Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 198199200201202 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2015 u 12:03
Lijepo, lijepo! Volim prošetati i ovako virtualno!

smile79
Rijeka

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2015 u 20:26
Ne samo krasno već prekrasno, toliko ljepote na jednom mjestu, kamen i cvijet uvijek su bili u simbiozi a to se najljepše vidi na tvojoj hacijendi. Trud i muka su uvijek ruka pod ruku, a tvoj trud i muka su se isplatile jer si stvorila carstvo u kojem se uživa
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2015 u 00:34
Ogromno je ovo imanje, grote su neprocjenjive, ovom imanju dale su svoj prepoznatljvi pečat. Ovo imanje pamtim po posebnostima u svako doba godine.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2015 u 07:50
200 stranica ljepote smile55
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2015 u 13:52
draga korjenko.posjetila sam tvoje grote i tvoje ljubimice.bijeli vrt je savršen.imam i ja biljke iz njega za moj budući bijeli vrt,koji još nema uvjete da nastane.no jedan put će biti.plan je na papiru,a i biljke raštrkane čekaju presađivanje.

tvojih 200 stranica ljepote nas uveseljava s vremena na vrijeme.malo si lijena za slikanje,a imaš šta,no glavno da si vrijedna u vrtu.

sretno ti tvojih i naših 200 stranica
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2015 u 11:52
preksasne anemoneBig smile a cinije se dobro držeClap
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2015 u 21:59

Još jedna nova parcelica, super. Sigurna sam da je budeš skockala onako kako ti to samo znaš.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2015 u 12:16
Gute Fee,..... tog dana kao i svih drugih naših druženja uvijek se sa radošću sjećam Hug

Nisa, Mira, Aralija, Lucy, Mari...hvala vam na pohvalama curke moje Hug

Ajama....nadam se da ćeš se i ti odlučiti za bijeli vrt Thumbs Up, Catalpa je već u fazi sađenja, jedva čekam da stavi slike druge sezone. A znaš da sam ja ljenčina za slike  Wink, taj photobucket me "ubije", da je bar jednostavno kao i na fejsu, ali sad ću opet malo za vikend slikati.....

Carol......ovo je tvoja kolkwitzia, uzgojena iz reznice, dobila je počasno mjesto Smile


Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2015 u 13:58
Sve zbigecano, krasno, kao na razglednici Heart
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2015 u 08:24
tvoje imanje nemogu ga nazvat vrtom jer to nije za mene tvoje prostranstvo tvoj trud tvoja urednost i tvoji 200 stranica lipote svaka čast tvoje nove ideje tvoje širenje lipote imanja ma sve mi je to za pohvalu tvoji zidovi tvoje grote tvoja ljuljačka seli na proljeće kod mene u novi dio vrta moga eto meni si inspiracija  nemogu te kopirat jer si jedinstvena sa svojim imanjem ali malo ideja ukrast mogu poz tebi i tvojim pomagačima
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2015 u 11:32
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Sve zbigecano, krasno, kao na razglednici Heart

Trudimo se, trudimo se.... Big smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2015 u 11:37
Originalno poslano od člana kamenjarka1 kamenjarka1 napisao:

tvoje imanje nemogu ga nazvat vrtom jer to nije za mene tvoje prostranstvo tvoj trud tvoja urednost i tvoji 200 stranica lipote svaka čast tvoje nove ideje tvoje širenje lipote imanja ma sve mi je to za pohvalu tvoji zidovi tvoje grote tvoja ljuljačka seli na proljeće kod mene u novi dio vrta moga eto meni si inspiracija  nemogu te kopirat jer si jedinstvena sa svojim imanjem ali malo ideja ukrast mogu poz tebi i tvojim pomagačima

Kamenjarka.....to je super kad si pomažemo sa idejama i savjetima, u tim našim vrtovima, imanjima uvijek se nađe neka ideja ili savjet koji primjeniš kod sebe . Moj je vrt takav kakav je većinom zahvaljujući forumu i dragim ljudima čije biljke u njemu rastu i čije sam nesebično dane savjete primjenila. Zato živio naš CIF ! Hug

A sad sljede slike od prekjučer.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2015 u 11:41
Iz bijelog...



Swanny

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2015 u 11:44


Crveni biserak

Dick-Dick

Cleome



Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2015 u 11:46



Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2015 u 11:59
Jesen krasno izgleda u tvom vrtu, a ruže se ne predaju tako lako Heart
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2015 u 12:14
Panoramik....

Klupa za odmor......


Pennisetum Moudry



Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2015 u 12:16

 


Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2015 u 12:19


i to je to..... slike su grozne, nekakve mutne a već je bio i sumrak kad sam slikala....očito trebam novi fotić Wink.

Poooozzzz......Smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2015 u 12:26
Ma odlične su . Ljepota se vidi i sumrak . Krasno .
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 198199200201202 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.