Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lophophora
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lophophora

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 04:12
baš su vam lijepe Thumbs%20Up, jako mi se sviđaju i morati ću i ja izoštriti vid, možda se nađe u nekom nizozemskom mixu
zmaj nadam se da ćeš nam staviti sliku cvjetova

što se s ovom oštećenom dogodilo? mehaničko oštećenje ili nekakav nametnik/bolest?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tara2009 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tara2009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 20:35
ja jos evo u ove 3 godine nikad nisam naisla na nju u nizozemskom mixu mislim da je to ipak velika slucajnost kad se nadje tamo..
Na vrh
zmaj View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zmaj Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 22:26
Natalija ko zna koliko ću još godina čekati da procvatu, ali kad se to dogodi slikat ću ih obavezno.
Prije godinu dana dobio sam osam pelcera od kojih je jedan bio oštečen, falio mu je dio tjela. Ozljeda je nastala kod skidanja s matične biljke. Oštečeno mjesto se zasušilo i kao što se vidi biljkica se ukorjenila i bila u vegetaciji, kao i ostalih sedam pelcera.
Na vrh
tara2009 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tara2009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 22:31
drzimo fige da docekas cvijet i uzivas u njemu...
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 13:41
Lophophora williamsii jourdaniana 1. 9. 2013
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 14:40
A ova moja nikad ni "c" od cvijeta


Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 19:33

Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

A ova moja nikad ni "c" od cvijeta 

Glikice, možda je još premlada da bi cvala ?

ovih dana mi cvate i lophophora williamsii echinata sa lijepim bijelim cvijetom

Na slici je lophophora williamsii pentagona. Navodno se od svih lophophora najbrže i najlakše   „grupira“.

Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 19:56

29. 10. 2013

Ne bi  smjela cvasti sada kraj listopada a ne ljeto,  ali evo . . .cvate! LOL

 Kako je zakonski  uređeno uzgajanje  lophophora  u Hrvatskoj od  kada je Hrvatska u EU. Dali smo još uvijek kriminalci ? Confused

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 20:50
Pa ne bi bilo čudo da smo kriminalci,ništa neobično kod nasLOL
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2015 u 10:55

Lophophora jourdaniana ili bar mislim da je L. jourdaniana. Kupio sam ju 2011 g. u Litiji od Z. Rovška. Koliko dugo sukulent treba biti u vašem uzgoju da ga "imate" za svojega ?  Što vam je važnije: field number ili da znate čiji je sijanac - od koga je kupljen ?   

Na vrh
Piroman View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Listopad 2015
Lokacija: Split
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Piroman Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2015 u 14:55
Kralju imaš li za još lophophora williamsii tija bi kupit jednog u pitaru ovako ako imaš za prodat bija bi ti zahvalan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.