Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Istarski blues
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Istarski blues

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 40>
Korisnik
Poruka
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 13:33
Ne brini NihoSmile
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 19:16
smile213 Srce moje zlatnosmile95
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 19:54
Mislila sam da sam malo u zaostatku a sad vidim da sam puno.Ajmeeeee šta ti tu svega lijepog imašsmile93Zašto bi slikala samo ono što cvate,pa kod tebeje sve tako lijepo i kad ne cvate.To ti nije nikakvo opravdanje,draga moja,aparat u ruke i slikajsmile78
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 20:36
Da ovo pokažem MM Istrijanu - bio bi to jedini vrt u koji bi ga namamila. Voćnjak,  pa još veliki - pa još lijepa trava, a što je najvažnije u Istri ... On bi rekao: Pa zna se gdje je hrvatska Kalifornija!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 21:07
Baš je tako i moj komentira, voćke, masline, sve ga se to dojmilo, pa još one pomorske stvarčice, poludio jadan.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 22:02
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Da ovo pokažem MM Istrijanu - bio bi to jedini vrt u koji bi ga namamila. Voćnjak,  pa još veliki - pa još lijepa trava, a što je najvažnije u Istri ... On bi rekao: Pa zna se gdje je hrvatska Kalifornija!
 
Pohvale hoyinom mužu - zna čovjek cijeniti svoje porijeklo!
 
Verinom cvijeće nemam zamjerki - samo pohvale! Imala sam prilike i uživo vidjeti (doduše samo na kratko) da je sve to u stvarnosti još puuuno, puuuno ljepše!smile71
 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 17:39
prekrasno ti je sve, i slažem se sa Hoyinim M - zna se gdje je neki vele hrvatska Toskana, ali Istra je lijepa kako je god nazvali
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 12:22
Vera dušo moja pa bolan bilo je noviteta ja sam to vidijela smile79ili ne može te zapasti od Triše
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 21:25
Kako neko vrijeme nisam stavljala slike biti će sad malo invazije. Neke su snimljene u travnju i prvoj polovici svibnja a neke tijekom prošlog tjedna. Vi ih stavite u pravi period. Naravno, u međuvremenu je bilo neobilježenih cvjetanja tako da ne mislite da mi je samo ovo ispalo. Da, i dosta toga mi je propalo tijekom 2 tjedna kad sam bila u Rijeci. Peklo je sunce, a nitko nije zalivao.



Ne znam što je s ovom slikom da je tako malena. Uglavnom to je samo jedan grm pakujca a ne dva. Ne brini Franjice, skupila sam ti sjeme.


Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 21:29


Na ovu verbenu sam bila jako ponosna ali ju je suša malo sredila. Vraća se na svoje.



Ovaj sedum nikako poslikati pošteno a tako su mu slatki cvjetići ShashaClap

Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 21:35


Ni ovog nikako uslikati. Ima preslatke sitne bijele cvjetove. Shasha opetClap
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 21:38


Ovoga znadete, u proljeće ga je puno. Ne znam kako se zove.



Ova se sprema na novo cvjetanje. Imam još jednu stablašicu, najnježnije roza, ali ju nisam slikala kad je cvjetala
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 22:04

Ruža je savršena ,koja boja smile227

Danas sam nabrzaka proletila tvojim vrtom ,sve je predivno i na svome mjestu...predivna okućnica!
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 22:09


Ovo je krizantema. Kupila sam je prije 2 god u listopadu u punom cvatu. I lani je cvjetala u jesen. Da li ovo cvjetanje nešto govori o našoj klimi i ostalome? Moguće.



Ova daturica je preživila od lani. Danas je imala 11 cvjetova. U pozadini se vidi dio ovogodišnje sjetve. Ostale su zasađene drugdje. Božikovine i TrišaClap
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 22:10


E ovdje opet ShashaSmile. ostići su ocvjetali pa čekam drugu turu. Tu malo u pozadini ima i Trišinih lupinusa, ali još nisu cvjetali



E, ovaj mi još nikad nije cvjetao.



Isto to samo iz malo drugačijeg kuta







Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 22:20


Ova dinja je preživjela čovjeka kosilicu



Jadnoj hosti su već skoro povenuli cvjetovi dok sam se ja sjetila slikati. Ograda ju štiti od MM radoholičara.

Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 22:20
Vrtić ti je super, i super biljčice......Thumbs%20Up

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 22:27


Ove već jedem, zreli su. Imama i krastavce ali se nisam sjetila slikati ih.



A bit će i vitamina C.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 22:27
Da mi je to prostranstvo! Ili možda bolje ne, ionako sam stalno u vrtu
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 22:38
Preveliko je. To bi trebalo lijepo planirati pa u par godina do nečeg dovesti. Kao mnogi ovdje sa velikim terenima. Npr. Mali Gogo. Ima još jedan komad, s druge strane kuće, još veći. Tamo će kćer jednog lijepog dana a moguće i prije graditi kuću. Onda ćemo morati seliti masline, barem 30. Tek onda ću moći napraviti neki plan da to na nešto i sliči. Ovako slikam par cvjetića pa je lijepo, ali u globalu nije ko zna što. A ove godine se baš nisam ni trudila. Sijala sam i sadila nekako više iz poštovanja da su mi ljudi poslali sjeme i sadnice, a dosta od toga je i propalo.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 40>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.