Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 250251252253254 260>
Korisnik
Poruka
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 23:26
Vrt ti je prekrasan.Klematisi su ti prekrasni,ja ih isto volim imam ih dvadesetak.Danas sam kupila dva u Baumaxu ali me je strah da nisu kao na slici jer sam vidjela slika jedno a cvijet sasvim drugo.Da li ti imaš koji kupljen kod njih i da li su bili kao na slici?Cvijeće ti je stvarno super baš po mom ukusu.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2011 u 10:35
Svo cvijeće iz ovoga vrta je stvarno prekrasno, ali klematisi su uistinu smile120Svaka čast, pravi je užitak gledati ih.
Na vrh
d.i.n.a. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 495
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje d.i.n.a. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 11:10
Draga Flavia, trebalo je 3 dana ali uspijela sam, prelistala sam svih 252 stranice smile46
i nisam se mogla prestati diviti. Tu je ljepše nego u Botaničkom, toliko vrsta, sve u cvatu, prekrasno, šareno, ja se mogu samo nadati da ću jednog dana imati takve zlatne ruke. Pa vama sve uspijeva, dok sam ja presretna ako ovih par biljčica održim na životu, ali bolje išta nego ništa. I moram reći da mi je drago ovako šetati vrtovima jer samo sejvam slikice i pišem imena za šoping.
Usudila sam se nabaviti 2 bugice, klasičnu lilaplavu i neku rozocrvenu boju, malo liči na karmin rozu. I onda vidim vašu bijelu, crvenu i rozu-odmah su uskočile na popis!A velikocvijetne fuksije su me podsjetile na djetinjstvo, super su, bijela je onako nježna kao pahuljica dok je roza poput balerine a plavo bijelu ne želim ni spominjati (plava mi je naj boja) smile169
a lagerstroemija mi je postala trn u oku. Kad god je potražim, ili je prodana ili je neka gospođa uzela zadnju meni pred nosom!!! Angry Nekidan sam je tražila u MBMu a žena me gledala ko da pitam jel mogu kupit parcelu na Marsu! Čak sam je pokušala kupit preko foruma a ono forumaš koji prodaje doživio prometnu i do daljnjeg je nedostupan (držim fige da bude sve ok) Tako da sam gotovo odustala od te biljke.
Sve u svemu Vaš vrt je raj za oči i možete me redovito očekivati kao gosta. smile79
Edit: moj twister nije preživio, počeo se sušiti čim sam ga donjela doma, da mi je znati kaj vi radite svome da je tako prekrasan!!!

 
Tena 28.3.2010
Na vrh
White View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 23 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje White Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 00:14
pa gdje si?nadam se da će uskoro biti slika
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 13:16
smile220Ja opet bila u Vašem vrtu,smile45 a Vas nigdje,di ste?
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 14:36
U ovom vrtu sam se zaljubila u klematise Smile
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 22:10
smile219
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 22:18
....ah....i još par ovoga, i ovoga, i još par ovoga!!!!....
Pa tu ima takvih lijepih primjeraka da ti pamet stane!!!!

Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 21:44
Pozdrav svima...nije me opet bilo neko vrijeme, ...ali evo me...sa nešto novih sličica Big%20smile
 
Hoyić, pozdrav i tebi i tvom ljubimcu Big%20smile, a alstromerije...ne mislim ih seliti...i sunca imaju....nadam se da će ove godine ipak cvasti, ali ako i ne...ima ja strpljenja Big%20smile
 
Otok, pozdrav i tebi draga moja...Carica od cikasa, paulovnija, sukulenata....svegaaaaaaa Big%20smile
 
Anastazija, klematise imam već više godina, i znaš kak to ide, kad se zainteresiraš za nešto, naletiš na razne vrste, i tako se godinama prikupilo različitih...većinom su svi kupljeni tu u Zg, po raznim lokacijama...od placa do vrtnih centara...,
 
Proljeće, hehe, to ti se sam čini da mi sve uspijeva, ali jednostavno, pa neću slikat nekaj kaj je propalo...fotkam samo ono kaj je "ispravno" Big%20smile
 
Silvestra, za klematise treba vremena da bi bili veliki i bujni, pa ako ti se sviđaju, bilo bi dobro da počneš saditi...da kroz 2-3 godine možeš uživati u njihovoj raskoši...hvala na pohvali.
 
Gricka, hvala na pohvali, i ja ovdje javno pohvaljujem tvoje klematise...jako su lijepi i stvarno imaš krasnih vrsta Big%20smile
 
Lantana...nadam se da je i tebe možda razveselio koji cvjetić klematisa...pozdrav veeeliki Big%20smile
 
Smrckić, super za Multića..baš mi je drago da se pojavio!!! Wink
 
Jagoda, draga moja, hvala na ponudi za hortenziju, ali budem prvo pričekala da vidim kako će se ove postojeće ponašati...malo mi gužva postala, sve je manje slobodnog mjesta za slijedeću biljčicu LOL
 
White, za hibiskuse...ako im žuti list, to je normalno, zimski list žuti, a istovremeno tjeraju nove listiće, koji su čvršći (ljetni), a zašto ti hibiskus ne cvate? neznam...moguće bi ga trebala prihraniti malo...moji su na suncu do jedno 2 sata svaki dan....zalijevam kad teglice postanu lagane i prihranjujem bar jednom tjedno sad u sezoni i to je sve....i lijepo cvatu. Za razmnožavanje hibiskusa,  moguće je reznicama, sjemenom ili kalemljenjem. Neznam koju ti vrstu imaš, ali ako imaš neki od nizozemskih hibrida, oni se vrlo lako razmnožavaju reznicama. Više informacija možeš naći na temi o hibiskusima...
 
Dina, hvala na lijepim riječima..a za fuksije, meni su sve preživjele lanjske, ali još ne cvatu...tek se spremaju. Nadam se da će lijepo cvasti ove godine jer su već starije biljke, ali neznam na koju rozu misliš....Lagerstroemije mi nisu preživjele zimski eksperiment ostanka u vrtu...bile su očito premlade, a twister, moguće si ga kupila već slabog, a i ti ešinanti ne spadaju u sukulente, njima je potrebno uvijek vlažna zemlja da bi dobro napredovali...pa možda je i to razlog što ti je brzo propao. Lagerstroemija je bilo nedavno ogromnih za 300 kn u Kaliji...biljke baš velike, preko 2 metra!
 
Anči, raste, raste cilindrika, čak i često tjera mlade izdanke sa strane....Big%20smile
 
Kamelia, naravno da imam klematisa koji su bili sa neodgovarajućim etiketama....najnoviji mi je jedan Ramona koji je trebao biti Empress Big%20smile, zato je najbolje kupiti u cvijetu, ali kad to nije uvijek moguće, nekad i riskiramo, pa kako ispadne Big%20smile...evo i dokaza
 
...a Ben svima zahvaljuje na čestitkama za rođendan!!!
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 21:55
ha najnjušila sam te LOL...ma šta ču ti reči osim da mi je gadno ža da ti nisam bliže ,plan bi bia ovaki ,ja spečem kolačić ti skuhaš kavu i uživamo okruženi tvojim predivnim cvijećem...(inače don j. se dobro drži Wink i jedna i druga) 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 22:19

Evo malo klematisa...

Ernest Markham
 
Mr. President
 
Dr. Ruppel
 
Warsaw Nike
 
Warsaw Nike & Mr. President
 
Hagley Hybrid
 
Ernest Markham
 
Nelly Moser
 
Multi Blue
 
Ivan Pavao II
 
Yukikomashi
 
Dr. Ruppel
 
Madame Le Coultre
 
Madame Le Coultre
 
Piilu
 
Piilu
 
Ernest Markham
 
Hagley Hybrid
 
Blue Angel
 
Piilu
 
Ernest % Mrs Cholmondeley
 
Ernest Markham
 
Blue Angel
 
Piilu
 
Dorothy Walton
 
Ramona
 
Blue Angel
 
Jackmanii
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 22:24
Hehe, dobar plan Duda...nema frke...pozdrav tebi i Lavandi...drago mi je da se Don Juani dobro drže..nadam se da će uskoro i cvasti...evo ti jedna slička za usporedbu pupoljaka Big%20smile
 
penjačica Don Juan
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 22:36
Prekrasni klematisi!
 
StarStarStarStarStar
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 22:40
evo još malo ružica...
 
Penjačica Blue Moon (Sissi)
 
Penjačica Westerland & klematis Blue Angel
 
Stablašice Tango & Duftrausch & Bonica & Ingrid Bergman
 
Floribunda Leonardo da Vinci & klematis Ramona
 
Penjačica Holiday
 
Bonica
 
Rosa damascena mill
 
Čajevke Valencia & Double Delight
 
Rhapsody in Blue, mislim da spada u grmolike ruže
 
čajevka Camille Pissarro
 
Čajevka Duftrausch
 
stablašica Tango
 
Westerland
 
 
China Girl
 
Norita
 
Collette Romantica
 
Blue Moon
 
Čajevka Monika
 
Floribunda Pastella
 
penjačica Westerland
 
čajevka Big Purple & hibiscus Smokey Mountain
 
penjačica Schneewalzer
 
čajevka Big Purple
 
Biedermeier
 
Double Delight
 
Intermezzo
 
Casanova
 
Deutsche Welle
 
floribunda Samba
 
floribunda Angel Face
 
 
 
penjačica Haendel
 
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 23:10
smile39smile39
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 23:12
smile227klematisi, ruže smile227divnosmile227


Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 23:19
Flavija tako je lijepo doći u tvoj vrt odmoriti se  Tongue .
 
Moj je vrt tako sroman prema tvome ,al imamo par istih biljčica što me jako veseli .
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 23:22
Mama mia bellissimo giardino Clap
Prekrasne su ruže, koliko samo vrsta imaš, a tek klematisi, mora da uživaš u prekrasnim bojama i mirisima.
Moji klematisi još ništa, palo je malo kiše, valjda će sad krenuti, već je prevruće.
život je more
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 23:24
pomalo cvatu i orhideje...
 
žuto-zeleni phalaenopsis...taj mi je najdraži
 
dendrobium nobile...cvala je i zimi i sad ponovno na istoj stapki....to me baš začudilo...
 
a cvate i prekrasna mirisna Iwanagara...koju mi je nesebično poklonila Hana...pa poslije cmolji po forumu za njom LOLLOLLOL, vratila bi joj, ali znamo da nije pristojno vraćat darove....Tongue
 
 
 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 23:32
Ne znam hoću li ti upasti u stavljanje slika, samo znam da mi je Moon "otela" riječi!WinkJer sam upravo htjela ponoviti jedno deset puta smile227na tvoje klematise i ruže.A sad si još dodala i orhideje....ClapClapClapClapClapClap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 250251252253254 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.