Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hosta - Funkija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hosta - Funkija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 37>
Korisnik
Poruka
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2012 u 21:46
anastazija...pogledaj moje, ako imaš neku koju imam ja, reci, jer znam imena svojih, a tako će mi biti lakše
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:02
Jedna od mojih hosti u društvu jastučastog plamenca (Phlox subulata) i Deutzia gracilis


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:53
Lijepa kombinacija, hosta je krasna
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 23:18

Cimi, prekrasna je!  Jel to mama od mojih?
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 23:48
To joj je sestrica!!!

Inače, sve ove vaše prethodne su zaista svaka za sebe prekrasna, a ti ih imaš zavidnu zbirku!
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2012 u 07:12
Originalno poslano od člana Cimicifuga Cimicifuga napisao:

(Phlox subulata) i Deutzia gracilis


 

 
Prekrasna slika,a hosteClap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 14:10
Mini, male i srednje hoste:


H. Lemon frost



H. sieboldiana

H. High society

Dva puta Blue Cadet i hosta iznenađenja.LOL

Trio uz bršljan.

U kutu sve maleno, maleno.

Gužva u sjeni pod zidom.

Rekla bi Anastazija: moje ljubljene minice s travicom.
Ligularija, hoste i paprati

Gospodična s crvenim čarapicamaBig%20smile

Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 14:22
Oooo, Perla kakav hostinjak... lijepu si kolekciju skupila, o kompoziciji da i ne govorim, pa varijegirani geranijum, ligularije, heuhere, paprati sami bombončići kako bi rekla jedna cvjetna prijateljica. Dobar izbor biljaka za sjenoviti vrt. Samo me prosvijetli kaj ti radi ona selotejp traka LOL Hvala bogu, opet su s nama. Trebao nam je netko uljepšati ovaj tmurni, kišni hladni dan.
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 14:32
Draga moja Bea, selotejp je važan! LOL
Nemrem mini hoste uspoređivati s lončićem, nebi se vidjele. Svako jutro te se sjetim dok srčem vruću kavu uživajući u hostinjaku. Mojim hostama današnji dan savršeno odgovara. ''Plavuše'' čuvaju svaku kapljicu kiše na svojim povoštenim listovima.
Eto mene za koji dan po Davon Green.Big%20smile
Fotke nisu profi jer su snimljene mobitelom. Čupavac mi je učinio uslugu, pa ne mogu kritizirati.Wink
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 15:07

Ajme Perlić, konačno da vidim i tvoje ljepotice  Smile.
Niti selotejp mi nije pomogao da si predočim njihovu veličinu.
Draga prijateljice, hvala kaj si me se sjetila  smile79.
Jel su u toj tegli ono plavo sivo, ona mišja uheca o kojima si pričala?
Kod tebe su i paprati specijalne  Wink.
Ono na predzadnjoj slici šareno, u desnom donjem kutu, je heuchera ili geranium?

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 15:20
Na predzadnjoj slici u donjem desnom kutu vidi se variegirani geranium.
U zdjeli su najveća ''plava mišja uheka'', pa smjerom kazaljke na satu h. Lemon frost, h. Dragon tails, h. Green eyes, h. venusta  i bijelozelena ljepotica sporog rasta za koju nisam sigurna da li je h Calyipso, ali mi to za sada nije važno.
Sve su malene, malene.....
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 16:51
Bio bi red da ja uslikam moje pa da vidiš gdje su tvoje završile. Lijepe li rečenice, Perla, nadam se da si shvatila.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 17:26
Originalno poslano od člana vera4 vera4 napisao:

Bio bi red da ja uslikam moje pa da vidiš gdje su tvoje završile. Lijepe li rečenice, Perla, nadam se da si shvatila.


Bila bih jako vesela, draga vera4, kad bi ti uslikala svoje (ruke, motike, cipele ili hoste), pa da vidim gdje su moje (ruke, motike, cipele ili hoste) završile.

smile96

Aj' snimi samo hoste, ovo je forum o cvijeću.
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 17:39
Pa imaj malo razumijevanja za senilne penzićke.smile39 Mislila sam da ti je jasno da se radi o hostama. Jesi li ti zaboravila da si mi ih lani poslala 5 komada?
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 18:07
Ništ' ja nisam zaboravila! Ja još nisam senilna, a nisam ni penzička. Wink
Sjećam se ja loše pakiranih, prodrmanih hosti, ali znam da ti imaš opasnog kosca. Pa, rekoh, da ti ne vrtam, ako su hoste pokošene.LOL
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 18:40
Nije ih pokosio ali ih je iskopavao prije nego se naslutila prva klica i posadio gdje mu "neće smetati za kositi". To ćeš sutra vidjeti. Nije još gotovo, trebaju mi još doći heuchere i ponešto, da se malo dopuni dok se malo razbacaju i one i ono ostalo
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 21:15
Ajmo sad. Ovo mi je bila prva. Trebala sam ju podijeliti i staviti među ostale ali, eto, nisam. Duge godine ću


Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 21:18
Ovo je pak grupni portret, s jedne strane. Dok sam ja nišanila, došuljali se kopači



A ovo sa druge


Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 21:26
Ovo je da se vide moje najnovije akvizicije od prekjučer, brunnera macrophyla "Jack Frost" i Opiopogon. Zasad su sitni ali će se razrasti. Nadam se.



Ova slika ne bi bila interesantna da nije onih dviju hosti izvan kruga. Dođe mi jedna i kaže "rasađivala sam ljiljane pa sam ti donijela jer ih imam previše". Ode ona, ja otvorim najlon a ni traga lukovicama, nego podanci rezani nožem. Sudeći po stilu, kuhinjskum. Pomislila sam da je zbrkala hemerokalise i ubodem ih u gužvu drugog cvijeća. Nakon par dana izašle klice. I , seli ih opet. Bile su tri, ali sam jednu uvalila Triši.


Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 21:28
Još očekujem neke heuchere, ali biti će ipak malo praznjikavo. Zahvaljujem unaprijed na sugestijama što još ubosti oko njih
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 37>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.