Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 22:52
I kod tebe se lijepo zazelenilo i procvjetalo.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 22:56
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:

lijepo je kod tebe sve krenulo,ja sam prošle godine nabavila dvije lantane ali na moju veliku žalost ne pokazuju da su žive,no još ću čekat,možda i moje puste listiće,spremaš li se za Sarajevo


Draga , najprije moram na onaj sjever , datum vec stoji ! Kad cu se tocno vratiti neznam . Napisati cu ti sve u pp !    smile79
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 22:57
prava si njegovateljica biljaka - tako te lijepo nagrađuju - lanatana ozdravila, a orhideja puna pupova.
U vrtu su prave proljetne promjene, sve se zašarenilo i živnulo Clap
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 22:57
Originalno poslano od člana maris40 maris40 napisao:

I kod tebe se lijepo zazelenilo i procvjetalo.


Draga djevojcice , sve je to lijepo ali nije ni sjena tvojim dostignucima !   smile79
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 23:00
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

prava si njegovateljica biljaka - tako te lijepo nagrađuju - lanatana ozdravila, a orhideja puna pupova.
U vrtu su prave proljetne promjene, sve se zašarenilo i živnulo Clap


Mraz su nam najavili , -5 , pokusala sam sve sto se moze zastititi ! Nadam se da nece biti stete !

Jedno je sigurno : ispostavlja se da sam ipak koliko toliko dobra medicinskobiljna sestra za bolesno cvijece !   Wink
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 23:06
Originalno poslano od člana Gute Fee Gute Fee napisao:

Nagovaram MM da ovaj stari zdenac damo ocistiti i popraviti !



ovo mi je prelijepo..obozavam ovakve stvari ....
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 23:11
Originalno poslano od člana Gute Fee Gute Fee napisao:


Originalno poslano od člana maris40 maris40 napisao:

I kod tebe se lijepo zazelenilo i procvjetalo. [IMG]smileys/emot114.gif" align="middle" />
Draga djevojcice , sve je to lijepo ali nije ni sjena tvojim dostignucima !   [IMG]smileys/emot134.gif" align="absmiddle" alt="smile79" />


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 17:51
Unatoč hladnoći i vjetru na tvojem brežuljku je sve lijepo procvjetalo.
lijepi pozdravSmileSmileSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 22:57
Magnoliju je pofurio onaj prvi mraz koji nas je iznenadio , na ovaj od prosle noci smo bili spremni i sve sto smo mogli zastitili !

smile79
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 23:03
Zdenac ti je stvarno raritet,to moraš sačuvati,ne pamtim kad sa ga zadnji put vidjela.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 23:43
I ja navijam za čišćenje zdenca, osim kaj je ukras, jako je koristan po ljetu kad treba zalijevati vrt. Znaš da su takve pumpe nekad u Zagrebu zvali Železni Francek?
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 07:29
Meni je pumpa u vrtu zaista zlata vrijedna. Koliko vode mi uštedi, nemjerljivo je.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 07:52
Ej, dok meni dojde za ri.i v glavu! Naravno da imanje napreduje kad ga njeguje vila sa vilinskim štapićem . Ne svraćam ti ćesto, ali zato svaki put pregledam sve od prve stranice, tek onda imam potpuni dojam truda koji je uložen da bi mi moogli uživati u ovoj ljepoti.

Za nagradu :

http://www.youtube.com/watch?v=6Dl57kKIs0Q


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 07:58
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

Originalno poslano od člana Gute Fee Gute Fee napisao:

Nagovaram MM da ovaj stari zdenac damo ocistiti i popraviti !



ovo mi je prelijepo..obozavam ovakve stvari ....
I mene je oduševio! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 12:02
prikljucujem se odusevljenjima starog zdenca jer i mene je fascinirao, nesto rijetko vidjeno, vrt je predivan Tongue
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 12:04
pumpu si stavite u funkciju ja ju imam i zlata mi vrijedi , ne treba mi fitnes a i struju uštedim Wink
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 22:51
Svima skupa vam zahvaljujem da ste prosetali kroz moj vrtic a MM sam pokazala koliku podrsku imam od vas za uredjenje starog zdenca   Clap
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 22:54
Danas sam bila fest vrijedna a ovo malo zeleno stvorenje je doslo prekontrolirati da li ja to dobro radim :




Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 22:57
A ovo sve ceka da se ja uvjerim da vise nece biti mraza i da ide van :


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 23:02
Roza .... roza .....



Magnolija - vidi se ono pofureno od mraza i nekoliko novih cvijetova



A ovako izgleda travnjak :



I ovako :


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.