Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čaaarobni otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čaaarobni otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 78>
Korisnik
Poruka
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2008 u 21:11
Manči smile143pod hitno mi nađi nekog gospara (nije bitno je li u tajicama ili u piđami samo da me odvede u taj raj. Znam da ću cjelu zimu "ploviti" po tvojim fotkicama. Meni mora nikad dosta, što ćeš kad me Bog predvidio za nekog s mora, samo ga još moram pronaći. Već sam ih tri ispratila ali obećajem sama sebi ako kojeg uspijem uloviti neću ga do svoje smrti pustiti iz ruku! Fotke su ... što reči kad slike govore više od milijardu riječi!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2008 u 21:25
I opet bravo za slike!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2008 u 00:20
Franjice, tako rado bi ti našla kakvog u tajicama.....ah....toliko ljudi koji su sami, a tako je teško upoznati nekog ......
Moraš stalno biti u điru, a  ne u uredu i doma......
smile105
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2008 u 08:14
Moram i ja staviti mjesec. Mislim da smo ga slikale u isto vrijeme! Samo kaj kod mene nema mirisa mora. Susedova štala je bilzu pa je vonj prekokrasan u ljeto! Dead
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2008 u 11:20
Htjela bi uloviti puni  mjesec, sa licem...ali ne ide... 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 10:04
...blagdan Velike Gospe, meni posebno značajan i drag, proveli smo na otoku...skupila su se i djeca pa je ugođaj bio pravi.....već dugo nismo bili u punom broju.... naši dječaci su se nakon godinu dana našli svi na jednom mjestu ......i jednostavno bili zajedno.......smile84
...
 
 
...obiteljski nogomet na travi...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 10:21

Bravo Manči, ma uvijek mi suze dođi na oči kad je obitelj na okupu, a i kod mene je to dosta rijetko na žalost, a vrijeme leti.

Barka je super, sigurno uživate u njoj.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 10:49
Barka služi svrsi....prijevoz i ribanje.....nije šminkerska...
...vapi za piturom i penilom....
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 11:25
Ma što ne kažeš! A čemu bi barka trebala služiti. Cijelo ljeto čitamo o šminkerskim barkama u crnoj kronici. Barka kojom se služi i koju se voli je ono pravo.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 21:27
Jednom moram staviti sliku naše, da vidiš što je barka za ribarenje. Panule, mreže, parangali (kom 2), puna košara povraza, udice, 4 štapa za ribarenje, maske, peraje (3x - svi muški upotrebljavaju), takao da potpuno razumijem.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2008 u 00:51
Upravo smo se vratili s ribanja....8 liganja....biče sutra objed.....smile50
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2008 u 18:36
eh...upravo su moji otputovali,tetka,njena kcer,zet i unuk,oni su za mene nesto vise od rodjaka,nemam rodjenu sestru pa moju Tati volim kao rodjenu...suza ima kad dodju a jos vise kad podju kuci.I nama Velika Gospa puno znaci,ranije smo se svi okupljali kod babe i dida,a sad slavimo ovde kod mene.

Kako manci spremas lignje?
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2008 u 22:53
Tako i ja imam tetku i njenu  djecu koja su mi važna kao da su mi sestra i brat.......
 
Danas sam lignje prigala na kolutiće, MPNsS je konačno počeo jesti glavonošce....inače ih češće pečemo sa lukom i patatama u pećnici, a ako se nema vremena može iste namirnice odozgo na plinu ...Ipak su mi najdraži punjeni lignji a nisam ih odavno pravila....
 
Sad im počinje sezona lova pa sve do  kasno u zimu....a MM ima često sreće ....
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2008 u 08:28
...
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2008 u 08:38
...
 
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2008 u 12:52
Divne su i punjene,ali najvise volim frigane.
Nikako mi ne uspeva da tako slikam mesec .
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2008 u 16:53
...mljac, njamanjamaThumbs%20Up
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 10:53
Hier%20klicken! Manči, fotke su ti očaravajuće, a i ulov je njami njami!!!
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 20:44
i ja se pridružujem pohvalama slika,naročito one sa očima
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2008 u 08:58
uh i ja volim lignje , ali ih baš neznam spremati , ja kupim one več panirane i samo bacim na ulje i gotove
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.