Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtlarska brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtlarska brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 276277278279280 381>
Korisnik
Poruka
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 22:37
Evo i mene.....Ja sam danas na Lupocetu.....prije sat vremena sam došla s vrta....ja i MM smo špricali krumpir protiv plamenjače,a pošto je sad već jako velik, više ga nije moguće kopati, pa ću od sutra imati opasnu ofenzivu s čupanjem i plijevljenjem travurine.....
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 23:01
Draga monstera sva sreća da postoje te tebletine, pa čovjek može malo disati, ja nisam mogla još danas u vrt jer je premokro, čižme do koljena ne pomažu jer se lijepi blato, možda će idući tjedan ipak biti nešto malo bolje vrijeme.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 23:16
Imaš pravo draga, tko zna da nema tih šarenih tabletina, možda bi već prolupali od svakakvih boljki.....Kod nas je isto mokro, ali nije baš toliko ljepljivo, pa smo bar riješili te krumpire, jer za čekati nije, listovi im se već frču...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 23:40
Uhhh kod vas gore u Hrvatskoj poplave,zene bjezite kod mene dok to ne prodje Big smile Kod mene se moze kopati koliko hoces,nije mokro,samo je vlazno i ko malo sunce se postidi i izadje danju barem malo pa godi bilju,a Bogami i ljudima.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 23:41
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Dragi moji povrtni prijatelji, upravo sam popila dva andola jer me sve boli od umora. Danas kada sam došla s posla nisam niti ručala nego flaksericu na leđa i u borbu sa travom, porasla je baš puno, tri tjedna nisam kosila, a košnje imam baš puno. Doduše nisam sve sama kosila, ja sam flaksala a moja DS (čitaj dobra snaha) je kosila sa kosilicom i u devet večeras smo sve završile. Poslije toga sam uspavala mog malog cvijeteka jer joj tata radi popodne pa kasno dođe a mama se bakče sa još manjom sekicom. Nadam se da se neću dugo zadržati na CIF-u i da ranije idem spavati.Smile
ćPravo si bila vrijedna i ti i Monstera blago vama imate veliki vrt bit ce tu svasta.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:41

Povrtlarci dobro jutro, umjesto kave zovem vas danas na smoothi od jagoda budući da je sada njihova sezona.

 
Draga Pustolovka, monstera stvarno ima veliki vrt za obrađivati, ja sam ti više hobist, nije da se ne nađe dosta toga za mene i moju obitelj, podijelim nešto i susjedama koje nemaju vrt a imaju djecu, recimo jagode, salatu, luk, poriluk, voće, budući da radim dosta je to posla, osobito košnja trave.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:47
Evo ja došla i baš mi prija ovaj vitaminski napitak!
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 09:34
Heeej curke, ima li još tog smoothija ili ste sve već popile ?SmileSmile   Moram priznati da jako lijepo izgleda i teško bi mu bilo  odoliti !  Došla sam vas samo sve pozdraviti pa gibam, danas je na redu krumpiromanija !    smile96smile96
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 14:46
Ja sam sebi lijepo napravila kasastog soka od jagodica,da ugrabim koju kilu dok smo ih jos siti(napunilo se magnezija Big smile)kako je dobar sok ispao,a djeca vole tako na frisko samljeti,dok ja ne.
Hjte vi na oslame,evo ja se gusim sa njima jesu slatke,socne.Monstera ugodan ti rad,bude zimus svega,dok cemo mi neki kupovati nezdravog.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 16:42
samo da vam javim nešta neobično-pada kiša.
čovjeće toliko pada kao da smo je se zaželjeli.jučer sam okopala mrkvu.sve je zemlja oko nje zelena.danas lijepo zaljeva.staze plivaju
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 17:12
        Eto, eto , eto......LOL  Ajama, neću se tako igrati, taman sam  i ja htjela reći što ima novoga, a ti me preduhitriš......LOL  Kod nas se kiša upiškila i prestala, bitno da me potjerala s vrta  i da opet ništa ne mogu raditi....Thumbs DownThumbs Down
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 17:24
I kod mene kisa ko bi reko Big smile danas je najmanje tri x se prolila pa stala,a grmilooo ja sve kabolove poiskljucivala reko da nas ne zdrmne grom:)
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 20:17
blago vama.kod vas toliko kiše da vas istjera iz vrta,a kod mene da moram obuti ribarske čizme i ispuštati vodu.između krastavaca 20 cm vode leži.kad sam malo napravila jarak teće kao rijeka.
kako je ljudima u njemačkoj,mađarskoj....
baranjci čuvajte se!!!
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 20:21
To si u pravu Ajama ovo je mila majka,naspram gore kod vas i dalje po evropi.Krompir ce vam struhnuti u zemlji od vode.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 20:31
pust ...kod nas će biti kupusa,ti pripremi krumpir,a meso ćemo negdje usput uhvatiti i evo nas kod tebe
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 20:32
LOL ja jadna ne bila nisma krompir sijala,nemam ga gdje,nego vi sve ponesite,a ja cu vam skuhati i dvoriti vas Big smile
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 21:11
Pustilka zar se kod vas krumpir sije ? smile96smile96  Kod nas se sadi, a ako vi sijete, to je onda neka nova inovativna metoda proizvodnje krumpira...LOLLOLLOL Naravno sije se sjemenjak kome se da čekati da iz one male sjemenke niknu mali  "bubuci ", kojima treba dosta vremena da dođu do sjemenjaka...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 21:57
Da tako se kod nas kaze Big smile Pa vi ste sad uskoro evropljani mora se kod vas drugacije pricati LOL(sala)
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 21:59
  smile102smile96smile96
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 22:01
Sad ce se kod vas dajzeci zvati tomato,a ne rajcice LOL
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 276277278279280 381>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,594 sekundi.