Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt u ravnici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt u ravnici

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 30>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 10:52
Pridružujem se čestitkama a ovaj vrt je jedan od onih koji su me nadahnuli u stvaranju mog vrta. Jednom riječju prekrasno.smile39
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 19:24
Prekrasan vrt! Unuke sigurno uzivaju medju cvijecem i zelenilom..
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 22:59
oduševi me ovo prekrasno zelenilo iz tvoga vrta - u svim nijansama i oblicimasmile91
 lijepo žensko društvo imaš Smile onda moraš biti jako sretan
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 23:01
Ostavljam trag ! Mislila sam , mozda ima novih slikica ! Dodjem opet !

                       Altern bilder
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2014 u 20:44
Nisam do sad video ovu zadnju stranicu,ali i posla imam dosta, pa nisam bio aktivan

catalpa-drago mi je da te je moj park inspirisao,pozdrav

rubensica-moje unuke bukvalno odrastaju medju cvijecem, one su DECA CVIJECA

blue sky- Uglavnom je mir i tisina i bas mi je lepo,dosta mi je stresa,kriva Drina se nemoze ispraviti

gute FEE-Nema novih slikica jer nevolim da se ponavljam mnogo, ali imam nesto malo noviteta i cekam da se nakupi,cveta mi i druga pampas trava i nije cista bela bar zasad,mozda ce pobeleti kasnije,ja se potajno nadam da je to druga vrsta ,i druga boja,videcu kada skroz otvori metlice, zebrina isto je ove godine narasla pogodovalo joj kisno vreme.(vidi se da volim traveSmile)  pa sa sadio cuvar kuce na kamen pravio novu bastensku garnituru od panjeva itd.POZDRAV




Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2014 u 19:53
Evo ove druge pampas trave,malo vuce na roze ali nije to ona prava roze kao one sa NET-a ali cinjenica je da je razlicitije boje od bele,vidi se kad se obadve uprede



Ovo je moja nova bastenska garnitura

Cuvar kuce u specificnoj saksiji
Od ove lipe na ulici sam napravio panjeve, sada valjda kada pocne da raste ponovo imace lepsu krosnju

Ova vrsta kamena je lepa kada se u njega posadi cuvar kuce to je tzv. Siga kamen -Rupicasti vapenac


Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2014 u 19:58
E Rembrant dragi, kod tebe je baš za leći i sanjariti. "Lipina" sjedeća garnitura odlična, baš bi bilo šteta  da je nisi tako iskoristio. Tvoj vrt je jedan od rijetkih u kojemu je idilični i ljeti i zimi. Ako bude snijega obavezno prošeći do nas sa novim slikicama. Thumbs Up
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2014 u 20:19
Rajski vrtovi-pozdrav, normalno snijeg je dobrodosao medju crnogoricama. Evo i iz ovog ugla vidi se da je pampas trava ipak drugacija od bele nije cista roza ali ja sam zadovoljan da nisu iste boje.

Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2014 u 22:15
Jako zanimljiva vrtna garnitura, upravo takve najbolje pašu u tvom vrtu. Svaki panj jedinstven, poseban i neponovljiv uzorak kojeg samo priroda može stvoriti. Drago mi je da će se lipa obnoviti. Volim miris lipe i njezine cvjetove.
Uživaj u svojim pampasicama.
Sutra je novi dan.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2014 u 22:30
Imala bih volje uzeti kist i tempere u ruke i sama naslikati prve dvije slike !
Dodjes kad na ideju uciniti to ?

                                                                                            Malerei bilder
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2014 u 08:59
Lucy- to mi je palo na pamet prilikom skracivanja lipe,sto ne bi se iskoristili panjevi i onako ih je tesko cepati.Lipa lepo mirise ali one kuglice kada pocinju da padaju cijelo leto,doadi cistiti trotoar. Pozdrav
gute Fee-Ja sam duduk za slikanje, ha ha antirembrant,nesto kao materija i antimaterija.

Ali me zato duga jutros odusevila.

Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2014 u 11:55
Pravi Dreamland ispod duge!
Sutra je novi dan.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2014 u 23:27
Bome pravi park! Toliko lijepih i interesantnih detalja i kombinacija, boja i zelenila, ja sam oduševljena Clap
život je more
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2014 u 00:39
Nije nish strashno ! Zato imas talenta kreirati svoj vrt ! Meni osobno je to sve jako lijepo !
Slikica gdje si "ulovio" dugu mi je prekrasna ! Dodjem ja opet !
                                                                                                                 Smileys2 bilder
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2015 u 23:55
Rembrant dolazi proljece, a s njim ce valjda i koja nova fotografija iz tvog vrta..
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2015 u 00:16
Ovo je jedan od ljepših vrtova što saam vidjela na slikama. Kad bi svoj uspjela u pola ovako srediti bila bi presretna.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2015 u 13:43
neznam sto je ljepse....obitelj predivna a cvijece blista....od klematisa do lozice,pampas trave a i od bonsaia....ljepo je uzivati u slikama kod vas....bravo....smile64
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2015 u 20:31
Dobro vece forumasi, kako ste,eto ja vec duze vreme nisam stavljao slike na forum,nekima nisam ni odgovorio zadnje postove,ovom prilikom pozdravljam: 
lucy View Drop Down 
Lantana View Drop Down 
gute Fee View Drop Down 
rubensica View Drop Down 
smrcko View Drop Down 
JosipaNu View Drop Down 
Nisam odgovorio ,jer nisam ni bio prisutan na forumu i izvinjavam seEmbarrassedsmile43ali nadam se da cu sa ovim slikama da se iskupim i da cete  uzivati u ovim mojim novim slikama koje sam stavio na forum. Eto doslo je prolece a sa njim i covek dobije volju da slika rascvetale biljke.













Ovo iznad prozora je bela Wisterija mislio sam da vise beli cvetovi,ali corak bela jos nece da cveta,da sam znao formirao bih plavu iznad prozora a belu ispod,ali nije kasno brzo raste pa cu to preurediti.Vidim da jedna plava raste iz korena.pa ako bude lepo rasla formiracu malo stabalce.









Kraljica lepote u skoro punom cvatu,prvi put mi je stvarno procvetala i mogu da vam kazem da sam zbog toga srecan.Vidi se da na sredini bas i nema cvetova,to je zbog toga sto sam pustio crvenu loniceru(orlove kandze) da se rasire,oni su zagusili wisteriju,sada loniceru debelo orezujem.







Normalno,nista nemoze da prodje bez moje lepotice,deda joj kupio novi tricikl pa da se pohvalimo



Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2015 u 21:34
Joj kako su ti slike prekrasne, gledala sam ih bez daha tj. uživala sam ali mi se najviše svidjelo ono "polje" tulipana....

a ljepotica je preslatka...
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2015 u 21:57
Raj ovozemaljski
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.