pitao).



I link!

Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 11:17
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Predivne biljke! Samo ti nas zatrpavaj ovakvim prizorima, to nam je hrana za dušu...za želudac bi ipak bili bolji ćevapi.


hahha, a čuj nje. Ona ne bi na prazan želudac LOLLOLLOLLOL
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 11:18
Hvala svima. Potrudit ću se ovoga ljeta poslikati redom cvijeće a ne zabušavati po tom pitanju, kao do sada.

Pusa. Idem delat nekaj. TongueTongueWink
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 12:23
Samo ti nas "davi" slikama. Imaš prekrasne biljke.
Hoćemo još, hoćemo još....Clap
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 12:32
prekrasne biljke imas,ona prva slika,kombinacija sukulenata,me odusevilasmile57
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 17:07
Teško žabu u vodu natjerati WinkWink






A na ovoj  su mi, naravno, najdraže ove male ručice što drže teglicu. smile170   








Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 17:15
Vidim da i ostali stavljaju i sobno bilje...pa...Smile  

   
 

   



A ovo mi nekako slabo raste, zaaaaštoooo? Cry  Stoji na prozoru, nije direktno sunce ali...







Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 17:17
Molim pomoć oko uzgoja orhideja, ako netko zna...naime kad je ocvala, ja odrezala onu dugačku stapku, kasnije čula da nisam smjela. Dobro se drži ali već mjesecima niti lista nije potjerala novog niti bilo kakve naznake da će cvasti..Kaaaaaj da delam s njom? 




Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 17:21

Isto molim i upute ukoliko netko zna oko ove biljčice. Predivna mi je, dobila ju prošli tjedan ali nemam iskustva, ficus microcarpa... koliko sam čitala na netu, ljudi kažu da su dosta teške za održavanje, odnosno da brzo ostanu bez lišća.
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 17:24



Ovoj brezi moj muž prijeti da će ju odrezati. E neće! Makar ne razgovarati cijelo proljeće. smile193
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 17:36
lijepo i lijepo i lijepo, a posebno mi se sviđa slika sa kućicom za ptičice, za problem s orhidejom obrati se kraljici orhideja Lana2, imaš baš temu o orhidejama...Smile
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 17:38
Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

lijepo i lijepo i lijepo, a posebno mi se sviđa slika sa kućicom za ptičice, za problem s orhidejom obrati se kraljici orhideja Lana2, imaš baš temu o orhidejama...Smile


Idem na brzinu do tamo odcupkati. Faaaaaaala WinkTongue
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 18:04
orhideji ti ništa ne manjka, samo tak nastavi.Ona raste redom korijen,list,cvijet - jedno iza drugog tak da joj daj vremena,pogotvo jer si joj odrezala stapku
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 18:41
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

orhideji ti ništa ne manjka, samo tak nastavi.Ona raste redom korijen,list,cvijet - jedno iza drugog tak da joj daj vremena,pogotvo jer si joj odrezala stapku


Uf, dobro...Da li to znači da nisam previše pogriješila što sam joj odrezala stapku? Hoće li ikad više cvasti?
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 18:44
predivno cvjeće
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 19:53
Ostala sam bez komentara nemam riječismile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.