Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 245246247248249 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 22:35
Otok hvala na savjetima ! Thumbs%20Up
 
Nauživala sam se gledajući tvoje kaktuse i sukulente smile183 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 22:44
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

.

Što se tiče paulovnie, još se malo strpite da sazrije sjeme, pa će ga moći dobiti tko god želi. Obično u mom vrtu u ljeti naraste dosta malih, pa ćete onda moći dobiti i male biljčice.
Ima na forumu opširna tema o paulowniji sa puno slika, dosta je i mojih, a i tamo ima jedan slideshow - od sjemenke do rascvjetalog stabla, na str 8  (pod Drveće)

 
Otok, ja ću pregledati temu a bilježim se za mladiucu. Svrati kod mene pa ako te što zanima, rado ću i ja tebi nešto darivati.Smile
Ti si iz Lošinja?
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 23:06
Ajme kolika je paulovnia, kad moje naraste pokrit će cilu kuću. Uvijek lijepo kod tebe Clap
život je more
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 00:44
Ajde, onda čekamo proljeće, pa šalji za Međimurje jednu kutiju sa puno mladica paulovnije, ili možda netko od međimurki zaluta do tebe, panek se sadi da ti ne trebaš kositi!!!!smile211
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 06:57
Prelijepa jeee!
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 23:59
Hortenzije su lipi grmići,a  paulovnija je zaista velikasmile71
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 07:45
Počeo je sunčani vikend. Znači bit će novih sličica. Kod tebe ima uvijek puno toga"lipog" za snimiti, pa čekamo!Big%20smile
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 08:26
Za Baku i sve one kojima kalanhoe ne cvjetaju - evo recepta

Kad kupimo kalanhoe, kupimo ih rascvjetane, a onda budu lijepe i zelene, ali ne žele cvasti.

Evo mojih novonabavljenih



Stare ne žele cvjetati?

Onda ih se lijepo posloži jedne pored drugih, stare se zasrame, pa kažu - mi smo veće, starije i pametnije, nećemo dopustiti da nas ove balavice preteknu u ljepoti



Malo se šalim, ali ova žuta i bijela su lanjske i procvale su, a ove zelene su uzgojene od tih lanjskih i imaju pupove.
Inače i meni rijetko procvatu zimi, ali procvatu ljeti. Ali, ove godine je vrijeme nepredvidivo, pa valjda zato

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 08:32
LOLLOLLOLNasmijala si me od srca. Imam u vazi tu iza leđa, dvije ogromne lanjske (treća je krepnula brzo iza cvjetanja) i sad si mislim da kupim danas jer idem u grad jednu novu rascvjetanu i da je uguram među ove dvije. Možda se zbilja posrame!LOL
 
Tvoje su divne ali one su u vrtu, pa je možda i to razlog da se lakše šire i cvjetaju.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 08:36

Ti znaš čovjeka nasmijati,a to mi je trebalo jer sam valjda ustala na lijevu nogu,pa me je ovo podignulo,znači da kupim jednu novu ili da čekam ljetoTongue

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 08:44
kalanhoice su ti lijepeClap
moran te izvjestiti da će moja koju san dobila za imendan cvjetati, puna je pupova, ništa joj ne radim! cjelo ljeto je provela u hladu hortenzije, ponekad bi dobila malo vode, još je vanka i samo što nije procvijetala!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 09:29
Danas obilazim samo mediteranske vrtove, da se malo ugrijem i uživam u nekim drugim bojama jer sve oko mene je crno bijeli svijet Smile.
Samo da se javim da sam bila i uživala, kao i uvijek smile78
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 09:37
I meni prija obilazak mediteranskih vrtova
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 09:52
i meni i meni isto 
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 10:27
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

Danas obilazim samo mediteranske vrtove, da se malo ugrijem i uživam u nekim drugim bojama jer sve oko mene je crno bijeli svijet Smile.
Samo da se javim da sam bila i uživala, kao i uvijek smile78


smile115ti sigurno ima grijanje, putem se nećeš smrznuti, a kod mene je toplo, čekat će te kuhano mirisno crno vino sa cimetom i limunom, ugrijat će te tako da se natrag do KA nećeš ohladiti!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 10:47
E moja Free, kak ti ja podnosim alkohol - mogla bih se tak ugrijati od tvog vina i završiti ohlađena negdje u Mađarskoj smile96 
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 10:57
došla sam na dozu zelenila!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 11:53
prekrasne kalanhoe!!!!!!ClapClapClap
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 11:54
predivan ti je vrt a moje-tvoje paulovnije su već više od metra (iz sjemena su)
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 12:40
draga Hoja prelijepo, preljepo , preljepo u tvom vrtu nisi ti bez razloga cvjetni gurusmile120
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 245246247248249 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.