Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - InoxCimina kućica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


InoxCimina kućica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 28>
Korisnik
Poruka
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2012 u 01:53
Originalno poslano od člana Inox Inox napisao:

...Na pr. hren ribam sa opremom za ronjenje, maskom i dihalicom, škarama režem ono što drugi režu nožem, štapnim mikserom mijenjam izgled kuhinjskog opločenja i td…. da se dalje ne hvalim.  
Od svega je najvažnije Cimino zadovoljstvo jer sam je oslobodio jedne dugogodišnje obveze. Nadam se da me neće demantirati. 

Moš' mislit', pa nisam se valjda posvadila sa pameću!
Ma to je milina kada ne morate svaki dan smišljati jelovnik i provesti dosta vremena oko peći. Nakon 43 godine, hvala bogu, dočekala sam da me netko zamijeni. Tako mi je super kada Inox kuha da mu ne zamjeram niti pošpricane pločice, niti masku za ronjenje koju nosi u stanu na trećem katu LOL, a svako malo mu kupim i nove škare za kuhinju - da zbog tupih nebi slučajno izgubio volju za rezuckanje.Wink

Retriver Sara, hvala ti što si (jedino ti) prepoznala da je unuk pljunuta bakaLOL, Inox se živ pojeo! Dida kao kobac prati sve što se dešava oko unučića, a kada ga primi u ruke onda se sav rastopi.
Bio je on dobar pazitelj djece i dok su naša djeca bila mala. Posebno je imao posla jedno ljeto sa našim sinom koji je bio mali i nije bio plivač, ali je sa narukvicama stalno skakao u duboko i plivao. Međutim, mali nije shvaćao da će potonuti ako nema narukvice pa se dogodilo da je jednom skočio u duboku vodu bez narukvica!!! Zbog tog događaja bili smo stalno na oprezu da se to ne ponovi pa je Inox instinktivno lovio svako manje dijete koje bi protrčalo kraj njega u namjeri da skoči u vodu.LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2012 u 18:12
Nekima su ove vrućine nesnošljive, a ja pak uživam. Ipak, pod ovakvim improviziranim pomagalom ovih je dana na našem gruntu jedno od najpoželjnijih mjesta. Kako Cimi, iz meni nepoznatih razloga, nije htjela pozirati, a ja morao fotkati, slika je bez aktera.

Dobro došlo osvježenje…



…pogled kroz vodenu zavjesu…



…i još jedno dobro došlo osvježenje pa tko kaže da se   neda živjet po ovakvoj vrućini



Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 18:00
Vrtnim patuljcima je očito jasno da trenutno nisu u žiži našeg interesa, a za važniju osobu našeg interesa imaju puno razumijevanja pa se ne bune.

Naši "patuljci" nekad i sad

...naša kćer nekad i naš unuk sad.

Ovako sam mu nekad davno (nešto više od mjesec dana po nesretnom događaju kojega je Cimi opisala u temi sa sjećanjima) gledao i nacrtao mamu…



…a sad sam objektivom ovako gledao njega.

Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 22:24
Boze mili, kako je sladak,pozira kao veliki....mogu samo zamisliti koliko ga volite....penica mala smile79
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2012 u 15:21
cimi prodajete li možda dedeka,ili možda u zamjenu.baš bi mi jedan takav trebao,koji voli raditi i sve zna
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2012 u 23:23
Nisam dugo bila na forumu pa tek sada vidim da smo u dvorištu imali goste - koje lijepo pozdravljam.
Ajama, dedeka nebi prodala niti za kakvu cijenu, ali o lizingu bi se moglo razgovarati... LOL
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2012 u 23:40
uživajte.uživajte i ja sam sretna kad vidim sretne ljude oko mene,mala pusica za malenog a bakici i dedeku pozdravčić
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 00:07
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:

uživajte.uživajte i ja sam sretna kad vidim sretne ljude oko mene,mala pusica za malenog a bakici i dedeku pozdravčić


U našoj se blizini nisu događala mala djeca, a već se i teško prisjetiti kad su naši bili mali pa zato sada bakica i dedek zaista uživaju. Potpuno smo (dušom i tijelom) u toj priči koja je počela sa rođenjem malenog. Taj maleni „razlog“ kojeg smo željno očekivali je razlog što nas nema na CiFu, a rijetko idemo i u „kućicu“. Hvala ti na dolasku u naše dvorište i pozdravčićima, a tvoju pusicu smo već utrpali u bezbroj onih koje redovno dobiva od nas. On se, naravno, zahvaljuje.
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 08:59
Baš sam se pitala gdje ste, lijep pozdrav.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 14:06
Ovo je zasigurno najbolji razlog izbivanja a i veselja -uživajte dok možetesmile78
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2012 u 08:33
Davno nisam bila vaš gost.
Raduje me vaš "mali patuljak", koji je prelijepa bebica i vaša velika srećica. Svi se nekako nadamo da ćemo doživjeti te prelijepe osjećaje kao bake i djedovi ili none i nonići.
Lijepo se vratiti k vama. Nadam se da ćete i nas ukomponirati u vaš svakodnevni život jer sa vama je ljepše, duhovnije....
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2012 u 07:56
Hajde, utrpajte među ostale pusicu od još jedne bake.  smile78Malecki je presladak! Kladim se da ga već zamišljate kako trči vašim cvjetnim rajem!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2012 u 08:02
Pridružujem se ovom moru pusa pa evo i nekoliko od mene. Presladak je i razumljivo je da se manje družite s nama. Uživajte u društvu malog anđeleka!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2012 u 14:08

Prošetah vašim rajom od prve do ove (neću reći zadnje, jer znam da nije zadnja) stranice, prekrasna priča, slike...prosto izvire neka toplina, čovjek se osjeća kao da je s vama u svemu tome.....šta reći...sve pohvale, svaka čast!

 Thumbs%20Up
Lipik
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 19:25
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 19:36
Evo još jedne puse za ove lijepe okicesmile78
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 19:43

Ajme, prekrasan je i već je pravi komad !
Baš si me nasmijal sa komentarima, super si.
Šaljem puno pusa bebaču, ali i Cimi i tebi !
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 20:43
ajme koliki dečko i kako krasan
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 20:45
To je već pravi momčić i brzo će učiti baku i djeda novotarijama ove tehnike.....smile78
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2012 u 09:09
Divno malo stvorenje! Jedva čekam proljeće pa da vidim kako će s didom po vikendici švrljatismile79
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 28>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.