Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - slikice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


slikice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 29>
Korisnik
Poruka
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 21:51
neki dan kupila marmeladu od aronije i pročitala sve najbolje od nje ...vrijedi pokušati , bitno da podnosi temp do -30 stupnjeva C
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 21:53
,
kućica u komadima ...čeka vrijedne ruke MM uglavnim...
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 21:54
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 21:58
e pa vidiš , to se nisam sjetila ... ako se Lora slaže , stavit ćemo ih na krov a za one koji ne mogu dosmile141 krova bit je i skale ... nema ništa bez truda !
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 22:54
Vratija se Šime smile73
Lipo si ovo zamislila, vidim veliki planovi za sezonu, kukurijek ti je baš lip Clap
život je more
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 00:08
Vrtna kućica će biti prekrasnaClap, kao i cvijeće i kaktusismilie_ga_042.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 09:30
hvala , nadam se da ćemo svi moći uživati u njoj...
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 09:32
Lantana,
nadam se da će biti dovoljno duga sezona da se sve napravi jer posla je jako puno ali kad je zdravlja i volje sve se može ! 
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 09:35
Originalno poslano od člana zvonkica zvonkica napisao:

, pa mislim da ću ga još spremiti jer me strah da se na prehladi drugi tjedan....Cry
u pa to je i krumpirko iliti plavi jasmin ...došao na sunce
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 09:48
Nije čudo da te nema podulje. Imaš lijepog posla....
Kućica će biti Thumbs%20Up
Ali tvoji čuvari!Big%20smile Pitam se da li ova lijepa maca, koja oprezno gacka preko cvjetića, nekad legne i uvali se na njih da bi se sunčala! LOL
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 11:38
Pa i ne legne ima ona jastuke , razmaženo je to sve kod mene... posla ko u priči ali ide nakako .Bez obzira što me nema ja sam s Vama , u pregledavanju ...
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 11:46
da sto prije zavrsite kucicu, ,jagorcevine,a tek skimija...
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 21:05
Zvonkice pa gdje si ti.Dugo te nije bilo.
Vrtna kućica je prekrasna.
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 09:43
Pa eto ... imam puno obaveza i ne stignem, jer Forum je poput droge ... kada počnem ne mogu stati . Treba imati mjeru ali eto u ovom slučaju moran prekinuti na neko vrijeme . Proljeće me izmami van kao i cvijeće koje se pritajilo zimi . Nuke
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 10:15
Hej, pa radovi su u toku kod tebe stalno, neka uživajte, ja ću doć ležat u vrtnoj kućici,smile96 baš je po mojoj mjeri, još ako na krovu bude kolačića, a skalu čujem imaš, gdje će mi biti kraj, a ostali nekasmile158
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 10:56
Puno posla je u pripremiThumbs%20Upa ja dugo nisam bila u ovom vrtu i vidim da je lipo počela ova godinaClapPočelo se rascvitavat po vrtu,a kad još bude kučica i kutak na otvorenome za odmor,ma biti če to pravo uživanjesmile57
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2011 u 08:22
Bravo , samo da se još napravi i evo kutka za oči i usta , cure bit će ludo kad bude gotovo , Triša :ča ćeš bit Marica ili .... a ne Natali će biti zla vještica a ki će bit Ivica ? Miro021 i ti si pozvana ...uživo !Thumbs%20Up
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2011 u 10:55
Znači da če kučica biti slatka-kolačićThumbs%20UpHvala na pozivusmile78
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 14:38
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 14:40
ma evo par bojica koje su jadne preživjele prošlotjednu smrzotinu ...
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 29>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.