Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 248249250251252 260>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 21:37
Flavek draga, jako volim prošetati tvojim vrtekom i uživati u cvijećkama pa je tako bilo i ovaj puta smile39Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 10:44
Već duže vremena šetam tvojim vrtom i uistinu moram odati priznanje. Svaka čast na raznolikosti, a prvenstveno na njegovanim biljkama. Sve je super, ali ja ipak čekam tvoje klematise...Smile
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 10:55
smile64...smile120tesko je izaci iz tvog vrta,predivan je!
Na vrh
dolores zg View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 03 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dolores zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 14:43
Pozdrav svima ljudi,  ja sam nova na ovom forumu,ma super ste mi svi i imate svi lijepo cvijeće... molim Flaviu da mi se javi 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 14:57
Pa zamalo padoh u nesvjest nad tolikom ljepotom.....P r e k r a s n o!smile57
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 13:39
ovo je savršenstvo!!!!
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 10:06
Danas sam uz kavicu prošetala tvojim rascvjetanim vrtom......s pravom mogu naglasiti rascvjetani jer koliko cvjetova tu ima..........jedan ljepši od drugoga...........................no, ja ipak očekujem cvjetove tvojih clematisa..........please!
Na vrh
d.i.n.a. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 495
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje d.i.n.a. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 19:54
Zalutala i ja u vrt, ali moram priznati nije mi prvi put Embarrassed
I bome ne žalim, sve redom preelijepo, posebno klematisi, ružice, i pokoja dupla petunija... 
fenomenalno smile55
Tena 28.3.2010
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 00:49
Pozdrav svima i hvala na posjeti Smile
 
Smrckić Hug, iako ti MultiBlue nije niknuo, to ne znači da neće, kod klematisa se nikad nezna kad će se ponovno pojaviti iz zemlje....evo kod mene je jedan nestao 2009, lani ga nije bilo nigdje??!!!, i sad, kad sam ga već definitivno otpisala, potjerao iz zemlje 4 izdanka!!! ...uglavnom strpljen-spašen....držim fige da tvoj neće toliko čekati da se vrati među žive Big%20smile
Lantana Hug, lewisie i ja imam prvi puta ove sezone, čitam malo na netu, kažu da su osjetljive na preveliku vlagu...vidjet ćemo kako će se moje ponašati, nadam se da će opstati, jer su stvarno lijepe!
Hoyić Hug drago mi je da sam te zarazila klematisima...hehe....uostalom, kao i ti mene alstroemerijama!!! Tvoja/moja prva alstroemerija uredno kod mene preživljava zimu, ali lani nije cvala, nadam se da hoće ove godine, ako tome nebude tako, morat će i ona u teglu, ili joj moram tražit novi smještaj....očito sam je posadila na krivo mjesto Confused
Clerodendrume što prije preseli na stalno mjesto u vrt...to raste ko blesavo!!!!
i već ove sezone bi trebalo biti malo drvce Smile
Anči, cilindrika ti je vrlo jednostavna biljka, ponaša se poput svih ostalih sanseverija, dakle, nikakve posebne uvjete ne traži, vrlo skromna biljka. ja svoje zalijem malo u nekih 10 dana jednom i to je sve...čak nisu osjetljive niti na pomanjkanje svjetlosti...ma....ponaša se ko da je plastična kineska LOL, ali navodno su osjetljive na direktnu sunčevu svjetlost...ja sa svojom to nisam isprobavala.
Dolores zg, nije ti baš pametno javno objavljivati mailove...možeš me kontaktirati privatnom porukom ovdje na forumu.
BergiHug.....evo ti klematisa malo...u nastavku....Big%20smile...nisu još baš u punom sjaju...ali bit će, valjda....
 
Multi-blue, uvijek lijep i velikih cvjetova
 
 
 
President, i ove godine ima jedan mutirani cvetek...drugačije boje
 
 
Rebecca, i dalje ni traga od realno crvene boje, kako je zdušno bila reklamirana prije godinu-dvije....navodno su starije biljke realno crvene...nekak sve manje vjerujem u to...
 
Gladys Piccard...ogromnog cvijeta
 
 
Ernest Markham...tek počinje...
 
Warsaw Nike...i ona se tek zaletava
 
 
Hagley Hybrid, koliko god ga ljudi vole, ja i dalje nisam baš oduševljena njegovom prljavo rozo-bojom
 
 
Sealand Gem...prvi put cvate, mada mu je ovo treća sezona...da nije veliki cvijet i da mi je netko pokazao ovu sliku, zaklela bi se da je Piilu...ali eto...nije
 
 
Westerplatte, uvijek procvjeta među prvima Big%20smile
 
 
 
 
 
Nelly Moser
 
montana rubens
 
Mrs Cholmondeley - Šolmi nikad ne razočara Big%20smile
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 00:58
a tko se ne bi zaljubio u tvoje klematise
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 01:03
Ostali klematisi se tek spremaju otvoriti prve pupoljke, a oni treće skupine još ni nemaju pupova...ali zato su počele cvasti ružice...evo, ovo su prve ove sezone
 
čajevka Monika
 
i penjačica Haendel
 
 
cvatu i moje omiljene starinske perunike....nježno lila i fino mirišu
 
 
a procvao je i allium Purple Sensation od Alise Hug
 
vinka cvate fino ove godine
 
žuti cytissus-stablaš od Lili68Hug u zaletu
 
puzava gypsophila od lani
 
šarena lithodora isto preživjela od lani
 
...jedan stari pakujac
 
i dva nova....
 
 
i dvije nove alstroemerije...šarena i tamno bordo....
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 01:05

Pozdrav Gio....baš sam te se danas sjetila...gledam moj bijeli klematis Madame le Coultre i Don Juana...nikako da se otvore pupoljci...jel kod tebe cvatu? smile78

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 01:11
jos ne,ali k.Madam le Coultre tek sto nije otvorio cvjet
sta radi Ben?nem njegovih slika
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 01:14
Još malo noviteta iz Ludbrega....samo onih rascvjetanih...ostali stižu kad procvatu Big%20smile, bilo je super, dobro društvo, puno cvijeća, relativno pristupačne cijene...Big%20smile
nova hortenzija....fora su mi te sa cvetekima na parove razbrojs LOL
 
 
šarenolisni abutilon
 
 
pelargonija zonale...interesantnih boja...dupla
 
plavo-bijela niska perunika
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 01:18
Gio...evo me...hvala što si me se sjetila...znaš,  danas mi je rođendan..sedmi HeartBig%20smile
 
...tegla je, znam, šaka u oko Big%20smile, ali poklon je...i keramička i baš velika...šteta je baciti Tongue
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 01:22
pa sretan rodjendan Ben ,pravi dobrica

predivna ti je ta nova hortenzija!naravno i perunika   
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 01:25
Hvalaaaaaaaaa Hug...a hortenzija...navodno se ta zove tanjurasta, ali se ja baš puno ne razumijem u njih i neznam točan naziv....samo znam da je tamo u Ludbregu na sajmu bila jedna isto tog tipa, ali divne plave boje...ali nije bila na prodaju, na žalost.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 01:29
ni ja se ne razumijem bas,jedino znam ako hoces plavu mora biti kisela zemlja
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 01:34

ma znam te šeme, ali eto, imam neke od lani, svjetloplavu i crvenu, običnih cvjetova..ali su već napravile pupove, pa ćemo vidjeti kakve će boje ove godine cvasti...nisam ih ničim tretirala, baš da vidim kakve će ispasti Smile. Pozdrav za Neru i patkice Heart

...i još par hibiskusa...
 
 
 
 
 
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 01:47
hvala Flavia

ne znam koji je ljepsi hibi,predivni su

laku noc
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 248249250251252 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,468 sekundi.