Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 23>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 21:14
Oooo, pa ja sam imala puno posjetioca, hvala vam svima.

Angell i meni je najteže pogoditi pozadinu, puno je lakše nacrtati sam motiv.

Pokušavam se malo igrati s bojama, staviti malo jedne, malo druge, nekad stavim malo boje na spužvicu pa samo malo potapkam.

Ona žuta zrnca su napravljena kontur pastom, zlatnom
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 09:53
Draga Otok, vidiš li ti koliko meni vremena treba da nađem nove teme, nove postove!?? Sto godina! Ali, evo me i tu kod tebe. Prelijepi su ti radovi. Cvijeće na tisuću načina.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 11:56
sve je prekrasno, ali najljepši su mi morski konjici i prvi suncokret! imaš li još sheme za te slike?
Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 12:07
[QUOTE=leonarda] [QUOTE=OTOK]




ovi makovi su mi prekrsni, našla sam šemu i sigurno ću ih raditi
Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 12:25
smile141
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:












Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2010 u 22:02
Pozdrav otok! Tebi ide stvarno sve od ruke. Sve je predivo! Ja ću poludjeti do kraja. Postajem ovisnik o ovim forumima, pa nakon listanja po vrtovima dođe mi da bi samo nešto kopala i sadila i sad još i ovo, ludnicaaaa!!! Zanemarila sam nakon završene primijenjene umjetnosti sve pa sam mislila malo slikati i dođem do tvog hobija, sad ću morati i to! Big%20smile Od mene imaš veeeliki i gromoglasan pljesak ClapClapClap
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 20:50
Divim se Tvom savršenom vladanju tehnikom. Volio bi kad bih, u mnoštvu Tvojih radova, mogao razlučiti Tvoje vlastite kompozicije od onih nastalih na bazi sa weba skinutih šablona.
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 20:55
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:


Ribe na moj način


prekrasne ribe na tvoj način,pregledala sam sve tvoje stranice i ova slika s ribama mi je bila najbolja,čestitam ti Otok na lijepom hobiju
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 23:53
Radovi su vam prelijepi . Voljela bi ih vidjeti još. Popšto sam nova mala pomoć . Pozdrav !!!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 18:57
Kako sam zapostavila ovaj moj hobi, ali bilo je ljeto i druge preokupacije!

Nije bilo novih slika, pa nisam ni navraćala na ove stranice, a sad vidim da sam imala posjetioce.
Da najprije zahvalim mojim dragim curama cvjećarkama - Anaida, Mali Kaktus, Sunceee smile78.

Čokolina, oprosti mi što ti nisam odgovorila, nisam vidjela pitanje. Probat ću potražiti te nacrte, pa ti se javim.

Vjetriću, dobrodošla i hvala ti na posjeti, ako trebaš bilo kakvu pomoć, samo pitaj.

Inox - ispočetka sam sve precrtavala, veselile su me te slike koje sam mogla izraditi i bez nekog talenta za crtanje. Jedno vrijeme su me "držale" žene, to sam naravno sve precrtavala. Onda sam počela ponešto i sama crtati, tamo negdje od 15. stranice ove moje teme su uglavnom radovi bez šablona. Ponekad "pokupim" ideju, pa je onda realiziram na svoj način, npr ove zadnje ribe sam vidjela izrađene od morskih naplavina, a ja sam ih nacrtala.
Meni su najdraže slike "Kockasto drvo" sa početka teme (vidjela nešto slično, pa nacrtala sama), "Riba kovač" (precrtan vitraž, ali bez sheme), slika koju sam radila za proljetni swap ,na 15 str.,( vidjela sam negdje slično stilizirano stablo, pa dalje radila sama). Ono što napravim za poklon, e to crtam sama. Uglavnom, baš se zabavljam
Hvala ti Inox na posjeti. I tebi šaljem smile78, nadam se da me neće Cimi smile42 .

Upravo mi se nešto peče u pećnici umjesto kolača, mislim da će to biti za jesenski swap.

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 19:10
Evo i mene opet.
Pa meni su sve jednako lijepe i svaki put ti se zadivim!
Ali ove koje je ponovila i Mali Kaktus, "Ribe na tvoj način", su mi posebne!ClapClapClap
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 19:21
Hvala ti Baka, danas dijelim puse, pa evo i tebi jedna
smile79
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 19:43
Big%20smileDoći ću ja po još!WinkBig%20smile
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 21:07
Meni stvarno miriše kolač u pećnici, šta mogu kad nemam takav talent kao ti. Zato imam tvoju sličicu, tu kraj kompa i uživam svako toliko gledajući je!
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 22:54
opaaaaa opaaaa čokolina, sve lijepši i lijepši radovi :Dsmile89
http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 07:48
-svaka čast OTOK...
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 08:13
OTOK svaka čast! Nisam do sada baš nešto navraćao u hobije, ali privuklo me nekoliko radova pa sad vrijeme kratim i ovdje. Sve ti je fenomenalno, ali one ribe su stvarno predivne. Mislim da bi trebala više raditi iz glave nego po šablonama
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2010 u 21:36
Originalno poslano od člana UltraDwlux UltraDwlux napisao:

opaaaaa opaaaa čokolina, sve lijepši i lijepši radovi :Dsmile89


ovo mi baš nije jasno, mislim da sam zabrljala nešto sa slikama komentirajući radove drage otok i tako pokupila njene zasluge. ako je tako, sori ljudiEmbarrassed
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 23:31
Hvala na ljubaznosti .

Iskrena da budem ja sam početnik u oslikavanju stakla i crtanju . Početna želja mi je bila oslikavanje svilenih marama , ali dobila sam na poklon boje za staklo i tako je krenulo . Dok se malo uputim kako se postavljaju slike , objavit ću i ja svoje neke radove , tako da svaki komentar će dobro doći .
Vaše radove željno očekujem , pozdrav !!!
Na vrh
Anamarija0 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 29 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 46
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anamarija0 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2010 u 00:48
Prekrasni radovi, baš prekrasni! 
http://www.slikenastaklu.blog.hr
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 23>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.