Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Djelo mojih ruku - by djibril
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Djelo mojih ruku - by djibril

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 15>
Korisnik
Poruka
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 21:58
Dobro nam došao! Ogroman prostor imaš, a kako si počeo mogu samo isčitati da imaš viziju i dobar plan za tvoj vrt. Bit će mi drago pratiti realizaciju tvoje vizije i naravno da ću posjećivati tvoju temu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 23:44
Hej vrt ti je i sada predivan, a za koju godinicu bit će pravi dvorac zelenila. Lijepo je sve, raduj nas sa slikicama i promjenama. Eto još jednog vrta kojeg ću češće obilaziti...
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 07:37
Dobrodošao ,veseli me kada mladi pokazuju ljubav prema cvićusmile55Tvoj vrt je i sada lip,ali ima tu još potencijala za sadnju i samo naprid!
Na vrh
Djibril View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Djibril Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 15:35
Hvala i ostalima na dobrodošlici!
Slika će biti. Kao što sam već napisao, studiram, tako da sam samo vikendom kući. Pa svaki vikend nešto odradim kad stignem. Svaki ću vikend i malo poslikati, pa postaviti slike da vidite kako napredujem... Smile
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 19:51
smile159Dobro došao na forum,
imaš lijepog prostora ,biljke i staba,koje si pokazao jako dobra.
Mlad si i pun ideja,svi te prate,čak i tvoja kućna ljubimka.
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 20:07
Dobro nam došao i dugo se družio sa nama.Kažeš vrt ti je siromašan,ma ja tu vidim već dosta biljaka a vjerujem da ćemo uživati u rascvijetanom vrtu već ovog ljeta.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2011 u 05:40

I ja ti želim dobrodošlicu! Ne znam jesi li primijetio da su muškarci vrtlari na našem forumu u velikoj manjini? Zato nas svaki novi ljubitelj cvijeća posebno veseli! Radovat će nas promatrati kako svoje planove provodiš u djelo, a i curu si odlično izabrao!!!!

 

Time is something you can never get back..
Na vrh
Djibril View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Djibril Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 19:06
Polako se bliži vikend, pa da idem kući nastaviti sa radovima u vrtu... smile57
Već sam si zamislio što ću odraditi ovaj vikend. Pa će uskoro biti novih slika. Da pokažem što sam odradio, a i kako proljeće utječe na moj vrt. smile55
Pozz svima!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 19:09
Mi se veselimo novim slikicamaClap
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 21:12
Dobrodošao!
Jako mi se sviđa " sunce" oko drveća!
Baš lijepa ideja!
Ako je slučajno "ukradem", nemoj mi naplatit za patent ili licencu!!!!Wink
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 23:06
dobro došao na CIF! lijepo je to zanimanje za biljke, a volje za uređivanje okoliša kod tebe ima, bit će tu uskoro zeleno-cvjetna oaza, sigurna samsmile160
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 23:10
Dobrodošlica i iz Sarajeva,već se radujem novim slikicama,krasno si zamislio svoj vrt,još jedno uživanje u lijepom vrtu za nas cvjetoljupcesmile57
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 23:18
Dobro nam došao smile113
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Djibril View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Djibril Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 23:36
Originalno poslano od člana LOVRO LOVRO napisao:

Dobrodošao!
Jako mi se sviđa " sunce" oko drveća!
Baš lijepa ideja!
Ako je slučajno "ukradem", nemoj mi naplatit za patent ili licencu!!!!Wink


Ma slobodno. I ja sam nešto drugdje vidio. A nešto sam smišljao. I tako... Big%20smile
Hvala i svima ostalima na doborodošlici... Smile
Na vrh
Daisy 1 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Daisy 1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 18:43
Pozdrav Djibril, i ja sam nova, također u tijeku uređivanja svog prvog vrta. Imaš super ideje, bit će divan.

I ljubimci su divni, mislim da je onaj crveni malč jako zanimljiv mica maci. Wink
Na vrh
Djibril View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Djibril Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 17:35
Evo vikend je pri kraju, pa da i ja malo prikažem što sam radio i kako to sada izgleda... Pokošena je trava po prvi puta ove godine, napravio sam jedan ružičnjak i jedan prostor za plug, no to ćete sve vidjeti u priloženim slikama...

Desna strana moga dvorišta...


Povađene su ruže što su se nalazile uz stazu, u sredini je bio mali kamenjar koji je uklonjen. Na njegovom mjestu bi se uskoro trebalo naći nešto drugo...

Na sljedećoj slici se vidi kako izgleda iz drugog kuta... U gornjem desnom uglu je napravljen ružičnjak.


Evo i slika ružičnjaka iz bliza...




Na desnoj strani se nalaze i dva šimšira na travnjaku i jedan u kamenjaru...
          (na travnjaku)

          (u kamenjaru)



Na vrh
Djibril View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Djibril Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 17:40
Slike lijeve strane moga dvorišta...






Evo i nekoliko slika slikano sa druge strane...









Na vrh
Djibril View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Djibril Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 17:42
Na prethodnoj slici se vidi plug i prostor odrađen posebno za njega. A ovako to izgleda i izbliza...




Trebat će ga ofarbati, ali to ću nekom drugom prilikom!

Živica je živnula i počela se zelenjeti...



Na vrh
Djibril View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Djibril Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 17:45
Toliko za sada od mene. Bit će još nekih slika uskoro...
Nadam se da vam se sviđa kako to sve napreduje...
Lijep pozdrav svima!!! smile199
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 21:45
Naravno da nam se sviđa,tu ima još puno posla,ali ti si mlad i imaš vremena to lijepo urediti,našao si lijepo mjesto za plug.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.